هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل در لاگين و ثيت نام & ارسالهاي انجمن
با سلام و خسته نباشيد. من دو تا مشكل داشتم در كورد تالار گفتمان mybb كه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

اول اينكه چطور ميتونم تعداد ارسالهاي انجمن (كه در صفحه اول سايت نشون داده ميشه) رو كم كنم. مثلا الان تعداد تاپيكهايي كه در صفحه اول نشان داده ميشه 15 تا هست و من ميخوان اين رو 10 تا كنم از كدوم قسمت بايد اين تنظيمات رو انجام بدم ؟

دوم اينكه در سايت وقتي كه كاربري با يوزرنيم و پسوردش به سايت لاگين ميكنه يا وقتي كه يك كاربر جديد در سايت عضو ميشه به طور اتوماتيك به صفحه تالار گفتمان هدايت ميشه. من اگه بخوام اين اتفاق نيفته يعني بعد از اينكه لاگين كرد (يا ثبت نام كرد) در خود صفحه سايت اين كار انجام بشه و با تالار گفتمان هدايت نشه چيكار بايد بكنم؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
پاسخ
برای اولی باید بری توی تنظیمات آمارت و تعداد ردیفش رو به 10 تغییر بدی
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطfarid_aqa (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۱۶:۱۵:۲۴ عصر)
ميشه دقيق تر بگيد از كدوم قسمت و از كدوم منو دقيقا بايد وارد بشم؟
پاسخ
آدرس انجمن شما: tfhdghf
دقیق تر اطلاعاتی ندارم که بهت بدم ! Big Grin
از کجا بدونم چه آماری نصب کردی ؟ وقتی نمیتونم بیام فرومت رو ببینم ؟ توی امضات لینکشو بذار که بشه سریع و دقیق کمک کنیم

توی کنترل پنل ادمین توی قسمت تنظیمات ، تنظیمات آمارگریت رو پیدا کن و برو توی و تعداد ردیف رو تغییر بده ! ( البته اگر آمارت پرواستاتوس است ) برای باقی هم چنین تنظیماتی باید وجود داشته باشه !
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۲۳:۱۹:۲۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان