هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صفحه اصلي سايت
سلام دوستان . من چند وقتي مسافرت بودم .. ديروز برگشتم و براي ماي بي بي ايران يه سوغاتي اوردم .

سوغاتي من طراحي جديد صفحه اصلي سايت هست . دوست دارم همتون نظراتون رو بگيد تا براي طراحي هاي بعديم از نظرات شما استفاده كنم . با تشكر فراوان . براي ديدن به اينجا بريد http://www.mybbiran.com/
مردي که کوه را از ميان برداشت کسي بود که شروع به برداشتن سنگ ريزه ها کرد

[تصویر:  download.php?img=74]
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۲:۴۹:۲۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۲:۵۱:۴۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۳:۳۸:۲۸ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۰۰:۳۰:۳۳ صبح) ، sungilgook (۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۱۰:۳۱:۲۲ صبح) ، Mobile (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۱۷:۴۸:۱۶ عصر) ، Amin_vbp (۱۳۸۸/۱۲/۲، ۲۳:۱۵:۱۰ عصر) ، mm22 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۲۰:۳۲:۵۰ عصر)
دستت درد نکنه. امین جان زیباستSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطSUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۳:۵۶:۵۸ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۰۰:۳۰:۳۱ صبح) ، mm22 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۲۰:۳۲:۴۸ عصر)
خیلی زیبا شده امین جان.
تبریک میگمWink
پاسخ
 سپاس شده توسطSUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۳:۰۹:۲۱ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۰۰:۲۳:۳۴ صبح) ، mm22 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۲۰:۳۲:۴۶ عصر)
سپاس گزاریم Heart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۳:۴۰:۲۰ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۳:۵۶:۵۴ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۰۰:۲۴:۰۱ صبح) ، mm22 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۲۰:۳۲:۳۸ عصر)
خیلی زیباست

ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۰۱:۰۲:۳۷ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۰۱:۵۰:۴۵ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۰۳:۰۲:۳۴ صبح) ، mm22 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۲۰:۳۲:۳۶ عصر)
مرسي ! خيلي شيك شده !
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۰۱:۰۲:۴۰ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۰۱:۵۰:۴۸ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۰۳:۰۲:۳۶ صبح)
(۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۲:۴۶:۲۰ عصر)SMSBAZ نوشته است: سلام دوستان . من چند وقتي مسافرت بودم .. ديروز برگشتم و براي ماي بي بي ايران يه سوغاتي اوردم .

سوغاتي من طراحي جديد صفحه اصلي سايت هست . دوست دارم همتون نظراتون رو بگيد تا براي طراحي هاي بعديم از نظرات شما استفاده كنم . با تشكر فراوان . براي ديدن به اينجا بريد http://www.mybbiran.com/

خيلي شيك طراحي شده ولي يه غلط املايي داره
پائينش نوشتي كپي برداري تمام و يا ((((‌ بخضي) ---> بخشي)))) از محتواي سايت و ....
اگه تصحيحش كني عالي مي شه
سايت تخصصي برنامه نويسي و فناوري اطلاعات .: آي تي پاتوق:. [تصویر:  wink.png]

[تصویر:  itpbanner.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۲، ۲۳:۳۸:۰۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۲/۳، ۱۰:۱۱:۴۳ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۲/۳، ۱۴:۵۳:۳۶ عصر) ، mm22 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۲۰:۳۲:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان