هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..::سایت و تالار های سهند یکساله شدند::..
Question 
با سلام خدمت دوستان عزیز و وبمستران گرامی
یک سال پیش همچین روزی بود که تصمیم گرفتم کارهای خودمو تو دنیای اینترنت گشترش بدم و بعد از 4 سال کار کردن با وبلاگ و عضویت و فعالیت تو سایت و تالار های مختلف دست به یه کار بزرگ بزنم که البته این روزا کار آسونیه اون موقع با دامنه 10 تومنی .کام و هاست 20 تومنی 1 گیگ و نصب اسکریپت مای بولتن بورد و پارسی ساز مای بی بی ایران کار خودمو شرو کردم اوایل خیلی سخت بود تک و تنها و بدون هیچ علمی
اما با وجود دوستان عزیزی که اینجا پیدا کردم تونستم گلیم خودمو از آب بکشم بیرون و به فعالیت خودم ادامه بدم
بعد از مدتها پست زدن و متوجه شدم که کلا برای خودم پست میزنم یکم دست نگه داشتم و شرو به تبلیغات کردم چند نفری اومدن اما بعد یه مدت بازم غیبشون زد متوجه شدم هاست های رایگان گسترش پیدا کردن و رفیق های قبلیم هم انجمن زدن و دوستام پخش شدن
سرتون رو درد نیارم
پستی و بلندی زیادی تو 1 سال داشتیم از قطعی های سرور بگیر تا از بین رفتن بکآپ انجمن و خرابی های پی در پی و پریدن قالب هنگام بروزرسانی و فیلتر شدن اشتباهی دامنه و ..........
اما تجربه ی خوبی بود
تا به این ساعت
نقل‌قول: کاربران انجمن 22,411 پست در 13,655 موضوع ارسال کرده‌اند.
انجمن دارای 504 عضو می‌باشد.
به تازه‌ ترین عضو انجمن، **********، خوش آمد می‌گوییم.
بیشترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 43 کاربر در تاریخ 06-15-2012 و ساعت 13:24 بوده است.
آمار کاربرا اصلا تعریفی نداره اما از تعداد پست ها راضی هستم البته توشون تکراری پیدا میشه اما 100% برزو هستند (بسته به برهه زمانی )
قالب انجمن هم کار دوست عزیزم بهداد رحمانی هست (anime) البته اصلا به اون شبیه نیست کد هاش توسط MT Edition عزیز بازبینی شده و خودم هم تغییرات فراوانی روش انجام دادم که بهداد خودش اومد بهم گفت این قالبو من طراحی کردم؟Big Grin
با این همه جریانات
سهند همچون سهند پایداره و به کار خودش ادامه میده

سایت تفریحی سهند
تالار گفتمان سهند
آپلودسنتر سهند
لینکدونی سهند
فروشگاه سهند
دستاورد یک سال کار بنده و دوستان بود
همینجا از کاربرای عزیزی همچون بهروز - کنسر - mybb1(سید) - MT Edition - به خصوص Mohammad-Za و Pars
تشکر میکنم , چیزای زیادی ازشون یاد گرفتم و زحمات زیادی بهشون دادم امیدوارم بتون روزی جبران کنم

یک سالگیت مبارک سهند

[تصویر:  13417733111.jpg]
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطthe wolf (۱۳۹۱/۴/۱۸، ۱۳:۲۲:۰۶ عصر) ، mashogh.man (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۱:۳۴:۳۵ صبح)
تبریک می گم ایشالا 100سالگیشم جشن بگیریHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۰۷:۱۴:۴۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۰۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ..::سایت و تالار های سهند به فروش میرسد::.. yaser0421 10 8,012 ۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۴:۳۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: yaser0421

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان