هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام نسخه مای بی بی ? (mybb skin or mybbiran)
(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۹:۴۲:۳۴ صبح)Pars نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۶:۰۷:۱۰ صبح)hi_iran نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۱۲:۰۹ صبح)Mohammad.T نوشته است: تفاوت مای بی بی ایران با باقی جاها اینه که قدیمی ها در اینجا هستند !
اشتباه می کنی ، درسته که توی اسکین مدیر کلاش هنوز 20 سالشون نشده ولی چند تا مدیر با تجربه هم دارن (که توی پشتیبانی های قبلی فعالیت می کردن و ) بیش از 5 سال تجربه دارن....
نمونش: Andy که یکی از مدیرانش هست ......
دوست عزیز میتونی از مدیرانش در مورد برنامه نویسی با زبان php یا پرسش هایی از mysql داشته باشید.
اون وقت معنای تجربه رو هم بهتر درک می کنید.
می توانید راحت امتحان کنید. البته میدونم نهایتش اینه که از کس دیگه بپرسن و به شما جواب بدن ولی در همین جا شما پیگیر این موضوع باش که افرادی که یک سیستم بر پایه php و mysql را به این قدرت پشتیبانی می کنند چه قدر از این دو می دانند؟

کسی که در ترجمه پلاگین هاش نمی توانست یک جمله پارسی را کامل بنویسد حالا مای بی بی را به زبان پارسی روان ترجمه کرده است؟ Tongue

شما هم وقتتو برای طرف داری از سمت مقابل نزار چون اگر من یا هر مدیری حس کند نظرت به سمتی تمایل دارد طبق قوانین از ادامه فعالیت شما در این انجمن معذور خواهیم بود.
معذرت می خوام........
اما شما نباید پشت سر کسی غیبت کنید.............
شما خودتان نیز از صفر شروع کردید.......
خدا نیستید که از همون اول همه چیز را بلد باشید.Sleepy

(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۹:۴۲:۳۴ صبح)Pars نوشته است: شما هم وقتتو برای طرف داری از سمت مقابل نزار چون اگر من یا هر مدیری حس کند نظرت به سمتی تمایل دارد طبق قوانین از ادامه فعالیت شما در این انجمن معذور خواهیم بود.
من سعی دارم طرف کسی باشم که می بینم داره بهتر کار می کنه...........
درسته که این دو نفر هنوز با سرد و گرم روزگار کامل آشنایی ندارند اما نباید چون بلند پروازی کردند لهشون کرد.....
 سپاس شده توسط-ALI- (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۳:۲۱:۵۴ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۰:۳۴:۳۲ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۱۲:۰۹ صبح)Mohammad.T نوشته است: تفاوت ماي بي بي ايران با باقي جاها اينه که قديمي ها در اينجا هستند !
اشتباه مي کني ، درسته که توي اسکين مدير کلاش هنوز 20 سالشون نشده ولي چند تا مدير با تجربه هم دارن (که توي پشتيباني هاي قبلي فعاليت مي کردن و ) بيش از 5 سال تجربه دارن....
نمونش: Andy که يکي از مديرانش هست ......

(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۱:۱۲:۰۹ صبح)Mohammad.T نوشته است: تفاوت ماي بي بي ايران با باقي جاها اينه که قديمي ها در اينجا هستند !
اشتباه مي کني ، درسته که توي اسکين مدير کلاش هنوز 20 سالشون نشده ولي چند تا مدير با تجربه هم دارن (که توي پشتيباني هاي قبلي فعاليت مي کردن و ) بيش از 5 سال تجربه دارن....

(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۹:۴۲:۳۴ صبح)Pars نوشته است:
دوست عزيز ميتوني از مديرانش در مورد برنامه نويسي با زبان php يا پرسش هايي از mysql داشته باشيد.
اون وقت معناي تجربه رو هم بهتر درک مي کنيد.
مي توانيد راحت امتحان کنيد. البته ميدونم نهايتش اينه که از کس ديگه بپرسن و به شما جواب بدن ولي در همين جا شما پيگير اين موضوع باش که افرادي که يک سيستم بر پايه php و mysql را به اين قدرت پشتيباني مي کنند چه قدر از اين دو مي دانند؟

کسي که در ترجمه پلاگين هاش نمي توانست يک جمله پارسي را کامل بنويسد حالا ماي بي بي را به زبان پارسي روان ترجمه کرده است؟ Tongue

شما هم وقتتو براي طرف داري از سمت مقابل نزار چون اگر من يا هر مديري حس کند نظرت به سمتي تمايل دارد طبق قوانين از ادامه فعاليت شما در اين انجمن معذور خواهيم بود.

سلام دوست عزيز

از قديم گفتند که خيلي از چيز ها به سن نيست، گيريم اينا 20 سالشون هم نبود و 40 سالشون بود، حداقل وقتي يک حرفي ميزنند يا کاري

مي کنند و اشتباه بوده، مرد باشند و اعتراف کنند.

من خودم توي همه پشتيباني هايي که زده شده از جمله :

ماي بي بي ورلد ، ماي بي بي ساپورت، ماي بي بي اس ک ي ن عضو شده بودم. فقط ماي بي بي فري عضو نشدم چون اونم طرف هنوز از راه نيومده

بود و به عنوان پاسخگو اينجا فعاليت مي کرد، اومده بود کپي رايت يکي از پوسته هاي آقا نمکي را زده بود به اسمش...

در مورد ماي بي بي اس ک ي ن هم کلا قضيه با همشون فرق داشت.

اون زماني که عضو شدم اصلا از اين سايت خبر نداشتم و خود اميد که الان مدير اونجا هست، پي ام داد که آي دي ياهو بده

(تجربه شد که به هر کسي آي دي ندم) کارت دارم، ما هم داديم و خودش گفت که قراره يک پروزه با هماهنگي مديران اينجا

بزنيم که حال اون يکي پشتيباني رو بگيريم و ...

بگذريم که خودش دعوت نامه عضويت داد و اون موقع همه چيز خوب بود تا اينکه بحث راه اندازي انجمن رويا ژن پيش اومد و اون قضايا

که اگر شما واقعا يک کاربر جديد هستي با توجه به تاريخ عضويتت که مربوط به 2 ماه پيش هست (هر چند آدرسي که توي پروفايلت هست

يک مفهوم هاي ديگه اي را مي رسونه) اين قضايا را يادت نيست، و اون کاربران اخراج شدند.

من خودم هم مشکلي با بقيه پشتيباني ها نداشتم و حتي مثل دوستمون معتقد بودم که اگر هر کدوم از اونها در مسير درست فعاليت

کنند و بعد از يک مدت دچار غرور و ... نشوند، رقابت سالم ايجاد ميشه و به نفع همه کساني هست که از ماي بي بي استفاده مي کنند.

اين مطلب را همون موقع که توي ماي بي بي ايران بحثش داغ بود و حتي تهديد کردند که هر کس در بقيه انجمن ها عضو باشه، از اينجا

بن ميشه هم گفتم، يعني اون موقع حس اجبار کردن تداعي مي کرد و ما هم همين نظر را گفتيم.

ماي بي بي اس ک ي ن را هم تا زماني که کپي رايت ماي بي بي ايران داشت را نصف نيمه قبول داشتم چون بالاخره همين که گذاشته بودن

کپي ماي بي بي ايران را، خودش گویای همه چیز بود و مي رساند که ماي بي بي ايران و ماي بي بي اس ک ي ن هر کدام در چه جايگاهي هستند.

بالاخره اون ها هم درست دانش آموز دبيرستاني هستند، ولي خب عشقشون به به اين سيستم باعث شده که اهدافشون را در یک مرحله بالاتری پیگیری کنند.

اما تغییر رویه ای که دادند و کلمات نامناسبی که روزانه نثار مای بی بی ایران از طریق پیام های send to all روزانه از طریق مسنجر

داده می شد، موید این مطلب بود که هیچ بعید نیست که این ها هم اگر دور دستشون بیفته ...

بعد از ارایه پارسی ساز هم که دیگه خدا را بنده نبودند و هر کس سوالی می کرد، مدیر تازه ملحق شده بهشون سریع می گفت

پارسی ساز ما، پارسی ساز ما

هر کی نداره، بره خودش را توی ذریا غرق کنه...

یعنی یک ذره پیش خودشون فکر نکردند که بابا مگه ما بیکاری هستیم که هر روز به ساز یکی برقصیم؟!

ما یک انجمن زدیم و می خوایم مشکلات کاربرانمون را حل کنیم، بیکار یا وقت اضافه هم نداریم که هر روز بین پشتیبانی ها

پاسکاری بشیم.

اگر قرار هست که فقط یک کپی رایت باشه، ما همون مای بی بی ایران را انتخاب کردیم چون 99.9% سوالاتمون را توی اینجا حل کردیم

حالا فرض کن چندتا سوال من هم بی جواب بمونه، بخوام در انجمن های دیگه مطرح کنم، باید برای 1 سوال که آی شما بلد هستید

یا بلد نیستید، برم فارسی ساز خودم را عوض کنم ؟

الحق که جهان سومی هستیم، هیچ چیزمون روی حساب و کتاب نیست، همیشه سوار موج احساساتمون می شیم و چند دقیقه بعد

هم به ساحل که موج رسید، می زنتمون زمین.

اشتباه استراژیکشون هم این بود که اسیر غرور شدند و اومدن کپی رایت مای بی بی را حذف کردند و کاش خودشون ترجمه کرده بودن

بعد از انتشار اون سوتی در سایت خودشون، تاپیک سریعا بسته شد.

خوشبختانه یا بدبختانه من توی تب مرورگرم همه پیج ها باز بود و برای یادگاری یک عکسی هم گرفتم.

(حتی موضوعی که اشاره شده بود یعنی اشکال ترجمه را هم روی انجمنشون تست کردم و دیدم " امیتازات " نوشته میشه)

جالبه بعد از حذف تاپیک، سریعا ظرف 10 -15 دقیقه اومدن و سایت خودشون را اصلاح کردن، دیگه فکر این را نکرده بودن

که بقیه فارسی ساز ها را می خوان چیکار کنند؟!

همون فارسی سازهایی که یک روز پزشو می دادین و مثل چماغ می زدین توی سر کاربران تازه کار که ظرف چند دقیقه فارسی سازتون

را تبدیل به مای بی بی اس ک ی ن کنید تا پشتیبانی کنیم.Idea

بعدش هم که اومدن یک تاپیک زدن که مرجع فارسی دروغ و تهمت زده و بهترین راه رو در آی دزد آی دزد کردن دیدن و مزحک ترین استدلال

قرن را کردند که ما زودتر پارسی ساز 1.6.8 منتشر کردیم، انگار نشستن از اول چرخ را اختراع کردنWink

[تصویر:  a7cdfad1a5aa.jpg]

من گفتم که بذار ببینیم واقعا سرشون را مثل کبک زیر برف کردن یاواقعا 4 تا استدلال علمی هم دارن پشت این کارشون

اومدم پست زیر را زدم (بدون هیچ توهینی یا بی احترامی) دیدم در کسری از ثانیه، پست را حذف کرد و دسترسی من را هم قطع

کرد و برای اینکه پز دموکراسی بدن، محروم نکردند و فقط محدود کردن که نشه پست ها را خواند.

[تصویر:  fd5e502c1640.jpg]

حالا این آقایونی که اینجا دارند دفاع یک طرفه می کنند ازشون، ما منکر تلاش های دیگران نیستیم ولی بهتر به مدیرانشون بگید

(هر چند که من از آی دی ها دوتاشون را می شناسم که مدیرن اونجا) قبل از اینکه به این چندتا یوزر دلتون را خوش کنید

یک کم سطح درک اجتماعی تون را بالا ببرید، فکر نکنید با پاک کردن پست و اصلاح سریع غلط های ویرایشی ترجمه کپی شده از

مای بی بی ایران و ... وجهه موجهی برای خودتون درست می کنید.

خشت اول را که کج بذارید تا ثریا کج میرید.

در رفتارتون هم با کاربران منتقد تجدید نظر کنید، مطمئن باشید همه مثل شما نیستند که حدود 22 بار بن بشن و فردا دوباره پاشن

بیان انجمن، اگر شما برای خودت شخصیت قائل نیستی، بقیه این احترام را برای خودشون دارند.

و یک توصیه دیگه هم دارم که زمانی که تصمیم می گیرید که اخلاق کاری را رها کنید، برای توجیه کاراتون از دین خدا خرج نکنید

مصداقش این بود که توی بحث لو رفتن کپی رایت مای بی بی اس ک ی ن نوشت مدیرشون:

"و مکرو و مکر الله، والله خیر الماکرین "

که منظورشون این بود که مای بی بی ایران مکر کرد و خدا رو دستشون خواهد زد...
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۶:۲۳:۲۸ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۷:۳۵:۴۶ عصر) ، khp (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۲۳:۲۹:۳۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۲۳:۳۳:۱۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۰:۱۲:۰۳ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۰:۲۳:۱۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۰:۵۵:۳۰ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۵:۴۵:۱۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۶:۵۲:۲۵ صبح) ، xpressmobile (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۱۳:۰۹ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۴:۰۳:۳۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۵:۲۱:۱۱ عصر) ، hasan2014 (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۲۱:۳۰:۵۸ عصر)
از هر 10 نفری که از ویبولتین استفاده می کنند 9 نفرشون نسخه رایگان (نال شده) اون رو استفاده می کنه.
کدوم آدم عاقلی برای ویبولتین پول میده؟
جالبه حتی خود پشتیبانی های ویبولتین در ایران هم نسخه نال شده رایگان استفاده می کنند.
اگر هنوز کسی انجمن نزده شک نکنه فورا بیاد روی وی بی
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۶:۲۳:۲۶ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۲۱:۳۰:۰۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۰:۳۶:۲۵ صبح) ، Zebel Khan (۱۳۹۱/۴/۱۷، ۲۲:۰۳:۴۶ عصر)
(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۹:۴۲:۳۴ صبح)Pars نوشته است: شما هم وقتتو برای طرف داری از سمت مقابل نزار چون اگر من یا هر مدیری حس کند نظرت به سمتی تمایل دارد طبق قوانین از ادامه فعالیت شما در این انجمن معذور خواهیم بود.
(۱۳۹۱/۳/۱۷، ۰۶:۰۷:۱۰ صبح)hi_iran نوشته است: من سعی دارم طرف کسی باشم که می بینم داره بهتر کار می کنه...........
درسته که این دو نفر هنوز با سرد و گرم روزگار کامل آشنایی ندارند اما نباید چون بلند پروازی کردند لهشون کرد.....

خوب به سلامتی که هر دو انجمن ساپورت و اس ک ی ن، به شدت پیگیر اخبار اینجا هستند.

مثل اینکه حرف های من به مذاقشون خوش نیومد.

[تصویر:  bzdttow9ygy3ud5tnopl.jpg]

جالب هست کسی که خودش اینجا با تملق گویی حال همه را بهم می زد :

فکر کنم همه یادشون هست که امید خان توی امضات اسم تک تک مدیران مای بی بی ایران را آبشاری

می نوشتی و جلوی اسم هر کدام یک جمله چاپلوسانه می نوشتی (فکر کنم نیاز نباشه عکسش را بذارم

و خوب یادت هست)

حالا ما را به تملق گویی متهم می کنه.

اگر کمی وقت بذاری و از توی پروفایلم بری پست ها را چک کنی، انتقادات تندتر از این را در مای بی بی ایران

هم کردم، اگر می خواستم از بن شدم بترسم، خیلی زودتر از این ها سکوت می کردم.

خدا را شکر که خودم همون شب لو رفتن کپی رایتتون، توی آخرین پیامم بهت گفتم :

[تصویر:  2injbonij1r5g5uzkic.jpg]

همون شب که مثل بچه ها می گفتی، برن به ترجمه ساپورت مای بی بی گیر بدن...

مدیر اونجا حداقل عقلش می رسید که از یک ترجمه دیگه استفاده کنه نه مثل تو که اوایل همین

گذاشتن کپی رایت مای بی بی را دلیل بر بی گناهی خودت قرار می دادی :

[تصویر:  yneciug24arof6rzryz.jpg]

حداقل می خواستی اگر یک دلیل برای رد این ادعای کسی که با عکس اثبات کرد شما ترجمه مای بی بی

را به اسم خودتون منتشر می کنید داری، همین جا در یک پست ار خودت و trade market دفاع می کردی.

بعد اگر اثبات می شد، من خودم میومدم جلوی همه ازت معذرت می خواستم که در این مورد شک کردیم

مشکل اصلی تو اینه که یک گذشته به شدت متضاد داری هم با خودت هم با بقیه.

عیبی هم نداره، شاید اقتضای سن و سال باشه، ان شاءالله دانشگاه می ری و دیدت نسبت به خیلی از

کارهات عوض میشه، امیدوارم اون موقع مثل الان اگر به اشتباهات پی بردی، لجاجت نکنی با خودت...

اما در خصوص مای بی بی ساپورت که الان گویا با ا س ک ی ن متحدد شده برای دشمن واحد.

[تصویر:  iex2soyrhpz4dj1rey65.jpg]

خیلی به هم اعتماد نکنید، تجربه نشون داده آدم هایی که ثبات شخصیت ندارند، هر روز یک طرفی هستن:

(این عکس را دیشب گذاشتم ولی بعد چند دقیقه پاکش کردم، ولی گویا دوست داری عمیقا قضایا روشن بشه)

[تصویر:  0qx9k2yvndx4maijzow.jpg]

حالا اگر اون روز اس ک ی برای از ریشه زدن شما اعلام موجودیت کرد، الان مجبوره تغییر رویه بده تا

یک شریک جرم برای خودش پیدا کنه :

[تصویر:  iyemo3xcqs38ph665px.jpg]

توی همون مای بی بی ساپورت هم توی فروم بهشون انتقاد کرده بودم در مورد انکار گذشتشون :

[تصویر:  xhuvymckoa00pzln9nn9.jpg]

[تصویر:  0tq1wapd2p89cmkt9i1h.jpg]

بله آقای آرتین،امید استار، امید تنها و ... اون خدایی که شما برای خودتون تصویر کردین با خدای ما فرق داره.

همون خدایی که فکر می کنید با گذشتن 5 صلوات برای دانلود پلاگین های ترجمه شدتون، شما را عزیز

می کنه و هر جا هم که وجدان نداشته را قورت می دین و از آیه های قرآنش برای نجات از کارهاتون

استفاده می کنید، این خدا با مختصات شما برای من وجود خارجی نداره که شما بشینی و منتظر باشی

یک روز جواب من را بده.
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۶:۴۶:۵۴ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۶:۵۶:۰۳ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۴:۰۸:۲۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۵:۳۱:۰۲ عصر) ، hasan2014 (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۲۱:۳۸:۴۳ عصر)
من کاری ندارم م.ا.ی ب.ی ب.ی ا.س.ک.ی.ن دزده یا نه یا مثلا اومدن کپی کردن پارسی ساز رو یا نه
ولی خیلی بدده که مکالماته شخصی رو که بهتون اعتماد کرده رو بزارین Big Grin
مثلا من دیه جرات ندارم با کسی خصوصی حرف بزنم می ترسم برین پابلیک کنین
چی بگم والا HuhHuh
متاسفم
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۲۰:۴۴ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۳:۱۷:۰۱ صبح)
اینکاری که کردی یعنی به اعتماد کسی خیانت کردی
این کارازیک انسان .....شایسته نیست
این کاری که کردی باعث شدی دیگه هیچ کس تویاهو به همدیگراعتمادنداشته باشه
ادمایی مثله تورومیبینم.....اینده کشورمیخوادببین دست کیابیفته زیادن مثله تو..... Angry
واقعامتاسفم برات عزیز
 سپاس شده توسطaaaaaaaayay (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۰۹:۲۰ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۲۰:۴۲ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۳:۱۷:۱۸ صبح)
درود خیلی خودمو کنترل کردم هیچی نگم !

اما واقعا در تعجبم که یه سریا از چی دفاع میکنن ؟

میگین تازه کارن میگیم باشه ! میگین چون با اینجا لجن بهشون گیر ندین میگیم باشه ! میگین چون کپیرایت تتونو حذف کردن چیزی نگین میگیم به مدیرای اینجا ربط داره !

اما یک نکته ی کلی هستش ! اونم اینه که مسئله تازه کار بودن و اینا نیس ! مسئله اینه که دارن آبروی ایرانیا رو تو کل دنیا میبرن !

اینها حتی کوچکترین شناختی از زبان انگلیسی ندارن ! چه برسه به php , my sql و .......

همین ساپورت مای بی بی : جون من این چه عبارتیه که برای کپی رایتشون گذاشتن ؟؟؟

مرد مومن ورجن ؟ یا ورژن ؟ وقتی یه عبارت به این سادگیو نمیدونن انتظار چی دارین ؟

Farsi translation: supportmybb.ir-verjen:6

یا این تصویری که ضمیمه کردم

طراح با افتخار پوسته مای بی بی که سر همین پوسته کلی جنجال به پا کرد هنوز سوادشو نداره که theme درسته نه them

این حرفا یکی دو تا نیس !

اما از نظر من وجود همچین افراد و پشتیبانی هایی بیشتر به جامعه مای بی بی ضرر میزنه تا کمک کنه !

پیروز باشید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۲۰:۳۹ صبح)
اقا من می گم کلا اون مرجع دیگه رو ولش کن
اصلا مرجع خوبی نیست
ولی درسته که بیایم مکالمات شخصی کسی رو که بهتون اعتماد کرده بزاریم؟
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۲۰:۳۷ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۳:۱۸:۰۶ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۶:۵۷:۲۱ صبح)nemsise نوشته است: من کاری ندارم م.ا.ی ب.ی ب.ی ا.س.ک.ی.ن دزده یا نه یا مثلا اومدن کپی کردن پارسی ساز رو یا نه
ولی خیلی بدده که مکالماته شخصی رو که بهتون اعتماد کرده رو بزارین Big Grin
مثلا من دیه جرات ندارم با کسی خصوصی حرف بزنم می ترسم برین پابلیک کنین
چی بگم والا HuhHuh
متاسفم

(۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۰۰:۳۸ صبح)-ALI- نوشته است: اینکاری که کردی یعنی به اعتماد کسی خیانت کردی
این کارازیک انسان .....شایسته نیست
این کاری که کردی باعث شدی دیگه هیچ کس تویاهو به همدیگراعتمادنداشته باشه
ادمایی مثله تورومیبینم.....اینده کشورمیخوادببین دست کیابیفته زیادن مثله تو..... Angry
واقعامتاسفم برات عزیز

تو انتخاب ارزش هاتون تجدید نظر کنین !

طلا که پاک است چه منتش به خاک است ؟

این آقا آقا امید برای همه 2 دوزه بازی کرده ! حالا اینجوری دربارش میگین !

شاید برای شما بن شدن یه مسئله ساده باشه ! اما برای کسانی مثل من که واسه خودشون سابقه ای تو اینترنت دارن بن شدن براشون یه توهین خیلی بزرگ به حساب میاد !

چرا الکی مسئله گنده میکنین که نمیتونین تو اینترنت اطمینان کنین و از این حرفا ؟

واقعا یوزر های شما از کجا ساپورت میشن ؟
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۱۹:۴۴ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۲۰:۳۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۵:۳۶:۲۲ عصر)
geo عزیز آفرین بهت بابت بچه بودنت ... من یک سال و نیم این انجمن هستم همه کس ها همه مشکلات همه حرفارو دیدم ... فکر نمیکردم فردی باشه که انقد پست باشه با تو هستم آقای geo جالب این هست اگه قرار باشه کاس و کوزه دیگران رو به روی آب بریزیم من هم کلی از این ها دارم .... با فتوشاپ هم خوب بلدم کار کنم ... geo خیلی احمق و آدم پست هستی چون کسایی اومدن بهت اعتماد کردن ... به اون خدای که بهش اعتقاد نداری ببین در قرآن بابت اعتماد و چی گفته :
کد php:
1
المتوکلون
3
3
بوسف 67 
ابراهیم 12 الزمر38

2
المتوکلین
1
1
آل عمران 159

3
الوکیل
1
1
آل عمران 173

4
بوکیل
5
4
الانعام 66 و 107 
یونس 108 الزمر 41 الشوری 6

5
توکل
7
6
النساء 81 
الانفال 61 هود 123 الفرقان 58 الشعراء 217 -الاحزاب 3 و 48

6
توکلت
7
6
التوبه 129 
بونس 71 هود 53 و 88 یوسف 67 الرعد 30 الشوری 10

7
توکلنا
4
4
الاعراف 89 
نویس 85 الممتحنه 4 الملک 29

8
توکلوا
1
1
یونس 84

9
فتوکل
2
2
آل عمران 159 
النمل 79

10
فتوکلوا
1
1
المائده 23

11
فلیتوکل
9
7
ال عمران 122 و 160 
المائده 11 التوبه 51 یوسف 67 ابراهیم 11 و 12 المحادله 10 التغابن 13

12
نتوکل
1
1
ابراهیم 12

13
وکل
1
1
السجده 11

14
وکلنا
1
1
الانعام 89

15
وکیل
5
5
الانعام 102 
هود 12 یوسف 66 قصص 28 الزمر 62

16
وکیلا
13
5
النساء 81 و 109 و 132 و 171 
الإسراء 2 و 54 و 65 و 68 و 86 الفرقان 43 الأحزاب 3 و 48 المزمل 9

17
متوکلون
1
1
الزمر 38

18
یتوکل
2
2
الانفال 49 
الطلاق 3الزمر 38

19
یتوکلون
5
4
الانفال 2 
النحل 42 و 99 العنکبوت 59 الشوری 36 

برا خودت و کل خانوادت بابت آدم رزلی مثل تو متاسفم ... امیدوارم اکانتم بن بشه
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۲۰:۳۲ صبح) ، nemsise (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۲۲:۳۶ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان