هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی هاست
(۱۳۹۱/۲/۹، ۱۲:۲۰:۳۰ عصر)pdistb.ir نوشته است: چقدر میخوای هزینه کنی عزیز یه سرویس واسه سهتا سایت باید به اندازه کافی قوی باشه شما اول بگو چقدر میتونی هزینه کنی اصولا واسه چنین سایتی شما باید حد اقل 100 به بالا هزینه کنی تا یه هاست خوب بگیری

سلام
هزینش مهم نیست

با تشکر از همه دوستان
از کجا می شه فهمید که هاستینگ یه سایت کجاست؟
مثلا من یکی دو تا سایتو پیگیری می کنم دارن خوب جواب می دن ولی هر چی ازشون می پرسم هاستشون کجاست جواب نمی دن
مثل آسان دانلود و ...
کسی می تونه کمک کنه؟
ممنون
پاسخ
فكر كنم اين سايت بتونه خيلي كمكت كنه

http://www.whoishostingthis.com/

Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطmirzakhani (۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۰:۳۴:۱۴ صبح)
(۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۰:۲۱:۱۸ صبح)رضا نوشته است: فكر كنم این سایت بتونه خیلی كمكت كنه

http://www.whoishostingthis.com/

Blush

خیلی ممنون از راهنمائیتون
این سایت خیلی بدرد خورد اما از کجا می تونم نمایندگی های فروشش تو ایرانو پیدا کنم؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۹، ۲۳:۰۳:۲۲ عصر)رضا نوشته است: خلاصه حواستون باشه دروغ گو تو این زمینه زیاده من هاست سراغ دارم كه داخل مشتریانش نوشته مثلا فرمانداری تبریز وقتی پیگیر كه میشی تا هاست اون پارس دیتا هست .Big Grin

با توجه به قوانین انجمن زدن تهمت دروغ و دزد و .... ممنوع .و توهین به مدیر ارشد ممنوع و موجب محرومیت میشود

با توجه به اینکه این دفعه اول توهین شما به این جانب و مدیران نیست شما محروم میشوید تا ادب برخورد را پیدا نمائید

یکی از کارمندان فرمانداری مشتری ما میباشد که ما نمیتوانیم بنویسیم کارمند فرمانداری تبریز پس زدن تهمت و دخالت بیجا ممنوع است Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطirrayaneh (۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۱:۴۴:۵۸ صبح)
(۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۰:۰۹:۲۲ صبح)mirzakhani نوشته است:
(۱۳۹۱/۲/۹، ۱۲:۲۰:۳۰ عصر)pdistb.ir نوشته است: چقدر میخوای هزینه کنی عزیز یه سرویس واسه سهتا سایت باید به اندازه کافی قوی باشه شما اول بگو چقدر میتونی هزینه کنی اصولا واسه چنین سایتی شما باید حد اقل 100 به بالا هزینه کنی تا یه هاست خوب بگیری

سلام
هزینش مهم نیست

با سپاس از همه دوستان
از کجا می شه فهمید که هاستینگ یه سایت کجاست؟
مثلا من یکی دو تا سایتو پیگیری می کنم دارن خوب جواب می دن ولی هر چی ازشون می پرسم هاستشون کجاست جواب نمی دن
مثل آسان دانلود و ...
کسی می تونه کمک کنه؟
ممنون
وندا هاست برای دوست من هستش از لحاظ پشتیبانی و امنیتش بالاست تا اونجا کا یادم هست روی ohv فرانسه هستش .
پاسخ
 سپاس شده توسطmirzakhani (۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۲:۴۷:۰۵ صبح)
(۱۳۹۱/۲/۹، ۱۱:۵۹:۴۳ صبح)mirzakhani نوشته است: سلام به همگی
لطفا یک نفر بدون طرفداری یکجانبه یدونه هاست معتبر و خوب معرفی کنه
داره هاستم تموم می شه و ازش راضی نیستم، می خوام سایت (جوملا)، فروشگاه و فرومم رو اونجا آپلود کنم
ممنون

برای پیدا کردن هاست مورد نیازتان لازم نیست پست بدهید یا در گوگل جستجو کنید! فقط کافیست به سایت webhostsearch.ir بروید! این سایت موتور جستجوی هاست است!

با تشکر
www.webhostsearch.ir
آپلود انواع فایل: uploadefile.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmirzakhani (۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۲:۴۷:۴۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان