هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پشتيباني هاي جديد ماي بي بي
(۱۳۹۱/۳/۵، ۰۹:۴۶:۳۰ صبح)bahalpic نوشته است: من نمیدونستم و تا بحال نشنیدم كه كپی راست هم افزونه داره و افزونش كجا هست كه ما نمیبینیمExclamation

و شما دوست عزیز كه میگی ترجمه كردن حكم یك افزونه رو داره (این دیگه چه حرفیه) من اولین بازم هست كه این حرف میشنوم Undecided

-------------------------
من هم مشكلی ندارم و خودم به شخصه هر چی هم باشه كپی رایت و قرار میدم.
و از تیم مدیرت هم متشكر بابت زحمتی كه كشیدند برای ترجمه و ایولا دارن

اما این به هیچ وجه قابل قبول نیست كه كپی رایت باید قرار داده بشه(اگر برای كس دیگه ای قابل قبول هست برای من نیست)!

موفق و مؤید باشید
در پناه حق

دوست عزیز شما بازی با کلمات را خیلی دوست دارید . من دارم میگم هرچیز که اضافه بشه حکم یه افزونه را داره حالا این افزونه میخواد یه پلاگین باشه یه پوسته باشه یک خط کد باشه یا هر چیز دیگه ای به نظر شما از اول زبان پارسی برای انجمن ساز مای بی بی بوده است ؟ یا یک گروهی آنرا به این سیستم اضافه کردن ؟ حالا اضافه کردن به نظر شما معنای افزونه را نداره !Huh .
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۱/۳/۵، ۲۳:۳۵:۴۲ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۷، ۰۵:۵۴:۴۷ صبح)
نخیر دوست من،حرف حق گفتن و دوست دارم
پس اینجوری که شما میگی منم بیام یک خط به کپی رایت یا قالبی یا هرچیزی که بشه یک خط اضافه کنم و بعد بگم براش افزونه ساختم و مال خودمه هر کار میخوام باهاش میکنم
پس منم میام همین کپی رایت مای بی بی رو پاک یا خطی بهش اضافه مکینم میگم افزونه ساختمIdea
شما اصلا خودت دوست داری حرف اشتباه بزنی،من گفتم که از اول زبان پارسی بوده Huh
گفتم مای بی بی کاملا رایگان هیچ کسی حق نداره براش قانون کپی رایت بزاره،چرا حق دارن میدونی کیا؟؟
اونی که ساختن
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
نقل‌قول: من نمیدونستم و تا بحال نشنیدم كه كپی راست هم افزونه داره و افزونش كجا هست كه ما نمیبینیم
جمله بالایی شما در پاسخ به این جمله من بود که در زیر هستش
نقل‌قول: ترجمه کردن حکم یک افزونه را داره .
ولی شما بازم با کلمات بازی می کنی و حرف خودت را میزنی . شما اول پاسخ من را یکبار با دقت بخون من در جمله اولم حرفی از کپی رایت نزم گفتم ترجمه حکم یک افزونه را داره چون اضافه شده از قبل نبوده .

شما میتونی کپی رایت را قرار بدی و از پشتیبانی ان لذت ببری و میتونی قرار ندی و از دانش خودت برای حل مشکلات که پیش میاد استفاده کنی .
با تشکر .
پاسخ
 سپاس شده توسطsoltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۷، ۰۵:۵۴:۴۴ صبح)
دوست من نرود نرود ... .
خوبه اگه حرف شما اینه من هم میرم افزونه یا قالبهایی که دوستان رایگان در اختیار همه قرار دادن رو بر میدارم و یک کلمه بهش اضافه میکنم و به اسم خودم میزنم چون بهش چیزی اضافه کردم و کار خودم هست
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
دقیقا همین کار را انجام بده ولی منبع اصلی را هم ذکر کن ایتجوری هم تو کار شایسته ای انجام دادی و هم در نسخه اصلی دست نبرده ای فقط بهش اضافه کردی .البته همه این کارها با اجازه از سازنده اصلی .
دقیقا مانند مای بی بی ایران
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 3.8
Powered by MyBB, © 2002-2012 MyBB Group

که نوشته سازنده یا تولید کنند این اسکریپت گروه مای بی بی و ترجمه شده توسط ما بی بی ایران . می بینی که مای بی بی ایران هم کاملا کپی رایت را رعایت کرده .
پاسخ
 سپاس شده توسطsoltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۷، ۰۵:۵۴:۴۰ صبح)
درود

دوست عزیز بنده نمیدونم چی بگم یا چه جوری بگم ؟

اولا اون ارسالی که از اون آقا نقل قول کردین ( فری به معنای رایگان و .... ) این حرف یکی کاربر عادی هستش ! بنده هم یک کاربر عادی هستم !

علت شرکت بنده در این بحث هم ختم این قضیه هستش نه بحث های بی سرانجام !

حرف اصلی رو جناب پارس زدن ! شما هم اگر میتونید به حرف های ایشون خرده بگیرید نه یک کاربر عادی !

در کا جدای تمام این بحث ها من از شما یک سوال میپرسم ؟

خیلی خواسته ی زیادی هستش که یک نفر انجمن گروه یا ..... برای فعالیت های بیدریغ خودش فقط درخواست یک خط کد رو داشته باشه ؟

جناب پارس کاملا این قضیه رو روشن کردن !

اما من از یک زاویه دیگه هم براتون شرح میدم ! به جز اینجا پشتیبانی های دیگه ای بودن و هستن !

که اقدام به انتشار پارسی ساز کردن !

بیشتر این پشتیبانی ها با این پشتیبانی حاضر خصومت داشتن ( چه بسا که پارسی سازشون ویرایش شده همینجا بود و از پایه انجام نشده بود )

افرادی هم که اینجا مسئول هستند راضی به از بین رفتن زحماتشون نیستند ( هیچ کس نیست ) که بالاخره قانون کپی رایت رو ایجاد کردند !

شاید توی بعضی تاپیک ها مطالعه کرده باشید این جمله و

" استفاده از این پلاگین / قالب یا .... در انجمن هایی که از پارسی ساز ما استفاده نمیکنند یا کپیرایت را حذف کرده اند عدم رضایت ما را در پی دارند "

خیلی دلیل ها هستش که میتونه این کپی رایت رو توجیه کنه ! بخوام بگم باید 2 روز فقط تایپ کنم !

امیدوارم این گفت و گو به اقناع منجر شه !

در ضمن بنده تهمتی نزدم ! گفتم سوابقتون توی پشتیبانی های دیگه !

شما توی پشتیبانی هایی که با اینجا مشکل دارند عضو هستید ! باید به بنده این حق رو بدید این همه اصرار شما روی حرفی که این همه دلیل براش میارن میتونه فقط جهت ایجاد جنجال باشه

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطirrayaneh (۱۳۹۱/۳/۶، ۰۷:۰۵:۰۱ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۷، ۰۵:۵۴:۳۸ صبح)
تمام اصرار من به گفته ی شما دوست عزیز و گرامی و بقیه ی دوستان برای این است که نباید معنای آزاد رو به حاشیه بکشیم ، نه من و نه هیچ کدوم از دوستان

من تو پشتیبانی های دیگه مگه چند تا هست بزارید واضح براتون میگم(که خودتون از من بیشتر واردید ماشالله) :

مای بی بی فری که جمع شد ورفت -
مای بی بی اسکین که من خودم کاربر بن شده ی اونجا هستم و منو محروم کردن.
ساپوریت مای بی بی که بگم فقط عضو هستم و همین و از محصولاتشون(البته به قول خودشون استفاده نمیکنم).
مای بی بی پرو هم همینطور که من اونجا عضو هستم و فقط از قالبش استفاده میکنم.
مای بی بی ورلد هم که خیلی وقته بسته شده که همتون هم در جریانید.

این پشتیبانی هایی هست که من در اونا عضوم و همین و تمام(لطفا نیاید بگید که چرا تبلیغ کردید که فقط برای روشن شدن قضیه گفتم)

و هیچ سابقه ای تو هیچ پشتیبانی به غیر از اینجا ندارم و نخواهم داشت.

و به هیج پشتیبانی هم به غیر از اینجا اولا نمیرم و دوما هم اعتمادی به پلایگن ها یا محصولات دیگری که میزارن ندارم
و اما اصل حرف من :
حرف من حمایت از نرم افزار های آزاد است و همین.
که با این کار لطمه ی بزرگی به نرم افزار های آزاد میخوره

من هم قصد هیچ بی احترامی تا توهینی یا زیر پا گذاشتن زحمات هیچ یک از دوستان را ندارم ونخواهم داشت
موفق و موید باشید
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
لطمه بزرگ به کسی میخوره که روی چیزی کار کرده و کسی ازش دزدی کرده

مثل این میمونه شما بیای با هزاران زحمت
ساعت ها بیخوابی و بیگاری
سالها تلاش و هزینه چیزی رو ترجمه بروز رسانی و پشتیبانی کنی
افرادی بیان در کسری از ثانیه به اسم خودشون بزنن و بشم دانای کل
کماکان با این که تعداد زیادیشون حتی اصول اولیه وب رو هم بلد نیستند
پاسخ
 سپاس شده توسطsoltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۷، ۰۵:۵۴:۳۴ صبح)
سلام دوستان

ببخشید بنده در این قضیه دخالت میکنم ، فقط مطلبی را میگویم امیدورام رنجشی برای کسی نداشته باشد اما واقعیت و منطقی است

به نظر من به جای این همه وقت و انرژی که صرف این کارها میکنیم به مطالب تخصصی و اموزش و ارائه کار و حل مشکلات وب مستر ها بپردازیم ، خیلی بهتر است

پشتیبانی اینقدر باید قوی باشد که نیازی به یاد آوری اینکه کپی رایت باشد یا نباشد نداشته و خود کاربر با خدماتی که میگیرد به این کار احترام میگذارد .

تمامی این مشکلات در پشتیبانی ضعیف است
اگر بنده مشکلی داشته باشم و کسی پاسخ ندهد یا راهنمایی نکند مجبورم سرچ کنم و از جای دیگر کمک بگیرم ، و ثبت نام کنم تا جواب بگیرم ، چاره دیگری هم نیست ،

ولی اگر پشتیبانی قوی باشد نیازی به سایر فضا ها هم نیست و نیازی هم نیست اطلاعیه بدهیم که در سایتهاتی دیگر باشید یا نباشید .

مهمترین مسئله و پیشرفت ارائه کار و خدمات و اموزش است ، که انجمن مای بی بی ایران تا سال قبل 90 درصد موفق بوده است اما از اواخر سال قبل و امسال بیشتر اینجا مسائل حاشیه ای میبینیم تا تخصص

به نظر من اگر مثل سابق به حاشیه کار نداشته باشیم و به کار ادامه بدهیم صد در صد جایی برای سایر رقبا باقی نمیماند ، ضمن اینکه رقبا نیز این حق را دارند که فعالیت کنند . در این مسیر هر کسی بتواند از این مسائل استفاده صحیح و بهینه کنند برنده خواهند شد .

در مورد کپی رایت هم هر کسی حق این را دارد به نسبت زحماتی که متحمل میشود برای کارش ارزش قائل شوند

شما یک کتاب را در نظر بگیرید ، نویسنده کتاب یک فرد خارجی میباشد اما مترجم ان یک فرد ایرانی

روی جلد کتاب دقت کنید چه نوشته است

نویسنده : به عنوان مثال آقای جک لندن
مترجم »: آقای کریمی
خوب مترجم این حق را دارد که به خریدار یا استفاده کننده بگوید ذکر نام مترجم را حتما قرار بدهید نه اینکه نا م مترجم را از روی جلد کتاب خط بزنیم

حالا این اقا در این مورد سریعتر عمل کرده است و اولویت با ایشان است

من دیگر نمیتوانم بروم و ان کتاب را ترجمه کنم و بگویم من هم ترجمه کردم ، شاید از منظری ایرادی نداشته باشد اما این کار یک ضعف بزرگ است

هر وقت توانستم یه کتاب دیگر را ترجمه کنم آن مهم است

در هر صورت امیدوارم جسارت بنده را ببخشید روی صحبتم با فرد یا افراد خاصی نبود فقط خواستم عنوان کنم بیشتر به خدمات و پشتیبانی و مسائل تخصصی فکر کنید و با ارائه کار از همدیگر پیشی بگیرید تا اینکه در صدد تخریب هم باشیم . به رقبا و سایر دوستان هم احترام بگذاریم Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطsoltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۷، ۰۵:۵۴:۳۱ صبح)
دوستان این هم جمله ی آخر من در این موضوع(البته شاید)

نرود آقا نرود
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۳/۷، ۰۸:۱۲:۳۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان