هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام نسخه مای بی بی ? (mybb skin or mybbiran)
(۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۳۲:۴۹ صبح)aaaaaaaayay نوشته است: میدونم محمد جان .. به خدای خدا قسم بی طرف هستم ... ولی فرض کنیم تو به من اعتماد میکنی ... ازت کلی نوشته دارم بیان گر همه چیز هستش ... در همون عکس ها هم امید به این آقای جئو میگه داداش بهش اعتماد داره ولی در مقابل اعتماد ایشون ایشون میاد هر چی میدونه از ایشون بریزه جلو عموم کار خوبی هستش آقای احمدی به نظر شما ؟

بنده بچه نفهم کم شعور ولی کار ایشون کاری بود که واقعا بنده رو اصلا نمیدونم چی بگم والا به ایشون ...

اصلا ببخشین که نظر دادم عزیزان

خب، اول شما اعتراف کنید کسی که دارید 4 شاخ ازش دفاع می کنید، یک کار خطا کرده و اومده ترجمه مای بی بی ایران که حاصل 3 ماه زحمت

تیم مای بی بی ایران بوده، را به اسم خودش منتشر کرده تا برسیم به بعدش.

نمیشه که بگید ما کاری به کار اون قضیه نداریم، تکلیف خودتون را روشن کنید، می خواین وکیل مدافع بشین باید همه قسمت هاش را

در نظر بگیرید.

در جواب اعتماد:

1-طی اولین پیام ایشون، من بهش گفتم که به من چیزی نگو.

حالا که کمر همت بستید به دفاع، حداقل یکم وقت بذارید همه قسمت ها را بخونید (هی نخواد من هایلایت کنم)

[تصویر:  db0f8b0fc895.jpg]

وقتی خود این آقا دوست داره به زور اسرارش را به بقیه بگه، مشکل از خودش هست.

2- وقتی مچ مجرم را می گیرن و طرف انکار می کنه و بجای معذرت، تهدید می کنه که از مای بی بی ایران در صورت عدم پاک کردن

مچ گیری، شکایت می کنه، دیگه شخصی نیست قضیه.

همه مستندات رو میشه تا معلوم بشه کی این وسط گناهکاره.

وقتی یک دزد را می گیرن، پرینت مکالمات شخصیش را هم بررسی می کنند.

حتما اون موقع هم می گید ورود به حریم شخصی.

(۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۴۱:۵۷ صبح)aaaaaaaayay نوشته است: کار بعضی ها دور از منطق ، ادب ، فهم ، شعور ، و انسانیت بود ...

خدایش کلی عصابم ریخت بهم پشت هم حرفای شد ، که بعضی دوستان خبر ندارن ازش ...

اگر انسان قرار باشه با هر رندان بادی بلرزه انسان نیستش ... توی زندگی شخصی خود من تا الان اعتقاد و اعمادم به دوست بیشتر از این بود ولی ....

حدود 2 سال این جئو رو میشناختم فکر میکردم یکی از با شخصیت ترین های دنیای مجازی هستش ولی ...

و ولی ولی های دیگه ... متاسف هستم برا جامعه جهان سوم .. . . . .

صحبت از پژمردن یک برگ نیست

وای جنگل را بیابان میکنند

دست خون آلود را در پیش چشم خلق پنهان میکنند

هیچ حیوانی به حیوانی نمی دارد روا

آن چه این نامردمان با دوست میکنند میکنند .... صحبت از پژمردن یک برگ نیست

فرض کن : مرگ قناری در قفس هم مرگ نیست

فرض کن: یک شاخه گل هم در جهان هرگز نرست

فرض کن: جنگل بیابان بود از روز نخست

در کویری سوت و کور

در میان مردمی با ابن مصیبت ها صبور

صحبت از مرگ محبت مرگ عشق

گفت و گو از مرگ انسانیت است

موفق باشین همگی Heart

عرض کنم خدممتون که بنده 1 سال و 3 روز هست که عضو مای بی بی ایران هستم.

شما هم اگر آی دیتون اصل باشه (که محتوای پروفایل خیلی گویای این مطلب نیست)

16 مهر 1390 عضو شدین، یعنی 5 ماه بعد از من.

بشخصه شما را هم نمیشناسم چه برسه به اینکه 2 سال هم شما بنده را بشناسید.

(من حتی تعداد حروف a نام کاربری شما را هم سخت هست بشمارم چه برسه به رابطه 2 ساله)

(۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۲۳:۳۸ صبح)-ALI- نوشته است: معلومه کسای زیادی هستن میخوان این دوانجمنو به جون هم بندازن
مطمئن باش اونی که بااسم اقای علیرضانجفی.... ثبت نام کرده یاخودتی....
یادشمنان اسکین که میخوان باابروش بازی کنن

حالا شما چرا آی دزد آی دزد می کنی ؟

اسم ایشون +آی پی + ایمیل ثبت نامشون هست.

اگر خیلی شک دارید، بجای عکس، فیلم بگیرم از مانیتور تا یکم باورتون بشه.

حداقل کسی می خواد از این کارا بکنه، از خودش مایه بذاره و با اسم کس دیگه عضو نشه.

اگر هم آقای نجفی پور مایل بودند به منظور تادیب اون بنده خدا، بصورت مشترک یک شکایت بنویسیم

تا درس عبرتی بشه برای بقیه تا دیگه از این کارا نکنند.

بالاخره گویا تا یک نفر را سر جاش نشونیم، یک عده دست از فحش دادن و ... بر نمی دارن.

اون کسی هم این کار را کرد، می ذارم به حساب جو گیر شدنش.

فکر نکنه با و ی پ ی ا ن میاد دیگه هیچ اثری ازش نیست.

(اخبار هفته گذشته را پی گیری کنه که یکی از صاحبان صفحات فیس بوک را که از و ی پ ... استفاده می کرد، از خجالتش دراومدن)

آخه می ترسم پیگیری کنیم، آخرش بخوریم به یک بچه مدرسه ای، اون وقت بریم جلوی پدر مادرش بگیم

بچه تون اومده آدامس چسبونده در خونه ما در رفته...
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۵۲:۰۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۸:۰۴:۱۹ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۱۱:۴۲:۳۱ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۱۳:۴۷:۲۳ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۰:۳۲:۵۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۴/۱۸، ۰۴:۱۲:۱۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۵:۴۴:۳۱ عصر)
لازم نبود شما بنده رو بشناسین جوابتون رو گرفتین ... بنده شما رو خوب میشناسم لااقل Big Grin
(۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۰۰:۳۸ صبح)-ALI- نوشته است: اینکاری که کردی یعنی به اعتماد کسی خیانت کردی
این کارازیک انسان .....شایسته نیست
این کاری که کردی باعث شدی دیگه هیچ کس تویاهو به همدیگراعتمادنداشته باشه
ادمایی مثله تورومیبینم.....اینده کشورمیخوادببین دست کیابیفته زیادن مثله تو..... Angry
واقعامتاسفم برات عزیز

اگر جهان سومی نبودیم درک می کردیم روشن کردن موضوعی که نفع تو هم میتونه توش باشه باعث خوشحالیه.
معرفی انسانی که دچار چند شخصیت هست میتونه بعدا هر کدوم از ما رو از اشتباهی نجات بده.
ایشون هم داره تجرشونو در اختیار ما میزاره.

(۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۷:۱۴:۵۰ صبح)aaaaaaaayay نوشته است: geo عزیز آفرین بهت بابت بچه بودنت ... من یک سال و نیم این انجمن هستم همه کس ها همه مشکلات همه حرفارو دیدم ... فکر نمیکردم فردی باشه که انقد پست باشه با تو هستم آقای geo جالب این هست اگه قرار باشه کاس و کوزه دیگران رو به روی آب بریزیم من هم کلی از این ها دارم .... با فتوشاپ هم خوب بلدم کار کنم ... geo خیلی احمق و آدم پست هستی چون کسایی اومدن بهت اعتماد کردن ... به اون خدای که بهش اعتقاد نداری ببین در قرآن بابت اعتماد و چی گفته :
کد php:
1
المتوکلون
3
3
بوسف 67 
ابراهیم 12 الزمر38

2
المتوکلین
1
1
آل عمران 159

3
الوکیل
1
1
آل عمران 173

4
بوکیل
5
4
الانعام 66 و 107 
یونس 108 الزمر 41 الشوری 6

5
توکل
7
6
النساء 81 
الانفال 61 هود 123 الفرقان 58 الشعراء 217 -الاحزاب 3 و 48

6
توکلت
7
6
التوبه 129 
بونس 71 هود 53 و 88 یوسف 67 الرعد 30 الشوری 10

7
توکلنا
4
4
الاعراف 89 
نویس 85 الممتحنه 4 الملک 29

8
توکلوا
1
1
یونس 84

9
فتوکل
2
2
آل عمران 159 
النمل 79

10
فتوکلوا
1
1
المائده 23

11
فلیتوکل
9
7
ال عمران 122 و 160 
المائده 11 التوبه 51 یوسف 67 ابراهیم 11 و 12 المحادله 10 التغابن 13

12
نتوکل
1
1
ابراهیم 12

13
وکل
1
1
السجده 11

14
وکلنا
1
1
الانعام 89

15
وکیل
5
5
الانعام 102 
هود 12 یوسف 66 قصص 28 الزمر 62

16
وکیلا
13
5
النساء 81 و 109 و 132 و 171 
الإسراء 2 و 54 و 65 و 68 و 86 الفرقان 43 الأحزاب 3 و 48 المزمل 9

17
متوکلون
1
1
الزمر 38

18
یتوکل
2
2
الانفال 49 
الطلاق 3الزمر 38

19
یتوکلون
5
4
الانفال 2 
النحل 42 و 99 العنکبوت 59 الشوری 36 

برا خودت و کل خانوادت بابت آدم رزلی مثل تو متاسفم ... امیدوارم اکانتم بن بشه

فکر کنم شما هم جزو دسته بی سوادای معرفی شده هستید.
از زمان عضویت شما حدود 9 ماه میگذره نه 1.5 سال. بایت نشان دادن شعور خا......تون هم سپاس.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۱۴:۰۹:۰۶ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۰:۳۲:۵۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۰:۵۴:۱۳ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۴:۲۹:۵۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۵:۴۵:۲۶ عصر)
درود

زمانی که این تاپیک و زدم اصلا فکر نمی کردم این بحث ها پیش بیاید !!!
از تمام کسانی که راهنمایی کردند سپاسگزار هستم.
البته 2 صفحه آخر را اصلا نخواندم چون حرف های خصوصی که بین 2 دوست بود را گذاشته بودند. لطفا کمی صبور باشید.

از مدیران می خواهم این تاپیک را قفل کنند تا دوستان انرژی و وقت خود را روی کمک به دیگر دوستان بگذارند.
با تشکر
جهت اطلاع مدیران : من انجمن تجاری ساخته ام - دوست ندارم موتور های جستجو نام انجمن را در اینجا ایندکس کنند.
جهت چک کردن یک پ.خ بدهید تا آدرس را برایتان ارسال کنم.

جهت اطلاع دیگر دوستان: اگر کسی سوالی در مورد ساخت وب سایت با جوملا داشت میتوانم کمک کنم.

تاپیک بسته شد
Exclamation
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۴/۱۸، ۰۰:۴۹:۴۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۴/۱۸، ۰۰:۵۳:۴۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۵:۴۵:۵۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان