هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله DDOS چیست؟
(۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۷:۳۴:۱۷ عصر)amintatu1990 نوشته است: سروتو تو 5 دقیقه چک کردم ماشالا سر تا پاش پر باگ بود .
من اهل کل کل نیستم اما این عکسو میزارم دلت به حال کاربرات بسوزه
و همچنین وقتی سایت خودتون اینقدر امنیتش پایینه و من توی 3 دقیقه به اینجا میتونم دسترسی پیدا کنم دیگه چه نیازیه به دی داس ؟
پیشنهاد میکنم چند تا کتاب بخونی و همیشه اهل مدارا باشی بخاطر همینه بعضی موقع ها عرب ها یه مدت شد به چند تا سرور ایرانی هک کردن کل سایت هاشم بردن بالا
به هر حال ما پارسی هستیم و هوادار ایرانی ها هستیم واسم افت کلاس بود که وقتمو گذاشتم.
این اولیش :

[تصویر:  np5ffnxqa6nnhqj8tx1j.jpg]

دومی سومی هم بزارم ؟

بدرود

حالت خوش نیست ها؟
مگه با کر و کورها داری صحبت میکنی؟

خدا شفات بده

آمین همه بچه ها با هم آمین
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۲۳:۰۴:۵۶ عصر) ، baxe_loool (۱۳۹۱/۱/۲۳، ۰۳:۵۲:۵۵ صبح)
تو دسترسی هاتو هنوز درست نکردی
دسترسی نامناسب دادی
lol
خیلی زشت نیست بنظرت پرم هات اونم سایت سازنده این باشه ؟
وقتی htaccess دسترسی نامناسب داره جای دقت شما رو میرسونه
lol
حالا بگذریم از باگ cross site scripting و ....
پاسخ
شما میتونید فایل اچ تی اکسس من رو تفسیر کنید برام؟

ببینیم چقدر بلدید؟

در ضمن عکس از یک فایل تکست بود شما که نمیدونی پرمیژن 0644 چیست چرا میگی دسترسی بد؟

http://yektahost.net/clients/htaccess.txt
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe_loool (۱۳۹۱/۱/۲۳، ۰۳:۵۳:۱۳ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۳:۵۳:۴۲ عصر)baxe rapper نوشته است: در هر صورت من در زمینه مقابله با دیداس مشهور و فعالم و مدعی

بدرود

بله
سرور شما هنوز 20 دقیقه هست با هیچ گدوم از حملات dos
مقاومت نکرده

اطلاعات اشتباه ندین ملت نگو سرور من 100 % مقاومه

اون خدا امنیت 100 درصد ادعا نداره چطوری شما میکنید من از ملت حمایت میکنم و نمیزارم هیچ کس اطلاعات اشتباه بهش بده

پیوست :

[تصویر:  76os5goj2v5w8734i0.jpg]

بدرود

در ضمن اینم این فروم
من میتونم دسترسی دیدن داشته باشم ؟
http://community.mybbiran.com/.htaccess
!
مثلا parsicoders.com یه خط از htaccess منو نشون بده
فکر کن البته شما نباید نصیحت کرد چون همه کاره هستید Blush
بدرود
پاسخ
من از این بحث علمی لذت میبرم اما واقعا 173.45.67.250 سرور کاستومایز شده ای نیست دوست داشتید تو یاهو تبادل علم کنیم خوشحال شدم

id: yektahost
پاسخ
 سپاس شده توسطamintatu1990 (۱۳۹۱/۱/۲۳، ۰۳:۰۰:۲۱ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۲۲، ۲۱:۰۰:۳۱ عصر)baxe_loool نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۲۲، ۲۰:۱۴:۱۳ عصر)X.RaMiN نوشته است: شما یک سایت به من بدید یا در یاهو من رو add کنید من هر سایت رو که گفتید براتون down می‌کنم تو ۱ ثانیه.Cool

کمتر شر بگو شما

google.com

دوسال بهت وقت میدم down کن

abieteh.com
شیش سال بهت وقت میدم down کن

کوچولو دوره هک و هکری تموم شد رفت...

شما برو همین بچه مچه ها که تازه اومدن نت هنوز راه و روش سایت زدن رو بلد نیست هک کن...

هرچی بچه مچه جوجه هکرم شاخ میشن.. دیگه امینت اومده بالا... شما برو غاز بچرون

رفقا ببخشیدم تند حرف زدم این یارو یه لحظه گنده فرض کرده بود خودشو لازم شد جوابشو بدم
دوست عزیز ادب خودتو رعایت کن اینجا ما کسی‌ که دعوا نداریم که... این نوب بازی هارو هم بذارید کنار
پاسخ
دوستان چند وقت پیش این حملات به صورت شدید و به وسیله چند نفر به میهن بلاگ و بلاگفا انجام شد که سرور ها رو غیر فعال کرد(چون این حملات تعداد درخواست ها رو به سرور رو زیاد در نتیجه سرور رو غیر فعال میکنه) ولی خوشبختانه رفع شدHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۴۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان