هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همینطوری
داشم توی اینترنت میگشتم، رسیدم به یکی از انجمنهای پشتیبان مای بی بی...

عضو شدم ببینم چی میشه، توی فرم عضویت نوشته بود یا ادرس سایت وارد میکنی یا محروم میشی!

منم ادرس وارد نکردم و یه ساعت بعدش محرومم کردن!

جالب اینجا بود که از مای بی بی ایران به عنوان مرجع متخلف یاد کردند! (فیلتر کلمه)

من تو کار مدیرای این انمجن هیچگونه دخالتی نمیکنم و حقیقتش به من مربوط نمیشه که بخوام بهشون بگم چه کنند و چه نکنند! و اینکه چه دعواهایی به وجود اومد که یه عده رفتن پشتیبانی زدن هم باز به من مربوط نمیشه!

اگر هدف کمک به سطح معلومات و ارتقا این سیستم مدیریت محتوا هست، پس این بازیا چی میگه؟

فقط خواستم بگم، عزیزانی که رفتید پشتیبانی زدید، هرقدر هم فعال بشید، باز مای بی بی ایران از شما یه سر و گردن بالاتره!

همین
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۴:۱۶:۲۸ عصر) ، peymanpbl (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۴:۲۷:۱۲ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۴:۳۶:۴۰ عصر) ، what? (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۴:۴۰:۳۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۲۱:۵۰:۰۴ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۲۲:۲۵:۳۴ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۲۲:۵۸:۱۷ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۴/۱۳، ۰۵:۱۵:۰۶ صبح) ، GH@$EM (۱۳۹۱/۴/۱۳، ۰۶:۱۷:۰۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۳:۳۶:۵۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۳:۴۸:۵۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۴:۰۰:۰۰ عصر) ، mashogh.man (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۴:۳۱:۰۲ عصر) ، moohiol (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۷:۱۴:۰۱ عصر)
like

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
like  
[تصویر:  25a0kvzowrq7c3fvb0as.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۰۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان