هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ستونی کردن انجمن ها
سلام وقتی پلاگین ستونی کردن زیرانجمن هارو فعال میکنم بالای صفحه اصلی اخطار زیر میاد

کد:
[PHP]           errorHandler->error
/inc/functions.php     1680     header
/inc/class_session.php     365     my_setcookie
/inc/class_session.php     98     session->load_guest
/global.php     55     session->init
/index.php     18     require_once

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/exiran/public_html/inc/plugins/SubforInCols.php:1) - Line: 1680 - File: inc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux

کسی نیست؟
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۸:۱۴:۱۲ صبح)
درود
پلاگین مشکل داره باید از اموزشش استفاده کنید
برای این کار ستونی را سرچ کنیدHeart

http://community.mybbiran.com/thread-254.html
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطحسام222 (۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۵۵:۴۵ صبح) ، hamidxx (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۵:۰۲:۱۳ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۵، ۱۹:۵۹:۲۲ عصر)
من از هردو روش استفاده کردم اما نشد حتی functionsهم اپ کردم بازهم نشد
اگر دوستان میتونن کمک کنن بگن دسترسی بدم،
فقط لطفا سریع پاسخ بدید
مرسی
پاسخ
من پلاگین رو فعال میکنم همون اروری رو میده که دوست عزیز فرمودند دستی درست میکنم خوبه اما میخواهم مثلا مینویسه :
زیرانجمن:
مثنوی
غزل
10 وبیشتر
میخوام این 10 و بیشتر هم همون زیر انجمن ها نمایش داده بشه مثل دوتای اولش که مثنوی و غزل هست چکار باید کنم؟
با تشکر
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۵۵:۳۳ صبح)حسام222 نوشته است: من از هردو روش استفاده کردم اما نشد حتی functionsهم اپ کردم بازهم نشد
فقط لطفا سریع پاسخ بدید
مرسی
عزیز باید حتما توند پد کپی کنی بعد دوباره به اون مکان.البته برای کپی به اونجا اول اون کدهارو حذف کن بعد کپی کن شاید اونطوری کارکنهTongue

(۱۳۹۱/۳/۳۰، ۱۸:۰۰:۲۲ عصر)hamidxx نوشته است: من پلاگین رو فعال میکنم همون اروری رو میده که دوست عزیز فرمودند دستی درست میکنم خوبه اما میخواهم مثلا مینویسه :
زیرانجمن:
مثنوی
غزل
10 وبیشتر
میخوام این 10 و بیشتر هم همون زیر انجمن ها نمایش داده بشه مثل دوتای اولش که مثنوی و غزل هست چکار باید کنم؟
با سپاس
به این مسیر برید:کنترل پنل مدیرکل>پیکربندی>تنظیمات>Forum Home Options>Subforums to show on Index listing

بعد هرعددی دوست داشتید بزاریدبنابه عدد مثلا20.20زیرانجمن نشون داده میشهTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطyasinrubik (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۲۳:۴۹:۰۴ عصر)
(۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۲:۵۹:۴۸ صبح)GH@$EM نوشته است:
(۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۵۵:۳۳ صبح)حسام222 نوشته است: من از هردو روش استفاده کردم اما نشد حتی functionsهم اپ کردم بازهم نشد
فقط لطفا سریع پاسخ بدید
مرسی
عزیز باید حتما توند پد کپی کنی بعد دوباره به اون مکان.البته برای کپی به اونجا اول اون کدهارو حذف کن بعد کپی کن شاید اونطوری کارکنهTongue

(۱۳۹۱/۳/۳۰، ۱۸:۰۰:۲۲ عصر)hamidxx نوشته است: من پلاگین رو فعال میکنم همون اروری رو میده که دوست عزیز فرمودند دستی درست میکنم خوبه اما میخواهم مثلا مینویسه :
زیرانجمن:
مثنوی
غزل
10 وبیشتر
با سپاس
به این مسیر برید:کنترل پنل مدیرکل>پیکربندی>تنظیمات>Forum Home Options>Subforums to show on Index listing

سلام دوست عزیز خیلی ممنونم از شما که توجه کردید .
من پیکربندی رو ندارم و این رو"Forum Home Options" پیدا نمیکنم
راهنماییم کنید که باید چکار کنم خیلی ممنونم موفق باشید
پاسخ
سلام دوست عزیز اینو ببین متوجه می شی
[تصویر:  uedwzwmbyv01za8qeie1.jpg]
[تصویر:  m7loykqqykqcku2jgos7.jpg]
موفق باشی
یادش بخیر چه زمانی بود
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۴:۲۷:۲۸ صبح)hamidxx نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۲:۵۹:۴۸ صبح)GH@$EM نوشته است:
فقط لطفا سریع پاسخ بدید
مرسی

زیرانجمن:
مثنوی
غزل
10 وبیشتر
با سپاس

سلام دوست عزیز خیلی ممنونم از شما که توجه کردید .
من پیکربندی رو ندارم و این رو"Forum Home Options" پیدا نمیکنم
راهنماییم کنید که باید چکار کنم خیلی ممنونم موفق باشید
مشکل ایشون حل شد دسترسی بهم دادند و به خودشون نیز اموزش داده شدWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
دست همگی درد نکنه مخصوصا آقای عمیدی گل آرزوی موفقیت برای همگی شما دارم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۰۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان