هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برطرف شدن خطای MySQL 1054
بچه ها سلام

دیروز یکی از کاربرا ازم کمک خواست و منم رفتم کمکش کردم

مشکلش این بود که هاستش کلا پاک شده بود و مدیر شرکت هاست هم فول بکاپ از سایتش نداشت که واسش برگردونه و تنها یه دونه دیتابیس مال شب قبلش داشت که من براش ایمپورت کردم و بالا اوردم

ولی حالا یه مشکل داره اونم اینکه وقتی در کنترل پنل مدیریت روی کاربران و گروه ها میزنی با خطای MySQL 1054 مواجه میشی

بررسی کردم در همینجا که گفته بود باید ارتقا بدم که اتفاقا اون کار رو هم کردم ولی مشکل همچنان پا برجاست

این راه حلیه که اینجا برای رفع این مشکل هستش تست کردم اما جواب نداد

کد:
اطلاعات: زمانی این اتفاق روی میدهد که شما از MySQL استفاده می کنید و پس از آپلود تمامی فایل های جدید سعی دارید از نسخه ی 1.4.3 به نسخه ی 1.4.4 ارتقاء دهید اما فرمان ارتقاء را صادر نمی کنید. در نسخه ی 1.4.4 ستون جدیدی به نام loginattempts برای امکانات امنیتی بیشتر و جدید تر به جدول کاربران شما اضافه شده است. این خطا نشان می دهد که فایل member.php نسخه ی 1.4.4 سعی دارد ستون loginattempts را در نسخه ی 1.4.3 بانک اطلاعاتی پیدا کند ولی فایل وجود ندارد. برای حل این مشکل به آدرس install/upgrade.php/. بروید و 1.4.2/1.4.3 را از لیست انتخاب نمایید.

اینم یه عکس از خطا
[تصویر:  inlww9ljtu2twisru2oq_thumb.png]

دوستان اگه راه حلی به نظرشون میرسه اعلام کنند

اینم آدرس انجمنhttp://nimroozonline.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطهلیا (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۹:۴۰:۳۵ صبح) ، hosseintrail (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۹:۴۸:۲۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۲/۴، ۱۲:۴۶:۲۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۴، ۱۳:۰۰:۰۵ عصر)
دوست عزیز خطای 1054 مربوط به جداول دیتابیس هست و بهتر هست با جناب خوشنویس صحبت بفرمایید تا برایتان رفع کنند چنانچه فرصت به ایشان اجازه دهد (baxe rapper)
myavarahmadi سابق
پاسخ
احتمال دارد با تعمیر دیتابیس در سی پنل حل شود
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان