هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه‌ی پلاگین بانک (مدیریت مالی)
من هم برای خریدش اعلام امادگی میکنم
منتها امیدوارم پشتیبانی کامل هم بشه Rolleyes
www.funjok.com/forum
انجمن فان جوک.کام

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۳:۰۷:۱۰ عصر)
با سلام و درود بر کاربران گرامی!
بخش مدیریت پلاگین همانند بخش کاربری پلاگین تکمیل شد و تنها بخش پرداخت آنلاین پلاگین مانده تا تکمیل شود.
پلاگین بانک:
   90%

چند تصویر از بخش مدیریت پلاگین + یک تصویر از محیط کاربری (رنگ بخش محیط کاربری در تنظیمات، کاملاً قابل تغییر است.)
خانه:

مشاهده و ویرایش کاربر:

افزودن موجودی به کاربر:

افزودن گروهی موجودی:

افزودن دستی تراکنش:

کوپن اعتبار:

تراکنش‌ها:

تنظیم درگاه‌های پرداخت:

Settle بانک ملّت:

و یک تصویر خیلی مختصر و محدود از بخش کاربری:

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۱/۸/۵، ۰۴:۵۶:۰۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۵، ۱۰:۳۸:۴۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۸/۵، ۱۲:۵۵:۰۱ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۵، ۱۶:۲۸:۰۸ عصر) ، sheitoonak (۱۳۹۱/۸/۵، ۱۷:۳۸:۲۵ عصر) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۸/۵، ۱۸:۰۰:۲۱ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۱/۸/۵، ۲۱:۲۶:۰۳ عصر) ، poolmand (۱۳۹۱/۸/۶، ۰۰:۲۳:۳۹ صبح) ، amir.01 (۱۳۹۱/۸/۶، ۰۰:۴۴:۰۶ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۸/۶، ۲۲:۳۳:۵۵ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۷، ۲۲:۳۵:۴۰ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۸/۸، ۰۰:۵۰:۳۲ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۰۱:۳۹:۱۶ صبح) ، abdollatif (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۳:۱۳:۱۵ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۶:۴۴:۰۰ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۲:۲۹:۰۲ عصر)
ممنون محمد جان خسته نباشی ...
داداش پی پال رو هم تو برنامه داری دیگه؟
Civil Engineering Association
http://forum.civilea.com
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۲:۵۸:۴۵ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۶، ۰۰:۲۴:۱۶ صبح)poolmand نوشته است: ممنون محمد جان خسته نباشی ...

اضافه کردن پرداخت PayPal به این سیستم کار غیرممکنی نیست اما مشکلاتی را برای نویسنده به دنبال دارد.
به عنوان مثال، پس از نوشتن کدها، باید سیستم پرداخت، با حداقل یک پرداخت در هر بانک بررسی شود.
حتی برای بررسی کردن عملکرد پرداخت بانک ملّت، به کمک یکی از دوستان نیاز دارم که درگاه این بانک را داشته باشند تا بتوانم درست بودن کدها را بررسی کنم.
همچنین در مورد PayPal، پس از نوشتن کدها باید عملکرد آن بررسی شود که متاسفانه من نه درگاه PayPal را در اختیار دارم و نه کارت‌های پرداخت بین‌المللی که بتوانم با حداقل یک پرداخت، درست عمل کردن کد‌ها را بررسی کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۳:۰۹:۰۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۳:۱۳:۳۱ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۳:۲۴:۰۸ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۷، ۲۲:۳۶:۱۴ عصر) ، abdollatif (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۳:۱۳:۰۶ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۲:۲۹:۴۹ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۷، ۱۳:۰۳:۳۴ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۱/۸/۶، ۰۰:۲۴:۱۶ صبح)poolmand نوشته است: ممنون محمد جان خسته نباشی ...

اضافه کردن پرداخت PayPal به این سیستم کار غیرممکنی نیست اما مشکلاتی را برای نویسنده به دنبال دارد.
به عنوان مثال، پس از نوشتن کدها، باید سیستم پرداخت، با حداقل یک پرداخت در هر بانک بررسی شود.
حتی برای بررسی کردن عملکرد پرداخت بانک ملّت، به کمک یکی از دوستان نیاز دارم که درگاه این بانک را داشته باشند تا بتوانم درست بودن کدها را بررسی کنم.
همچنین در مورد PayPal، پس از نوشتن کدها باید عملکرد آن بررسی شود که متاسفانه من نه درگاه PayPal را در اختیار دارم و نه کارت‌های پرداخت بین‌المللی که بتوانم با حداقل یک پرداخت، درست عمل کردن کد‌ها را بررسی کنم.

در هر دو قسمت میتونم کمکتون کنم. هم درگاه بانک ملت و هم پی پال ...
Civil Engineering Association
http://forum.civilea.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۸، ۰۷:۱۲:۴۳ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۸:۰۱:۴۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۰۱:۳۹:۰۱ صبح) ، abdollatif (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۳:۱۳:۰۱ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۲:۳۰:۰۳ عصر)
پلاگین بانک:
   97%
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۰۱:۳۸:۵۵ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۰۲:۰۴:۱۱ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۰۲:۵۲:۱۷ صبح) ، sheitoonak (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۲:۰۴:۰۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۲:۲۹:۵۸ عصر) ، abdollatif (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۳:۱۲:۳۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۴:۳۴:۴۲ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۶:۴۴:۱۵ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۹:۱۹:۳۸ عصر)
واقعا ممنون اقای زنگنه!

معلومه پلاگین خیلی کاربردیه!Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۱:۳۴:۰۶ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۶:۱۴:۲۳ عصر)
بخش پرداخت PayPal نیز به پلاگین افزوده شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۴:۳۷:۵۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۵:۲۶:۲۶ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۶:۱۴:۲۰ عصر) ، sheitoonak (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۶:۱۹:۵۰ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۶:۵۳:۵۱ عصر) ، poolmand (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۲۰:۵۸:۵۱ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۲۲:۲۵:۱۴ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۰۴:۲۷:۴۱ صبح)
انشالله زرین پال هم هستش دیگه؟
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۹:۱۸:۵۰ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۲۰:۰۴:۱۰ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۹:۰۴:۰۴ عصر)adnan نوشته است: انشالله زرین پال هم هستش دیگه؟
بله! درگاه‌های زیر در پلاگین اعمال شده‌است:
  • بانک ملّت
  • بانک سامان
  • پرداخت امن بانک پاسارگاد
  • زرین‌پال
  • PayPal
ضمناً، این پلاگین دارای دو زبان انگلیسی و پارسی است.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۲۰:۰۴:۱۶ عصر) ، poolmand (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۲۰:۵۸:۳۶ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۲۲:۲۵:۳۱ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۲۲:۵۹:۳۲ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۰۴:۲۷:۵۴ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۲:۳۰:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان