هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارنکردن پاسخ سریع
سلام من یه قالب ترجمه کردم حالا یه مشکل دارم باهاش وقتی پلاگین پاسخ پیشرفته یا پاسخ سریع پیشرفته رو نصب میکنم راست چین نیست.

ور در پاسخ سریع پیشرفته قسمت نوشتن کار نمیکنه.عکس پیوست شد لطفا راهنمایی کنیدConfused.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

Heart
پاسخ
راست چینش کردم اما مشکل دوم پا بر جاست.سرچ کردما بگید سرچ کن انگشت میکنم تو چشتون.راه حل هاش به کار من نیومد اگه باز نظری داریم بگید.Blush.

خدایا مرا کمک بگردانTongue.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطamirreza78 (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۶:۴۰:۴۵ صبح)
خدایا منو ببخش به خاطر این همه spm اما مجبورم.doodoo کمک کن دیگه.چرا ادم رو تو شرایطی قرار میدین که این همه اسپم بدهTongue.هر کس مشکلم رو حل کنه به پاس قدردانی س.ا.ک.س میدم واسه 3 ماهConfused.
Heart
پاسخ
روی اونت aa اولی کلیک کنی فعال میشه برا نوشتن
پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۱/۴/۱، ۱۳:۲۵:۱۴ عصر)
(۱۳۹۱/۴/۱، ۱۳:۱۰:۰۰ عصر)the wolf نوشته است: روی اونت aa اولی کلیک کنی فعال میشه برا نوشتن

اولش رو بد گفتی ها رو اونت چیه؟Tongue.اره رو aa کلیک میکنم فعال میشه اما در حالت عادی غیر فعاله به نظرم تو میدونی ها سریع اعتراف کن جایزتم بهت میدم فقط این مشکل حل بشه ابروم جلو کاربرام رفت.Confused.ای دی من yaser_fair68@yahoo.comConfused
Heart
پاسخ
اپ ار رو ناچاری ببخشیدConfused.
Heart
پاسخ
برای من این مشکل قبلا به وجود آمده بود فایل های ادیتور پوشه jscripts را مجددا آپلود کنید و مشکل را بررسی کنید (بک آپ از فایل های قبل فراموش نشورد)
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
(۱۳۹۱/۴/۳، ۰۱:۴۳:۱۷ صبح)HOssE!N-B نوشته است: برای من این مشکل قبلا به وجود آمده بود فایل های ادیتور پوشه jscripts را مجددا آپلود کنید و مشکل را بررسی کنید (بک آپ از فایل های قبل فراموش نشورد)

اینو میدونم از کدهای قالبم هست.نه ادیتور.ولی تست میکنم.چون در لوکال هسم که نصب کردم همین مشکل رو داشتم.
Heart
پاسخ
اپ.شرمندهHeart
Heart
پاسخ
جواب بدید.ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۰۲:۲۵:۲۴ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان