هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین
با عرض سلام و خسته نباشید. دوستان من نمی دانم چیزی هایی که می خواهم پلاگین است یا کد و یا چیز دیگر.پس کد یا پلاگین هایی که موارد زیر نیاز دارند را برایم بگذارید.
1- هنگام ثبت نام شماره موبایل را بگیرد و کد فعال سازی را برای موبایل آن ها ارسال کند.
2 - هنگام ارسال مطلب پس از تائید مدیریت نمایش داده شود.
3- چگونه می توان پست های جدید در تالار ایجاد کرد.مثل پلیس انجمن و ...
4- تالار از ساعت مشخص شده بسته شود به طور اتوماتیک. یعنی من از ساعت 23 تا 8 تالار را می بندم و این به صورت اتوماتیک ادامه پیدا کند بدون اینکه من دوباره ساعت را از نوع مشخص کنم.
البته در قسمت اول اگر هزینه ای باشد پرداخت می کنم.
پاسخ
دوستان پلاگینی هس که تربون آزاد رو شامل ارسالی ها نکنه؟!Confused
اطلاع بدیدUndecided
پاسخ
درود
1- برای ارسال پیامک باید ماژولی نوشته شود تا با مرکز ارسال پیامک هماهنگ شود که کاری فاقد ارزش می باشد.
2- می توانید ارسال های کاربر در گروه کاربر معمولی رو اینگونه تعیین کنید.
3- برای مورد 2 و 3 باید تنظیمات را از قسمت گروه ها انجام دهید.
4- به طور پیشفرض امکان پذیر نیست و ارزش هم ندارد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۱:۵۳:۲۴ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۲:۱۹:۰۹ عصر) ، sohrabi2012 (۱۳۹۱/۲/۱۶، ۰۵:۰۰:۰۸ صبح)
(۱۳۹۱/۲/۱۵، ۰۲:۱۷:۴۳ صبح)sohrabi2012 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید. دوستان من نمی دانم چیزی هایی که می خواهم پلاگین است یا کد و یا چیز دیگر.پس کد یا پلاگین هایی که موارد زیر نیاز دارند را برایم بگذارید.
1- هنگام ثبت نام شماره موبایل را بگیرد و کد فعال سازی را برای موبایل آن ها ارسال کند.
2 - هنگام ارسال مطلب پس از تائید مدیریت نمایش داده شود.
3- چگونه می توان پست های جدید در تالار ایجاد کرد.مثل پلیس انجمن و ...
4- تالار از ساعت مشخص شده بسته شود به طور اتوماتیک. یعنی من از ساعت 23 تا 8 تالار را می بندم و این به صورت اتوماتیک ادامه پیدا کند بدون اینکه من دوباره ساعت را از نوع مشخص کنم.
البته در قسمت اول اگر هزینه ای باشد پرداخت می کنم.
1-چیز جالبی هست فک کنم شما باید سیستم ارسال sms رو با مای بی بی ست کنی که کار هزینه بری هست و متخصص ها باید جواب بدن
2-برای اینکار تو قسمت انجمن ها و ارسال ها برید انجمن مورد نظر رو انتخاب کنید در قسمت گزینه های اضافی انجمن گزینه های مدیریت میتونید این کار رو انجام بدین
3-در قسمت کاربران و گروه ها -ایجاد گروه کاربری جدید
4-تا حالا چنین چیزی ندیدم و فکر نکنم ایده خوبی باشه چون در بازدید و ... تاثیر زیادی ایجاد میکنه

گویا علی رضا و من هم زمان پاسخ دادیم ببخشید دیگه
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطsohrabi2012 (۱۳۹۱/۲/۱۶، ۰۴:۵۹:۵۹ صبح)
سلام

مورد 1 قبلا ساخته شده است :

http://iaust.net/member.php

http://community.mybbiran.com/user-5739.html
پاسخ
 سپاس شده توسطsohrabi2012 (۱۳۹۱/۲/۱۶، ۰۴:۵۸:۲۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان