هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر مای بی بی هک نشده پس این تصویر چیست؟
سلام

من در ابتدا باید بابت گذاشتن این عکس عذرخواهی کنم ، اما جهت شفاف سازی این عکس رو گذاشتم

این تصویری که در زمان هک گذاشته شده است، آیا این هم الکی است؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

تبادل لینک رایگان جهت افزایش رتبه سایت

اولین سایت و انجمن مانیتورینگ سایتهای کلیکی ایرانی
پاسخ
 سپاس شده توسطJ.A.M (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۰۹:۲۱:۴۱ صبح)
سلام

اصلا فرض کنید هک شده باشه، مگه اولین سایت توی دنیا هست که هک میشه.

سایت ناسا و اف بی آی و شرکت سونی و هزاران سایت معروف دیگه هم بودند که هک شده اند...

حالا که خدا را شکر باز هست (فکر کنم از دیشب حدود 1-2 شب باز بود - شایدهم از قبل تر)

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطf125tk (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۱:۵۰:۱۶ صبح) ، volo (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۰:۵۴:۱۰ صبح)
خب منم که چیزی نگفتم! چون دیدم جای دیگه نوشته بود که هک نشده ، خواستم مطمئن شم که راست گفته شده و یا ...

فقط می خوام بدونم مدیران آیا صادق هستند

پاسخ
درود
MyBB به این سادگی هک نمیشه. این ظور که به نظر می یومد از یه باگ توی پی اچ پی مای ادمین استفاده شده بوده.
و حدود 1 هفته ای روش کار کرده بودن.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۰۴:۵۱ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۰۶:۱۳ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۱۰:۴۷ صبح) ، f125tk (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۵۱:۳۲ صبح) ، hosseintrail (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۷:۳۰:۱۴ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۹:۳۳:۳۹ صبح)
درود !!
عزيز دل من اصليت من تركي و من خوب متنش رو خوندم :: 2 سال پيش شبيه همين باگ ها يادمه روي يكي از سايت ها يكي از دوستام انجام دادن ::
آقاي نجفي پور درست ميگن هك نبود بلكه باگ يا همون (cselenor كه هكر ها پهش ميگن ::
شما خيالت بابت هك راحت باشه به همين سادگي ها نيست دوستان گلم
موفق باشين
پاسخ
 سپاس شده توسطf125tk (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۵۱:۱۵ صبح)
باگ اصلی در قسمت phpmyadmin سرور بود که به دلیل مشکل سرور آپاچی و دیگر سرویسها آپدیت شده و مشکل حل شده است
فلذا مشکل از سیستم مای بی بی نبوده و سرور مای بی بی ایران پس از تلاشی 48 ساعته توسط تیمی چند نفره فیکس شده است

البته امنیت 100 درصد نیست و خود سایت اینجانب یکتاهاست 4 ماه پیش سر یک پرمیژن 777 دیفیس شدم

پس دقت کنید ممکن است این مشکلات برای هرکسی پیش بیایدHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۲۳:۲۱ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۴۹:۳۱ صبح) ، f125tk (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۵۱:۱۲ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۹:۳۳:۳۲ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۲:۲۱:۰۱ صبح)baxe rapper نوشته است: باگ اصلی در قسمت phpmyadmin سرور بود که به دلیل مشکل سرور آپاچی و دیگر سرویسها آپدیت شده و مشکل حل شده است
فلذا مشکل از سیستم مای بی بی نبوده و سرور مای بی بی ایران پس از تلاشی 48 ساعته توسط تیمی چند نفره فیکس شده است

البته امنیت 100 درصد نیست و خود سایت اینجانب یکتاهاست 4 ماه پیش سر یک پرمیژن 777 دیفیس شدم

پس دقت کنید ممکن است این مشکلات برای هرکسی پیش بیایدHeart

ممنون. می شه در مورد اقداماتی که می شه برای امنیت بیشتر انجام داد راهنمایی کنید؟

پاسخ
safe mod: on
آپگرید به آخرین نسخه mysql 5.5.21 , php 5.2.17 apachi 2.2.22

اسکن وب سایتتان با نرم افزار Acunetix Web Vulnerability Scanner 8

نصب فایروال Csf , clamv antivirus
کانفیگ base dir , phpini
...................................هزاران راه دیگرHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطmahdionline (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۳:۳۹:۵۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۳:۴۸:۲۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۳:۵۶:۴۰ صبح) ، f125tk (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۳:۴۲:۱۱ عصر)
دوستان یک باگ درون سیستم مای بی بی وجود دارد برای ساخت اکانت و بالا بردن دسترسی تا سطح ادمین ، دنبال هستم تا روش را یاد بگیرم
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
ای بابا چه فرقی داره هر هکر برای رسیدن به هدفش از یه راهی استفاده میکنه

حالا استفاده از باگ ها هم یه نمونه هست

شما میگید مای بی بی مشکلی نداره بسیار عالی پس مشکل از مدیریت بوده یا مدیریت اینجا یا هاست هست که برنامه ها روز به روز نکردن و باگ ها رو نگرفتن هر چند امنیت 100% نیست ولی بازم باید تلاش کنی بهش برسی .....

بعدش هم توی یه پستی گفته شده
http://www.zone-h.com/mirror/id/17429752

لینک بالا رسمیت نداره اون وقت چی رسمیت داره ؟؟؟؟ شاید اون گروه اولین کارشون همین هک اینجا بوده باشه

شاید تا چند وقت دیگه دیتا بیس هم منتشر بشه

راستی خب هک شده که شده همین نمونه اش vb iran مگه هک نشد و دیتابیس هم منترش چند روزی دیتابیس اونا من رو مشغول خودش داشت

بعضی چیزا شاید سخت باشه اما باید قبول کرد.

تازه این دو روز که سایت در دسترس نبود کاربرا پشتیبان نداشتن باید چیکار میکردن اگه مشکلی پیش میومد نه میشه رفت پشتیبان های دیگه نه ....

ولی بازم آفرین به سرعت عملتون توی باز کردن دوباره انجمن
تشکر میکنم از تیم مدیریت
انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۷:۴۹:۰۶ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۹:۱۸:۵۰ صبح) ، f125tk (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۳:۴۳:۱۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان