هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دنبال کردن جدی کپی رایت
درود
امروز میخوام دوستان خبری بدم بهتون شاید تا حدودی به من ربطی نداشته باشه ولی گفتم بگم چون به نظر من امار بدی نیست
امروز از بین 242 کاربر من وب سایتاشونو تک تک چک کردم و فقط 2 نفر کپی رایت رو رعایت نکردند
و به نظر من امار خوبیه اگر دوستان بیشتر پیگیری کنند حتی این امار در کل انجمن به عدد تک رقمی برسد عالی میشه
(یک نکته جالب من به تمامی کاربرانی که کپی رایت رو حذف میکنند اخطار میدم و یک روز فرصت برای بازگشت کپی رایت نکته جالب اینه که دیروز به هر کی اخطار دادم کپی رایت رو گذاشته)
به امید اینکه گروهی برای این کار گزاشته شود یا اگر مدیران صلاح میدونند کنار کار پاسخگو این کار هم انجام بدم بازهم میگم در حد نظر بودHeart
دوستانی که موافق هستند از دکمه تشکر استفاده کنند
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۰۹:۲۶ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۱۹:۲۰ صبح) ، bargozideh (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۴۴:۰۵ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۲۶:۴۱ عصر) ، caren (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۴۰:۳۳ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۵۶:۰۷ عصر) ، orbitnic (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۴:۴۷:۱۴ عصر) ، 619hamid (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۴:۳۰:۴۵ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۶:۳۲:۱۳ صبح)
من یه پیشنهاد به پارس دادم که اینجا هم مطرح میکنم فک میکنم پیشنهاد خوبی باشه
یه پلاگین نوشته بشه که وقتی ما پوسته پلاگین و یا هرچیزی را نصب میکنیم نویسنده مترجم و... رو در یک صفحه مشخص از انجمن نشون بده و همچنین کاربر ها بتونن اونو ببینن و مدیر ها هم نتونن اونو پاک کننن و بهتر هست در خود پک مای بی بی اعمال بشه تا همه به صورت پیش فرض اونو داشه باشند
و شرط سرویس دهی هم وجود این صفحه باشه
و پایین انجمن هم فقط Powered by MyBB, © 2002-1391 MyBB Group. ذکر بشه این جور شاید اصرار کاربر ها به حذف کپی رایت کمتر بشه

به نظر من اصرار کاربرا به حذف کپی رایت فقط میتونه یه دلیل داشته باشه و اونم اینه که متن های کپی رایت خیلی فروم را بدریخت میکنه شما تصور کن پلاگین اخرین ارسالی ها رو بالای انجمن نصب میکنی و میبینی نوشته پلاگین حامد خوب درست آقای x اینو نوشته ولی باید به منم که میخوام از این پلاگین استفاده کنم حق بده که به شکیل بودن انجمنم هم توجه کنم پس ترجیح میدم که کپی رایت رو حذف کنم در صورتی که اصلا تمایل به این کار ندارم و خودم به کپی رایت خیلی اهمیت میدم پیشنهاد بالا هم سر همین مورد به ذهنم رسید
به امید پیشرف مای بی بی ایران
محمد رضا قائدی
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۴۰:۲۶ عصر) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۴۸:۳۸ عصر) ، Zebel Khan (۱۳۹۱/۳/۱۵، ۱۰:۱۸:۱۰ صبح) ، irancook (۱۳۹۲/۱۰/۲۸، ۰۸:۲۰:۵۰ صبح)
درود
MyBB یک سیستم اپن سورس هست و ما نمی توانم کاربر ها را مجبور کنیم که کپی رایت ما را حذف نکنند.

حذف کپی رایت از ضعف انسان است و بدتر آنکه دیده شده گاهی کپی رایت را به نام سایت خود تغییر داده اند.

برای افرادی که پایبند به حقوق کپی رایت نیستند محرومیت از پشتیبانی در نظر گرفته شده است که در هرصورت دریافت پشتیبانی به صورتی دیگر کار آسانی برای هر فرد محروم شده می تواند باشد زیرا ما توجه چندانی به مالک واقعی سایت نمی کنم و گاهی مشاهده شده که لینک انجمن مدیری برای خود اون نیست!

شما اگر تنها فکر کنید که ترجمه این برنامه حدود 3 ماه زمان برده است می توانید متوجه شوید که نوشتن این برنامه چند سال زمان برده است. بنابراین باید به دیگران احترام گذاشت تا حقوق ما نیز محترم شمارده شود.

بنده تصمیم جدی برای برخورد با تغییر دهندگان کپی رایت ندارد به چند دلیل
1- فردی که چنین کاری می کند در حدی نیست که ما بخواهیم به عمل اون توجه کنید و همان احطار کوچک نهایت خواری برای این فرد می باشد.

2- بهتر است وقت خود را برای خدمت به بیش از 90% انجمن هایی که پایبند به حقوق هستند بگذاریم تا فکر کمتر از 10% غیرپایبند

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۴۴:۳۱ عصر) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۴۵:۱۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۴۶:۵۳ عصر) ، bargozideh (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۴۸:۴۴ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۵۴:۴۲ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۲:۵۸:۲۲ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۲۳:۲۶:۱۰ عصر) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۵:۲۰:۰۱ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۶:۳۲:۵۳ صبح) ، alireza013 (۱۳۹۱/۳/۴، ۰۱:۵۶:۵۵ صبح)
نقل‌قول: درود
MyBB یک سیستم اپن سورس هست و ما نمی توانم کاربر ها را مجبور کنیم که کپی رایت ما را حذف نکنند.

حذف کپی رایت از ضعف انسان است و بدتر آنکه دیده شده گاهی کپی رایت را به نام سایت خود تغییر داده اند.

برای افرادی که پایبند به حقوق کپی رایت نیستند محرومیت از پشتیبانی در نظر گرفته شده است که در هرصورت دریافت پشتیبانی به صورتی دیگر کار آسانی برای هر فرد محروم شده می تواند باشد زیرا ما توجه چندانی به مالک واقعی سایت نمی کنم و گاهی مشاهده شده که لینک انجمن مدیری برای خود اون نیست!

شما اگر تنها فکر کنید که ترجمه این برنامه حدود 3 ماه زمان برده است می توانید متوجه شوید که نوشتن این برنامه چند سال زمان برده است. بنابراین باید به دیگران احترام گذاشت تا حقوق ما نیز محترم شمارده شود.

بنده تصمیم جدی برای برخورد با تغییر دهندگان کپی رایت ندارد به چند دلیل
1- فردی که چنین کاری می کند در حدی نیست که ما بخواهیم به عمل اون توجه کنید و همان احطار کوچک نهایت خواری برای این فرد می باشد.

2- بهتر است وقت خود را برای خدمت به بیش از 90% انجمن هایی که پایبند به حقوق هستند بگذاریم تا فکر کمتر از 10% غیرپایبند
مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو : فوق العاده
پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۲۳:۲۶:۱۷ عصر)
والا ما که کاری ازمون بر نمیاد لااقل کپی رایت رو رعایت میکنیم دوستای فعالی مثل شما انگیزه داشته باشن
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۳:۰۳:۴۷ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۲۳:۲۶:۱۹ عصر)
ما ایرانی ها که 99 درصد از محصولات نرم افزاری دنیا را بدون کوچکترین و با کمترین هزینه ( نرم افزار مانند فتوشاپ ، یا سیستم عامل ویندوز را فقط 1000 تومان پول میدیم) تهیه میکنیم باید حداقل زحمات خودمون را بهش احترام بذاریم . چه اشکالی داره یه لینک تو انجمن باشه نه ضرری برای خدمون داره و نه نفعی برای تولید کننده مثلا فکر کنید 1000 نفر دارند از انجمن ساز مای بی بی با ترجمه مای بی بی ایران استفاده می کنند فوقش 1000 بک لینک به مای بی بی ایران درقبال ترجمه سنگینی که شبانه روزی برایش زحمت کشیده شده می رسه .

همه شما حتما این شعر را شندیده یا در جایی خوانده اید:

آن کس که بداند و بداند که بداند اسب شرف از گنبد گردون بجهاند

آن کس که بداند و نداند که بداند بیدار کنیدش که بسی خفته نماند

آن کس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند

شاعر: ابن یمین

اما در دنیای امروز و در اطراف ما در بیشتر اوقات وضع جور دیگری است:

آنکس که بداند و بداند که بداند باید برود غازبه کنجی بچراند

آنکس که بداند و نداند که بداند بهتر برود خویش به گوری بتپاند

آنکس که نداند و بداند که نداند با پارتی و پول خر خویش براند

آنکس که نداند و نداند که نداند بر پست ریاست ابدالدهر بماند

شاعر : استادعالی پیام (هالو)
پاسخ
 سپاس شده توسطreza536 (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۰۹:۱۴:۲۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان