هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین موضوع خصوصی Private Thread
(۱۳۹۱/۱/۱۸، ۱۱:۵۶:۲۱ صبح)cheshmack نوشته است: اصلا بین گزینه های 1 و 2 ایهام هست ..

ببین داداش .. اگر گزینه یک رو انتخاب کنیم یعنی خصوصی باشد --> مهمان ها نمی توانند ببینند --> فقط اعضا می بینند .. پس می شه همون گزینه 2 ... Big Grin

گزینه یک بنظر من غلط ترجمه شده .. باید می شد خصوصی نباشد ...

من هم چند تا تاپیک زدم ( خصوصی باشد ) .. بصورت مهمان وارد شدم ولی تونستم تاپیک رو ببینم ..

اگه میشه از سایت مادر دوباره بررسی کن ... Heart
درود ممنون از پیگیری شما عزیزم
ویرایش شد ارسال اول فایل صحیح وارد شدHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطcheshmack (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۱۲:۲۳:۳۶ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۰۸:۴۰:۳۸ صبح)
سلام ببخشید من وقتی این پلاگین رو نصب کردم قسمت مدیریت این ارور میده

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/life2chat.com/public_html/forum/inc/plugins/privatethread.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.2.17 (Linux)
مال چی هست؟؟

و البته صحفه هم باز نمیشه یعنی پست ها باز نمیشه و صحفه سفید میاره با فعال کردن پلاگین
پاسخ
(۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۱:۳۹:۱۵ صبح)caren نوشته است: سلام ببخشید من وقتی این پلاگین رو نصب کردم قسمت مدیریت این ارور میده

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/life2chat.com/public_html/forum/inc/plugins/privatethread.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.2.17 (Linux)
مال چی هست؟؟

و البته صحفه هم باز نمیشه یعنی پست ها باز نمیشه و صحفه سفید میاره با فعال کردن پلاگین

با سلام
این فایل را بردارید و با قبلی جایگزین کنید و بعدا" نصبش کنید

دانلود

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۵/۱۵، ۱۰:۳۴:۳۳ صبح)
بسیار عالی ولی یکی از گزینه ها به این صورت هست

اعضای انجمن بوانند ببینند

و یک مورد دیگر که دارد اینه که موضوع های قدیمی رو نمیشه خصوصی کرد؟
انجمن بن سل

www.bensol.net
پاسخ
درود
وقت کردم چشم
موضوع قدیمی باید ویرایش کامل بزنید سپس وجود داردWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۴۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه چه کسی موضوع را دیده است Who View Thread Cancer9003 16 13,321 ۱۳۹۳/۹/۵، ۰۷:۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: Ehssan_it
  [برای 1.6] پلاگینUndo Thread Rating(بازگرداندن امتیاز موضوع) Doodoo 1 2,603 ۱۳۹۱/۲/۲۰، ۰۹:۵۰:۳۶ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6.6] افزونه امتیاز موضوع Thread Points reza_ 3 3,621 ۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۸:۲۱:۴۳ صبح
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count Pars 4 6,023 ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shahinpb
  [برای 1.6] پلاگین نمایش موضوع ها به صورت حرفه ای Thread Count Pro Pars 18 19,022 ۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۸:۰۷:۱۷ صبح
آخرین ارسال: shivahost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان