هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متن ارور های رایج
تیبل هاتون رو ریپایر کنید
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط__Mobin__ (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۲۰:۳۶:۱۲ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۲:۵۰ صبح)
متاسفم دوست عزیز، به دلیل پایین بودن آستانه تحمل شما فکر نکنم بتونید با بقیه سیستم ها هم کنار بیاید!Idea
در هر صورت موفق باشید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۲:۵۲ صبح)
[تصویر:  y7euyolizxx6036n73vg.jpg]

این چیه ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۲:۵۴ صبح)
ترافیک زیاد در سایت، اگه میخواین این مشکل کمتر بشه رم سرورتون رو افزایش بدید
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۲:۵۶ صبح)
آقا من پشیمون شدم!اما الآن دارم نسخه اصل رو با زبان انگلیسی آپلود میکنم!(با ftp) !!!اومدم خیر سرم با smf کار کنم که اونم د روز طول میکشد تا آپ بشه!گفتم بهترین همین مای بی بی هست اما خب چرا اینقدر ارور زیاده؟!مجبور شدم هاستم رو عوض کنم اما این یکی هم خارجیه!آخه فارسی ها هشون الآن مشکل دارن مثل گیگفا!
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۲:۵۸ صبح)
خب اشتباهتون همینجاس، شما میای یه سال توی یه هاست مجانی با هزارتا مشکل و البته غیرقابل اعتماد بودنشون زحمت میکشی بعد سر هر مسئله ای میزنن اکانتت رو حذف میکنن! خب عزیز من برو یه هاست بگیر با 20 تا 30 تومن اونم بصورت سالیانه و بشین هرکاری میخوای انجام بده با خیالت راحت WinkIdea
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۳:۰۰ صبح)
خب برادر من ببین امیدوارم به کسی برنخوره ولی من یه رگم یزدیه!ویژگی ما هم که معلومهBig Grin
یعنی تامطمئن نشم مایه نمیذارم اونم برای یه چیز مفتیBig GrinBig Grinاما در هرصورت!من الآن انگلیسی رو نصب کردم!مشغول آپلود فارسی ساز هستم!ولی الآن صفحه اول انجمنم بی رنگ و لعاب و سقید بدون هیچ چیزی!
ghozbit.zzl.org/public_html این آدرسشه!خودتون ببینیتش!البته حتما اون public رو بذارید جلوش !
ببینید ایرادش کجاس؟
چه جوری تیپل هامو ریپیر کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۳:۰۲ صبح)
واسه من که باز نشد! Undecided

اون ریپیر هم توی انجمن سرچ کنید، زیادهIdea
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۱:۵۱:۰۶ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۳:۰۴ صبح)
آقا من تاپیک جدید نمیتونم توی سایتتون باز کنم و ایمیل فعال سازیتون هم برام نمیاد
فقط میتونم پست بزنم مجبورم اینجا مشکلم رو بگم

چطور میشه رنگ پس زمینه ی پستهای تاپیک رو یکی کرد؟ الان یکی درمیون رنگها فرق میکنه ! هر قالبی هم گذاشتم همین بود به قالب ربطی نداره . از کجا میتونم تمام پستها رو یکرنگ کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۳:۰۵ صبح)
درود
ایمیل فعال سازی نمیاد چون حساب کاربری در زمان ایجاد شدن فعال می شود.
دلیل اینکه نمی توانید تاپیک بزنید اینه که در دسترسی در قسمت پلاگین هاو پوسته ها و... گرفته شده از کاربر های معمولی.
در قسمت ارتباط با شما ارسال تاپیک انجام دهید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۱:۵۱:۰۲ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۰۴:۱۳:۰۷ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان