هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر مای بی بی هک نشده پس این تصویر چیست؟
کاربر رسول

درود و عرض ادب و احترام بابت تبریک و خسته نباشید
لینک سایت zone-h پایینش زده که این لینک تائید نشده چون در حقیقت هک نبوده اما در هر صورت نفوذ انجام شده که لینک منتظر تائید میباشد که بعد از 72 ساعت که تائید نشده یعنی نمیشه و به زودی حذف میشه درباره دیتابیس که دسترسی نبوده اما اگرم بوده باشه آیا ما از اطلاعات 3 میلیون عابر بانک کل کشور که لورفت به همراه رمزهاشون مهمتریم؟
در هرصورت این سایت چیز خاصی نداره و فقط برای پشتیبانی رایگان محصول مای بی بی میباشد
در هرصورت سرور تا حد علممان باگ گیری شده است از پارس و دوست عزیز دیگر تشکر میکنم زحمت کشیدند بنده حقیر هم با وجود فرزند و متاهل بودن و زندگی شخصی ساعت 3 بامداد 2 بامداد و ...... کار کردم

اما مهم این است باگ برطرف شده و مشکلی در سطح مای بی بی نبوده و مشکل از سرور اختصاصی انجمن هم نبوده مشکل در توابع و استرینگ های phpmyadmin بوده که یکی از مشتقات mysql میباشد که پس از آپدیت mysql به نسخه....... مشکلات برطرف شده

در هرصورت هر سایتی ممکنه هک بشه همیشه هکر ها باید باشند تا سایتها و سیستم ها بتوانند به امنیت مطلوب برسند

در هر صورت تیم مای بی بی ایران از این واقعه متاسف میباشد اما از طرفی خوشحالیم که نفوذ را مشخص و در جهت اصلاح آن تیمی چند نفره متشکل از برنامه نویسان php و c++ و متخصصان و آنالیزوران لینوکس سیستم centos و SSH , Directadmin , cpanel/whm و مای بی بی و اطلاعات داده ها 48 ساعت به جرات تمام وقت مشغول رفع و بازسازی و سرچ Rootkit ها با Rkhunter , کشف ..... مشغول بوده و هستیم
در هر حال هر سایت و هر سیستمی باید مراقب باشد زیرا همیشه هکر ها از متخصصین امنیت شبکه که به نوعی هکر نیز هستند جلوتر میباشند اما امیدوارم انجمن به روال طبیعی خود ادامه دهد

سپاس و بدرود
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۸:۴۴:۴۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۹:۰۵:۱۶ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۹:۱۷:۲۷ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۹:۴۴:۰۸ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۰:۱۳:۴۳ صبح) ، volo (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۰:۵۷:۰۶ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۲:۰۰:۳۹ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۳:۲۷:۲۸ عصر) ، f125tk (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۳:۴۴:۳۱ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۱۰:۳۵:۲۲ صبح) ، caren (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۱۲:۲۵:۴۷ عصر)
منم خوشحالم که مای بی بی ایران سریع تونت جلوی نفوذ را بگیره فکر اگه اشتباه نکنم کمتر از یکی دو ساعت نوشته که به زبان ترکی نوشته شده بود تغییر پیدا کرد ( البته من یکی دو ساعت بعدش سر زدم شاید زودتر بوده) در ضمن به قول دوستان هیچ سایتی صد در صد امنیت را نمیتونه تضمین کنه . در ضمن وقتی سیستم بانکی با اون همه حساسیت و امنیت هک میشه پس باید در نظر داشته باشیم هک مانند مرگ هر انسان (به صورت مجازی) همیشه در کنار ماست و نمیشه ازش فرار البته تنها فرقش اینکه ممکن هست چون سایت رقیب نداشته و همچنین معروف نباشیم و دلایل دیگر به همون حمله نشه .

بازم تشکر از دوستان و مدیران عزیز.
پاسخ
 سپاس شده توسطvolo (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۰:۵۳:۲۰ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۲:۰۰:۴۴ عصر)
نظر من این هست که با همکاری جمعی از دوستان هکر مرجع ترکی را مورد نفوذ قرار بدیم تا درس عبرت شه براشون Dodgy
پاسخ
از لحاظ اخلاقی صحیح نیست وگرنه به تمام کائنات قسم قبل از مرجع ترکیه خیلی جاها تو همین ایران مستحق نفوذ بودند سپاسHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطf125tk (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۳:۴۴:۵۶ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۳:۵۴:۰۲ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۱۰:۳۶:۲۰ صبح)
هک از نظر اخلاقی صحیح نیست و گرنه میشه با تعدادی از دوستان تمام سایت ها رو اورد پائین ولی خوب
در ضمن هک نشده که یکی یه تغیری داده تو دیتابیس اونم باگ
من بار اول دیدم گفتم یکی پسورد مدیران رو زده رفته از حالت افلاین انجمن پیغام گزاشته
پاسخ
چرا شلوغش میکنید.
اینها هک کردن اما نه اینکه به کل دیتابیس و هاست دسترسی داشته باشند
اگه دسترسی کامل داشتند میتونستند کل ایندکس رو تغییر بدن و دیفیس کنند.
داني كه چنگ و عود چه تقرير مي كنند
پنهان خوريد باده كه تعزير مي كنند
پاسخ
باید از کسی تشکر بشه که از این کار جلوگیری کرد . که بیشتر نشه
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان