هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب پلاگین و خراب شدن انجمن
با سلام Angel
دوستان یه مشکل برام پیش اومده که سرچ کردم هیچی یافت نکردم Confused
بنده پلاگین استایل نام کاربری Style Usernames رو در هاست اپلود کردم و سپس بعد از فعال کردن این پلاگین صفحه اصلی انجمن بالا نیامد فقط پنل مدیریت کار میکرد این پلاگین را غیر فعال کردم و انجمن دوباره به حالت اول برگشت Blush
امروز که این پلاگین را به طور کامل از انجمن پاک کردم باز صفحه انجمن بالا نیامد دوباره پلاگین را اپلود کردم گفتم شاید مثل قبل (که فقط در انجمن بود ولی غیر فعال بود ) انجمن به حالت اولش برگرده اما نشد که نشد Huh
حالا تکلیف بنده چیه راهنمایی کنید Sad
این مشکل را در همان قسمت پلاگین نیز مطرح کردم اما کسی پاسخگو نشد
پاسخ
شما کش مرورگرت رو پاک کن باید درست بشه ممکنه صفحت کش شده باشه
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۱۲:۳۱:۳۰ عصر)
نمیتونه مشکل از یک پلاگین باشه که اپ شده باشد باشه اخرین پلاگینی که ریختید غیر از این چی بوده Heart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۱۲:۳۱:۳۸ عصر)
(۱۳۹۱/۲/۹، ۱۰:۵۰:۴۰ صبح)pdistb.ir نوشته است: شما کش مرورگرت رو پاک کن باید درست بشه ممکنه صفحت کش شده باشه
درود اما مشکل از کوکی نیست شما خودتون هم تست کنید نمیتونید وارد سایت بنده شوید Heart
(۱۳۹۱/۲/۹، ۱۱:۱۷:۳۳ صبح)doodoo نوشته است: نمیتونه مشکل از یک پلاگین باشه که اپ شده باشد باشه اخرین پلاگینی که ریختید غیر از این چی بوده Heart

بله داداش Heart این پلاگین استایل نام کاربری Style Usernames رو پاک کردم چون جواب نداد و به جاش این پلاگین وصله ی استایل نام کاربری برای صفحه ی اصلی رو میخواستم بریزم اما انجمن خراب شد و سپس این پلاگین رو پاک کردم اما به حالت اول بر نگشت
الان فقط به کنترل پنل مدیریت دسترسی دارم و هر 2 پلاگین را از هاست پاک کردم Sad
پاسخ
اگر دسترسی به پنل دارید قالب را روی دیفالت یا همون پیشفرض بذارید و مشکل را بررسی کنین احتمالا از قالب شماست

و اینکه تست کنین دسترسی فایل ستینگ قابل نوشتن باشد
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۹، ۱۵:۳۶:۱۲ عصر)
Sad 
(۱۳۹۱/۲/۹، ۱۳:۱۸:۰۹ عصر)hossein72 نوشته است: اگر دسترسی به پنل دارید قالب را روی دیفالت یا همون پیشفرض بذارید و مشکل را بررسی کنین احتمالا از قالب شماست

و اینکه تست کنین دسترسی فایل ستینگ قابل نوشتن باشد

قالب رو روی دیفالت قرار دادم اما هنوز انجمن بالا نمیاد ........ منظور از شما دسترسی فایل ستینگ همان cmmod میباشد؟؟
اگه منظورتون همینه بگین روی چه اعددی بزارم؟؟؟

دسترسی فایل ستینگ بر روی 666 قرار گرفت قالب هم دیفالت گذاشتم اما مشکل حل نشد Confused
پاسخ
کسی نیست راهنمایی کنه HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

یعنی هیچ کس حاضر نیست بیاد کمک کنه Undecided
پاسخ
انجمن شما بدون مشکل لود شد فقط بسته بود !
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۹:۳۶:۴۲ صبح)
(۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۸:۴۴:۴۶ صبح)hossein72 نوشته است: انجمن شما بدون مشکل لود شد فقط بسته بود !

مرسی انجمن را ارتقا دادم به نسخه 1.6.7 درست شد اما روی مرورگر موزیلا نمیاد کنترل با F5 زدم اما کوکیها پاک نشد درضمن من وقتی انجمن را ارتقا دادم به نسخه بالاتر در قسمت اخر نوشت انجمن شما با موفقیت به 1.6.6 ارتقا یافت مشکل از کجاست Huh
Huh
پاسخ
ببخشید حالا که دیگه مشکل ازکوکی ها نیست خودتون ملاحضه کنید سایت بالا نمیاد و Connection refused رو زده باز هم میگین از کوکی ها میباشدHuhHuhHuh
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان