هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه‌ی پلاگین بانک (مدیریت مالی)
(۱۳۹۱/۶/۳۱، ۰۹:۴۰:۰۵ صبح)poolmand نوشته است: محمد جان، بسیار عالی خواهد بود. پیشنهاد میکنم علاوه بر درگاه بانکهای ایرانی از درگاه پی پال هم استفاده کنی. اینجوری میدونم که خیلی از کاربرای ایرانی و خارجی دنبالش هستند.
من به عنوان اولین نفر اعلام آمادگی برای خرید میکنم.

تمام تلاش خود را انجام خواهم داد که قابلیت خرید از طریق paypal نیز در پلاگین وجود داشته باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطpoolmand (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۱۵:۰۰:۰۲ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۷/۱، ۱۴:۰۶:۰۳ عصر)
امکان تعریف کوپن هم اگه باشه بد نیست . هم به صورت درصدی برای محصولات خاص (مثل هاستها) و هم به صورت مبلغی برای مناسبتهای خاص (برای مثال بیپ تونز که برای مناسبتهای خاص کوپنهای 1000 تومنی میده)
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۱۹:۱۹:۰۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۲۰:۰۰:۴۳ عصر) ، what? (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۲۰:۱۱:۱۷ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۲۲:۰۲:۱۲ عصر) ، the wolf (۱۳۹۱/۷/۱، ۱۴:۰۹:۲۷ عصر) ، poolmand (۱۳۹۱/۷/۲، ۱۶:۵۸:۲۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۷:۴۴:۳۱ عصر)
سلام خدمت دوستان
یدونه پلاگین تو سایت مادر آقای مصطفی بنام بانک ارسال کردند!
فرقشون در چیه؟
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۱، ۱۴:۱۹:۲۱ عصر)mahpishoni نوشته است: سلام خدمت دوستان
یدونه پلاگین تو سایت مادر آقای مصطفی بنام بانک ارسال کردند!
فرقشون در چیه؟
در ارسال اول تمامی قابلیت‌ها یادآوری شده‌است. آن پلاگین یک پلاگین بسیار ساده و مقدماتی است که پایه‌ی ساخت این پلاگین می‌باشد.Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۱/۷/۱، ۱۵:۲۰:۰۹ عصر)
بنده هم ب عنوان دومین کاربر اعلام آمادگی برای خرید میکنم/شدیدا منتظر پلاگینم Heart
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۷:۴۵:۱۰ عصر)
درود و سپاس از محمد عزیز بابت زحماتHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۱۲:۴۸:۲۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۲۰:۴۲:۵۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۱:۱۴:۱۹ صبح)
خبر بسیار خوشحال کننده ای بود
چشم انتظاریم محمد جان

اساتید بزرگوار لطفا Z-index اطلاعیه کنار صفحه رو بیشتر کنید پشت المان هایی از صفحه میره که اصلا خوش آیند نیست
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۱۲:۳۶:۵۶ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۲۰:۴۲:۵۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۱:۱۴:۲۳ صبح)
آخجون فردا منتشر میشهSmile
[تصویر:  ahvkmt43whphpkwf5g3.gif]
پاسخ
اقای زنگنه منتظریم ها!CoolBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۱، ۱۷:۴۵:۳۸ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۱، ۱۷:۱۴:۰۸ عصر)KAMRANASD نوشته است: اقای زنگنه منتظریم ها!CoolBig Grin
همان‌طور که در ارسال اول یادآوری کردم، پلاگین تا 14 آبان منتشر می‌شود.
قرار بود پلاگین 1 آبان منتشر شود اما متاسفانه فایل بخش مدیریت (admin) پلاگین از دست رفت و مجبور شدم این فایل را از اول بنویسم.
همچنین در نظر دارم یک محصول با کیفیت و کامل طراحی کنم.
همچنین به دلیل حداکثر 14 روز تاخیر، بخش کوپن اعتبار نیز به پلاگین افزوده خواهد شد.
موفق باشید.Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۱، ۱۷:۵۲:۲۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۱، ۱۸:۴۹:۰۲ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۸/۱، ۱۸:۵۵:۵۲ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۱، ۱۹:۱۹:۴۹ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۸/۱، ۲۰:۳۸:۳۱ عصر) ، funjok (۱۳۹۱/۸/۱، ۲۳:۲۵:۳۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۲، ۰۹:۳۴:۲۴ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۸/۲، ۱۱:۵۳:۰۲ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۸/۲، ۱۸:۳۷:۱۸ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۶:۴۳:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان