هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایل پیوست برای تعداد پست بالاتر از 10تا
با سلام

ایا برای مای بی بی پلاگینی هست که دانلود فایل پیوست خاصی رو برای کاربرهای دارای تعداد پست مثلا 10 به بالا فعال کنه ؟!!!
و کسانی هم که تعداد پست کمتر داسته باشند اجازه دانلود نداشته باشن؟!

چون اخه کسایی هستد که صرفا میان یه ثبت نام میکنن و بدون اینکه تو سایت فعالیت داشته باشن فقط کار لیچر رو انجام میدن.
پاسخ
خوب خیلی راحت میتونی این کار را بکنی دو تا گروه بساز و توی یکی امکان دانلود بده و تو یکی امکانش دانلود نده سپس به ترفیع های کاربری برو و اونجا برن اگر کاربری بیش از 10 پست زد به چه گروهی ارتقاء داده بشه اینجوری دیگه نیاز به پلاگین نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۵۵:۰۴ صبح)
بلی
ولی خوبی پلاگین اینه که می تون طوری طراحی بشه که به کاربر بگه چرا نمی تونه دانلود کنه ! Smile
اگه پلاگین این چنینی باشد خوب است !
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطirrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۳۲:۴۲ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۲۸:۳۶ عصر)
فایل attachment.php را باز کنید و خط زیر را بیابید:
کد php:
if(!$attachment['aid'] || !$attachment['attachname'] || (!is_moderator($fid) && $attachment['visible'] != 1))
{

error($lang->error_invalidattachment);

و پس از آن خط زیر را اضافه کرده و ذخیره کنید. (فرمت فایل را به UTF8 Without BOM تغییر دهید تا مشکلی در متن خطا به وجود نیاید. به وسیله Notepad++ ، گزینه Encoding)
کد php:
$myquery $db->simple_select("users""*""uid='{$mybb->user['uid']}'");
$pcheck $db->fetch_array($myquery);
if(
$pcheck['postnum'] < 10 && $mybb->user['usergroup']!=&& !$mybb->input['thumbnail'])
{
error("برای دریافت فایل پیوست باید حداقل 10 ارسال داشته باشید.");

پاسخ
 سپاس شده توسطthe wolf (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۶:۰۵ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۸:۴۶ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۹:۵۵ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۹:۰۱:۲۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۹:۱۵:۴۳ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۹:۲۳:۴۰ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۲۹:۰۳ عصر) ، heavaz60 (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۴۶:۳۳ عصر) ، raminr63 (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۴:۱۲:۵۸ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۵:۲۱:۱۴ عصر)
من اینکار رو کردم ولی وقتی میخوام فایل attach رو دانلود کنم یه صفحه دیگه باز میکنه مثل فایل متنی کلمات نامفهوم میاره:

Rar!ϐs �t`�/������i��<3 IWIFix.exe��ʍ& �^3�d� �HV+!���BAr��D Bj��%� �8Me�c�_u�_<�4]�U�ݏF�urLXth@���� �&�=��$&t�r�2H:�����{�zn̺��W+���r�\���s������Ur��,��>|���3 x5�(��:��P˙ �%�)S�Q5Y+`m@f�4I6R>���a����$ �x � a:AxK�n�R ��'@�� d�bq����e��@��b�Bn��2��\�����D�����/M~�}xO��V'�\�USS���u����x^�&Ew���u�][O����ju��m�/�Mq�V2��0�bl�'���M��������N�`����C�����ι�7 ���ow��(�����"o?�/O���R�*�5�dS���L��{��L��$�R��\���W֫���ZYI)�"�����pTA^�KW���fKh~3/�}h8��5:}1�d�W;�.㱁���V��]���LC��E�e����j���d�\S�}

اگه ممکنه بصورت یک پلاگین این رو بزارین ممنون میشم.Heart
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۴:۲۲:۴۲ عصر)raminr63 نوشته است: من اینکار رو کردم ولی وقتی میخوام فایل attach رو دانلود کنم یه صفحه دیگه باز میکنه مثل فایل متنی کلمات نامفهوم میاره:

Rar!ϐs �t`�/������i��<3 IWIFix.exe��ʍ& �^3�d� �HV+!���BAr��D Bj��%� �8Me�c�_u�_<�4]�U�ݏF�urLXth@���� �&�=��$&t�r�2H:�����{�zn̺��W+���r�\���s������Ur��,��>|���3 x5�(��:��P˙ �%�)S�Q5Y+`m@f�4I6R>���a����$ �x � a:AxK�n�R ��'@�� d�bq����e��@��b�Bn��2��\�����D�����/M~�}xO��V'�\�USS���u����x^�&Ew���u�][O����ju��m�/�Mq�V2��0�bl�'���M��������N�`����C�����ι�7 ���ow��(�����"o?�/O���R�*�5�dS���L��{��L��$�R��\���W֫���ZYI)�"�����pTA^�KW���fKh~3/�}h8��5:}1�d�W;�.㱁���V��]���LC��E�e����j���d�\S�}

دوست گرامی ارسال مرا توجه کنید:
نقل‌قول: فرمت فایل را به UTF8 Without BOM تغییر دهید تا مشکلی در متن خطا به وجود نیاید. به وسیله Notepad++ ، گزینه Encoding
من بررسی کردم و مشکلی نبود.
پلاگین مربوطه: http://mods.mybb.com/view/min-posts-for-attachments
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۴:۲۲:۴۲ عصر)raminr63 نوشته است: من اینکار رو کردم ولی وقتی میخوام فایل attach رو دانلود کنم یه صفحه دیگه باز میکنه مثل فایل متنی کلمات نامفهوم میاره:

دوست گرامی ارسال مرا توجه کنید:
نقل‌قول: فرمت فایل را به UTF8 Without BOM تغییر دهید تا مشکلی در متن خطا به وجود نیاید. به وسیله Notepad++ ، گزینه Encoding
من بررسی کردم و مشکلی نبود.
پلاگین مربوطه: http://mods.mybb.com/view/min-posts-for-attachments
پاسخ
 سپاس شده توسطraminr63 (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۵:۵۲:۰۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک در مورد ساخت پلاگین محدودیت تعداد دانلود برای کاربر Farhoodi 5 4,294 ۱۳۹۰/۴/۱۷، ۱۵:۴۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  فایل دانلود و پیوست s.moein.h 7 4,232 ۱۳۸۹/۳/۷، ۱۳:۳۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: s.moein.h

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان