هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل وی بی به مای بی بی
بازم سلام
همون طور که گفتم من می خواهم هرچی که در وی بی دارم ببرم در مای بی بی پست ها رو کپی کنم با نام کاربری خود افراد اما نمی دونم چطوری پسورد کاربران رو در وی بی پیدا کنم
اگه میشه یک راهنمایی در این مورد بکنید
نمیشه همین طوری کاربران رو منتقل کنم؟
باتشکر
نقل‌قول: چت روم وی بی برای مای بی بی هست؟
منتظرم...
amirpcp30, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
درود
چت روم کاملی به تازگی ساخته شده اما در حال بررسی برای سازگار کردن کامل آن با زبان فارسی هستم.

در مورد انتقال:
دوست عزیز در هیچ سیستمی نباید راهی برای شناسایی رمز دیگران وجود داشته باشد. ممکن است عده ای از یک رمز در همه جا استفاده کنند و اگر شما به رمز آن کاربر پی ببرید تمام حساب های آن کاربر در سایر سایت ها به خطر می افتد.

من نظری برای انتقال پست ها دارم:
با تبدیل وی بی به مای بی بی تمام ارسال ها و نام انجمن ها تبدیل به علامت سوال می شود. (این درست)
اما نام های کاربری (انگلیسی ها) و همین طور جایگاه هر ارسال که تغییر نمی کند.
بنابر این شما می توانید به مای بی بی تبدیل کنید و سپس ارسال های مورد نظر را ویرایش کنید. و متن درست را وارد آن ها کنید. و سایر ارسال هایی که لازم ندارید را به راحتی حذف کنید.
با این کاربر نیازی نیست که هر کاربر را ثبت نام کنید و به جای او ارسال انجام دهید. بلکه کاربر ها و شماره کاربری آن ها هست. فقط ارسال های آن ها که ناخوانا شده است را ویرایش می کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطamirpcp30 (۱۳۸۸/۱۱/۱۰، ۱۵:۵۶:۴۴ عصر)
نقل‌قول: چت روم کاملی به تازگی ساخته شده اما در حال بررسی برای سازگار کردن کامل آن با زبان فارسی هستم.
اگه انگلیسیش هست بازم مشکلی نیست بزارید
نقل‌قول: من نظری برای انتقال پست ها دارم:
با تبدیل وی بی به مای بی بی تمام ارسال ها و نام انجمن ها تبدیل به علامت سوال می شود. (این درست)
اما نام های کاربری (انگلیسی ها) و همین طور جایگاه هر ارسال که تغییر نمی کند.
بنابر این شما می توانید به مای بی بی تبدیل کنید و سپس ارسال های مورد نظر را ویرایش کنید. و متن درست را وارد آن ها کنید. و سایر ارسال هایی که لازم ندارید را به راحتی حذف کنید.
با این کاربر نیازی نیست که هر کاربر را ثبت نام کنید و به جای او ارسال انجام دهید. بلکه کاربر ها و شماره کاربری آن ها هست. فقط ارسال های آن ها که ناخوانا شده است را ویرایش می کنید.
فقط پستها و کاربران انتقال پیدا می کنند و تنظیماتی که کردم یا انجمن هایی که ساختم خراب نمیشن؟
نمیشه فقط کاربرها رو انتقال داد؟
اگه آموزش تبدیل دارید بزارید یا یک آموزش کوتاهی بهم بدید ممنون میشم
باتشکر
پاسخ
بازم سلام
یک راه دیگه ای هم پیدا کردم که من خودم با یک پسورد دیگه مثلا 654321 همه رو ثبت نام کنم بعد سیستم خودش براشون همونطور که پیام خوش امد گویی میفرسته بهشون یوزر و پسوردشون رو به ایمیلشون بفرسته و بعد هم خودشون تغییرش می دن
چنین پلاگینی هست؟
اگه میشه پست قبلی رو هم جواب بدید ممنون
پاسخ
درود
در مورد اینکه شما با رمز دیگری ثبت نام کنید مشکلی نیست. اگر همان ایمیل کاربر را وارد کنید. با بازیابی رمز، رمز جدیدی به ایمیل آن ها ارسال می شود.

من تجربه ای در تبدیل وی بی به مای بی بی ندارم.

برای مراحل تبدیل هم که
http://wiki.mybboard.net/index.php/Runni...rge_System
هست ولی به زبان انگلیسی.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
نقل‌قول: درود
در مورد اینکه شما با رمز دیگری ثبت نام کنید مشکلی نیست. اگر همان ایمیل کاربر را وارد کنید. با بازیابی رمز، رمز جدیدی به ایمیل آن ها ارسال می شود.
همین کار رو بکنم بهتره و هم راحت تره
من همین طوری یک بار ثبت نام کردم اما هیچی به ایمیل فرستاده نشد باید چیکارش کنم بفرسته؟
پاسخ
خوب باید در بخش پیام انبوه به کاربران ایمیل بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطamirpcp30 (۱۳۸۸/۱۱/۱۱، ۱۵:۱۸:۳۲ عصر)
سروران عزیر ، هنوز راه حلی برای مشکل اینکدینگ بعد از تبدیل vb به mybb پیدا نکردید؟Sad
پاسخ

دوستان سلام.

میشه اول انجمن وی بی رو به php تبدیل و سپس به mybb تبدیل کرد ؟ این طوری علامت سوال از بین میره؟
پاسخ
کلا مشکل یونیکد هست
در ضمن برای تبدیل مای بی بی به وی بی اصلا مشکلی نیست و به راحتی با تغییر یونیکد فایل مخصوص میشه مشکل رو حل کرد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان