هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل وی بی به مای بی بی
کسی بتونه برای من بدون مشکل تبدیل کنه با هزینه در خدمتیم
پاسخ
درود ،
این آقا بهروز کدوم یوزر هستند؟
سپاس
پاسخ

Behr☺uz
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطPersian-Talk (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۷:۵۶:۳۷ صبح)
دوستان بعد از تبدیل فروم ها فارسی درست نشون میده
پست و تاپیک درست نشون نمیده
سری به دیتابیس ویبلتین زدم
متوجه شدم که Collation بعضی از Column های Table های تاپیک و پست UTF8 نیست
به زبون ساده تر حتی از طریق phpmyadmin هم فروم ها رو فارسی نشون میده اما پست و تاپیک خراب
در کل بنظرم مشکل اینکه فارسی ها خراب میشه از مای بی بی نیست و از دیتابیس ویبولتین هست
از اون بدتر اینکه وقتی میخوایم Collation اون Column های Table های تاپیک و پست UTF8 کنیم با خطا های مختفلی از جمله #1283 - Column 'pagetext' cannot be part of FULLTEXT index رو برو میشیم
لینک زیر میتونه بهتون کمک کنه
http://dev.mysql.com/doc/refman/5.1/en/alter-table.html
از مدیران مای بی بی ایران خواهش میکنم که بیان یک بار برای همیشه مشکلات نبدیل وی بی به مای بی بی رو خاتمه بدیم
Heart
پاسخ
درود

اجازه بدید دوست گلم بنده دارم روش کارمیکنم .که بشه کامل.تبدیل کرد .زمان میبره عزیز
پاسخ
 سپاس شده توسطPersian-Talk (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۶:۰۸:۳۹ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۲۳:۳۰:۲۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۱:۲۷:۰۵ صبح)
دوست گرامی. کاربر‌هایی که Vbulletin نصب می‌کنند فرمت جدول‌ها را به صورت پیش‌فرض که latin است قرار می‌دهند و ارسال‌های آن های پارسی آن‌ها به صورت نوشته‌هایی گنگ مانند زمان کنونی نمایش داده می‌شود. که حتی با تبدیل آن به UTF-8 نیز ارسال‌ها به همان شکل باقی می‌مانند.
اگر از روز اول که هر سیستمی را نصب می‌کنید فرمت جدول‌های آن به صورت UTF-8 باشد، چنین مشکلی پیش‌نخواهد آمد که در تبدیل با مشکل روبه‌رو شوید!
من خودم برای حل این مشکل تلاش بسیاری انجام دادم اما به نتیجه‌ای نرسیدم و این مشکل را به توسعه‌دهندگان MyBB نیز گزارش دادم. http://dev.mybb.com/issues/1519

پیشنهاد: هنگام ادغام ، در ادغام‌گر MyBB فرمت جدول‌ها را latin1_swedish_ci انتخاب کنید و گزینه‌ی Automatically convert messages to UTF8 را روی OFF قرار دهید.
اگر نتیجه‌ای نداد، گزینه‌ی Automatically convert messages to UTF8 را روی ON قرار دهید و امتحان کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۳:۴۳:۰۹ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۳:۴۷:۲۷ صبح) ، red boy (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۶:۱۸:۴۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۷:۰۶:۱۶ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۸:۳۶:۲۷ صبح) ، Persian-Talk (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۶:۳۹:۵۳ عصر)
ادغامگر latin1_swedish_ci نداره
اما کلکشن تیبل ویبولتین همین latin1_swedish_ci هست

ادغامگر یه 7bit swedish داره با اونم تست کردم فارسی ها کاملا شد علامت سوال
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان