هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مدیر جدید انجمن، doodoo
با درود،
کاربر doodoo با توجه به فعالیت مفید و افزایش دانش و تجربه به عنوان مدیر برگزیده شد.
این سمت را به ایشان تبریک می گوییم.

لازم به ذکر است سایر کاربران گروه پاسخگو نیز با توجه به فعالیت و دانش و تجربه شان به این گروه منتقل خواهند شد.

موفق باشید.Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۲۹:۱۷ صبح) ، aaaaaaaayay (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۳۶:۳۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۳۹:۱۲ صبح) ، peymanpbl (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۵۰:۱۹ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۵۳:۰۹ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۲:۰۵:۵۴ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۲:۱۱:۰۰ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۳:۱۲:۰۶ صبح) ، saeed h.p.r (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۳:۲۷:۲۱ صبح) ، alireza013 (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۳:۵۷:۳۶ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۳۳:۱۶ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۳۳:۳۳ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۵:۳۵:۱۷ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۵:۴۰:۵۴ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۷:۱۴:۰۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۷:۲۶:۱۳ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۷:۳۰:۴۹ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۹:۴۳:۰۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۱۷:۰۸ عصر)
تبریکککککککککک میگم doodoo جان HeartHeartHeartHeartHeartHeart
خوشحال شدم Smile
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۴۰:۳۴ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۳۶:۳۷ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۳۷:۳۲ عصر)
تبریکات فراوان .... Heart
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۲:۰۹:۱۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۲:۱۰:۲۵ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۳۶:۴۶ صبح)
سلام
انتخاب به جا و شایسته ای بود
از این اتفاقات در مای بی بی خیلی ضروری است.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۲:۱۰:۳۲ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۲:۱۵:۰۸ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۳۷:۳۴ عصر)
من هم تبریک میگم
به امید پیشرفت مای بی بی ایران
زنده باد پرشیا زنده باد پرشین
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۳:۱۷:۰۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۳:۳۸:۵۳ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۳۷:۳۹ عصر)
تبریک
آقا من شیرینی نمیخواما گفته باشم(پارادوکس داشتBig Grin)
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۴۸:۳۱ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۳۷:۴۴ عصر)
محمد حسین عزیز واقعا خوشحال شدم مبارکه داداش Heart
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmohamad m (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۳۶:۲۱ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۴۸:۳۸ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۳۷:۴۸ عصر)
بنده هم به نوبت خودم تبریک عرض میکنم به امید موفقیتهای روز افزون Heart
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۳۵:۴۱ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۴:۴۸:۴۳ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۳۷:۵۱ عصر)
ممنونم
از همه دوستان که نسبت به بنده لطف داشتن
امیدوارم بتونم باعث پیشرفت خودم و انجمن بشمHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۵:۳۲:۵۷ صبح) ، saeed h.p.r (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۵:۵۹:۱۰ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۷:۳۱:۱۲ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۹:۴۱:۱۷ صبح) ، caren (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۱:۰۱:۵۲ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۳۸:۱۶ عصر)
تبریک میگم شایسته این مقام بودید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۱:۰۳:۰۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۲:۳۶:۲۷ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۳۹:۳۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی مدیر جدید انجمن، motorola30 HOssE!N-B 2 3,237 ۱۳۹۴/۸/۶، ۰۰:۰۷:۲۳ صبح
آخرین ارسال: e.b35927
  معرفی مدیر جدید انجمن، HOssE!N-B Mohammad-Za 12 7,410 ۱۳۹۱/۵/۵، ۰۶:۵۶:۵۷ صبح
آخرین ارسال: arianik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان