هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران
شانس مون می بینید؟
حالا که بعد از چند وقت می خواهم سایت انجمن را دوباره سرپا کنم بخش وی آی پی برداشته شد و هیچ پلاگین جالبی هم در این بخش فروش جدید نیست. لطفا تمام پلاگین های بخش vip را فعلا در یک بخش به نام vip قبلی بریزید تا ما به کارمون برسیم بعد سر فرصت آنها را تفکیک و قیمت گذاری کنید . من پول واریز کردم ولی به هیچی دسترسی ندارم!

در ضمن اگر ممکن است این پلاگین پرداخت جدید خود مای بی بی را هم برای ما قرار دهید تا ببینیم میشه بالاخره یک کسب درآمد خوبی راه انداخت یا نه؟
اگر این پلاگین را در اختیار ما قرار بدهید ما درآمد کسب می کنیم و در نتیجه مای بی بی ایران هم از این درآمد بی نصیب نخواهد ماند و مدیران راحت تر اعتبار می خرید چون پول دارند و این پول را از اینترنت بدست آورده اند . تجربه من میگه بهتره این پلاگین را هر چه سریع تر در اختیار سایر اعضای مای بی بی قرار دهید. اگر هم قراردادید لینکشو بهم بدید
مرسی
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۱۳:۳۵:۲۱ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۱:۰۳:۴۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۵۵:۱۳ عصر
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۲:۵۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط nokte - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۷:۳۳:۵۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان