هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال پستها و موضوعات ؟
سلام . خسته نباشید . دوستان 1 سوال داشتم ؟
سوال :
بر روی فضایی جدا ، مای بی بی جدیدی نصب کردم ، حال می خواهم فقط و فقط :
پستها ، موضوعات ، زیر انجمن ها و انجمن ها رو به مای بی بی جدید انتقال بدم .

( یکی از دوستان که راهنمایی نمودند ، فرمودند که از قسمت : phpmyadmin باید از مواردی که می خوام بک آپ بگیرم . اما من نمیدونم که برای :
پستها ، موضوعات ، زیر انجمن ها و انجمن ها از کدام موارد دیتابیس بک آپ بگیرم )

ممنون میشم کمک کنید . HuhHeart
سلام . کسی که کمکی نکرد . ممنون .!!!!

من بک آپم رو گرفتم . حالا می خوام روی مای بی بی که آماده کردم پیادش کنم . ایمپورت کردم ارور داد . چه باید بکنم ؟ Huh
چه اروری دوست من بزارید ببینم
 سپاس شده توسطorbitnic (۱۳۸۸/۱۱/۶، ۰۱:۳۰:۳۷ صبح)
کد:
Error

SQL query:

-- -- Dumping data for table `mybb_attachtypes` -- INSERT INTO `mybb_attachtypes` (`atid`, `name`, `mimetype`, `extension`, `maxsize`, `icon`) VALUES (1, \'ZIP File\', \'application/zip\', \'zip\', 3500, \'images/attachtypes/zip.gif\'), (2, \'JPG Image\', \'image/jpeg\', \'jpg\', 500, \'images/attachtypes/image.gif\'), (3, \'Text Document\', \'text/plain\', \'txt\', 200, \'images/attachtypes/txt.gif\'), (4, \'GIF Image\', \'image/gif\', \'gif\', 500, \'images/attachtypes/image.gif\'), (6, \'PHP File\', \'application/octet-stream\', \'php\', 500, \'images/attachtypes/php.gif\'), (7, \'PNG Image\', \'image/png\', \'png\', 500, \'images/attachtypes/image.gif\'), (8, \'Microsoft Word Document\', \'application/msword\', \'doc\', 1024, \'images/attachtypes/doc.gif\'), (9, \'HTM File\', \'application/octet-stream\', \'htm\', 100, \'ima

این ارور . البته لازم به ذکر است که بر روی دیتابیس قبلی که مای بی بی جدید روش نصب کردم ایمپورت کردم . مشکل از چیه ؟ Huh
من معطل این یک مشکلم . ممنون میشم کسی کمک کنه !!!! Huh
آقا من الان دیدم که سرور شما توی آلمانه، راستش منم قبلا سرورم توی همونجا بود و این مشکل رو واسه دیتابیس داشتم ولی جاهای دیگه که این کار رو میکردم مشکلی نداشت، فکر کنم این ارور توی آلمان واگیر داره! اگه تونستی یه بار روی یه هاست دیگه امتحان کن ببین حرف من درسته با نه!Idea
[تصویر:  1293436101.gif]
سلام . آخرش باید چه کرد ؟پستهایی که دادم کشک ؟!
بالاخره باید یه راهی باشه دیگه .!!!
واقعاً کسی نمیتونه این مشکل مارو حل کنه ؟! من بک آپم رو گرفتم . اما می خوام که روی دیتابیس مای بی بی جدید ایمپورت کنم ، ارور میده !

با امروز میشه 4 روزه که سایتم خوابیده !!!!! خواهش می کنم کمک کنید HuhHuhHuhHuh

من مشكلي در سرور هاي آلمان نديدم ، از آلمان سرور ندارم ولي فكر نمي كنم مشكل از اين باشه .

در ان تاپيك مطرح كنيد تا مشكل رو بررسي كنم .

http://community.mybbiran.com/thread-6012.html

....
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان