هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبتی با دوستان
درود

قبل از هر چیز ابتدا بگم اگر علیرضا جان صلاح دید میتونه تاپیک رو ببنده و یا حذف کنه .

خب بریم سراغ صحبت اصلی

دوستان وقتی در اینجا مطلبی رو قرار میدید که نیاز به پاسخ مدیران دارین پس چرا در جای دیگه هم مطرحش میکنید ؟

اینجا در صورتی که انجمن پشتیبانی نیست به شکل عجیب و غریبی از بیشتر انجمن های پشتیبانی مای بی بی بیشتر پاسخگوی کاربران هست و نه به این دلیل که این انجمن که پشتیبانی نیست ولی پاسخ کاربرانو میده بلکه به این دلیل که انجمن دیگه ای که اسم پشتیبانی و مهر پشتیبانی رو به خودش میزنه ولی همه کار کرده جز پشتیبانی ..

اینطور نیست که پاسخی نداده باشه اما بنابر امتحان میتونید برید و در انجمنی که نام خودش رو پشتیبانی مای بی بی گذاشته و درخواستی بدید و راهنمایی بخواهید اما ابتدا باید در صف بازجویی قرار بگیرید (البته در همه موارد صدق نمیکنه) که در همون پست اول همه چیز میگویند الا پاسخ به سوال کاربر :

میتونید برید همین الان در اونجا ببینید که این موضوع اینگونه جواب داده شده به آن کاربر (البته اگر پستشونو ویرایش نکنن)

سوال کاربر :

دوستان میشود راهنمایی کنید در مورد این اروری که در هنگام به هنگام سازی در قسمت پلاگین ها میده ؟

جواب مدیران :

لینک انجمن شما کو ؟؟

انجمنتون رو ثبت کردید ؟؟

این قالب پولیه ولی شما چطور رایگان نصب کردید ؟
این قالب رو بنده دارم در انجمن میفروشم شما اون رو از کجا گیر اوردید ؟

کپی رایتتون که برای کسی دیگه ای هست, چرا کپی رایت مارو حذف کرده اید ؟

چرا کپی رایت پلاگین اقا حامد رو حذف کردید ؟؟

==

پاسخ کاربر :

ببخشید اطلاعی نداشتم
اما این قالب رو از جای دیگه ای تهیه کردیم
ببخشید پشیمان شدم که این سوال رو مطرح کردم و فکر کنم جواب سوالم رو دریافت کرده باشم((نمونه ی بارز غلط کردن))
این تاپیک رو قفل کنید فکر کنم بهتره

جواب مدیران :

خب شما اشتباه کردید
بله حتما همینطور است و تاپیک قفل میشود و شما از خدمات پشتیبانی محروم میشود و از لیست ما انجمنتون پاک میشود .
ولی حالا شما را محروم نمیکنیم و میگذاریم زا لینک های دانلود قالب و پلاگین ها استفاده کنید .

((منظور مدیر به زبان عامیانه این هست : بله قطعا شما اشتباه کردی تاپیکو ایجاد کردی و شانس اوردی بنت نکردم چون دست و پام بستس و اگر بنت کنم آتو به دست مدیران انجمن های دیگه میدهم ))

=====

خب این بود داستان انجمن پشتیبانی مای بی بی

اما حالا انجمن مای بی بی ایران ایا پشتیبانیست ؟

در صورتی که پشتیبانی نیست ثانیه به ثانیه پاسخ کاربران داده میشود و حتی کاربران معمولی هم دیگه به جایی رسیده که مشتاق راهنمایی دوستان هستند

اما دوستان مطلب مهم این هست که شما وقتی یک موضوع رو در این انجمن مطرح میکنید چرا هم زمان همین موضوع رو در انجمن دیگری هم مطرح میکنید ؟

اگر میخواهید وقتی گذاشته بشه و جواب پاسخ شما داده بشه این کم لطفی نیست که شما هم در این انجمن مطرح کنید و هم در ان انجمن ؟

شاید در این چند روز که انجمن بسته بوده نیاز بوده باشه در جای دیگه ای مطرح کنید اما این مورد قبل از این هم دیده شده که کاربر هم زمان یک موضوع رو در دو انجمن مطرح کرده

بهتر هست فقط در آن انجمن مطرح کنید و اگر هم مایل به مطرح کردن مشکل انجمنتون در این انجمن هستید حداقل در انجمن دیگری مسئله رو مطرح نکنید که مدیران در این انجمن وقت خودشون رو صرف پاسخی بکنن که شما اون سوال رو در دو انجمن مطرح کردید و همان بهتر هست که مدیران انجمن دیگری که نام پشتیبانی رو فقط و فقط یدک میکشن پاسخ سوال شما رو بدن اما اگر مایل هستید در این انجمن سوالتون رو مطرح کنید بهتر هست در انجمن دیگه ای سوال و مشکلت انجمنتونو رو مطرح نکنید.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۱۴:۱۰:۵۵ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۲:۴۱:۴۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۲:۵۷:۴۰ عصر)
باز هم حرف همسایه اومد خونه بابا ول کن جونه من به من چه اخه یارو داره چیکار میکنه کاربر ازاده مدیر و راهنما هم اول به خاطر خدا بعد به خاطر دلش داره راهنمایی میکنه

حالا بیا بحثو ادامه بده این تاپیک هم بره تو ردیف پر بازدیدهای سایتDodgy

ول کن بابا جونه من
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۱۴:۱۰:۵۳ عصر) ، masoud.n (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۱۵:۱۹:۵۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۲:۵۸:۲۳ عصر)
درود
کاربر حق انتخاب دارد و این درست نیست که بگوییم چه بکن و چه نکن.
عملکرد هر سایتی هم به شرطی که دشمنی اش به حملات مخرب اینترنتی کشیده نشود به خودش بستگی دارد.
به نظرم اگر بگذارند درست رقابت کنیم بهتر است و در نهایت سایت پر تلاش موفق می شوند. اما DDOS کردن و بسته شدن سایت موفق می شوند!
برای جلوگیری از بحث های انحرافی بسته می شود.
دوست ندارم به این موضوع ها رسیدگی کنم

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۱۴:۱۱:۱۰ عصر) ، masoud.n (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۱۵:۱۹:۵۷ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۲:۴۲:۱۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۲۲:۵۸:۲۱ عصر) ، unique2world (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۲:۵۱:۴۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان