هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران

من با این سیستم موافق ام .

ما از روز اول این مای بی بی رو رایگان نصب کردیم باهاش رایگان انجمن راه انداختیم ، آموزشش رو رایگان مطالعه کردیم و بهش مسلط شدیم پلاگین ها رو عمدتا رایگان بدست آوردیم. فکر کنم یکم بد عادت شدیم.
اگر یکی از شما بخواهد یه وب سایت با جوملا بیاره بالا حداقل باید 300 تومن هزینه کنه تا یه سایت با قالب پیش فرض براش راه اندازی کنند. اما مای بی بی رو با 5 یا 10 تومان فکر کنم نصب می کنند. ( خود من برای یک شرکت با جوملا سایت راه انداختم 1 میلیون و 300 پول گرفتم )
یه مقدار آدم باید به فکر کسی که داره قالب ترجمه می کنه یا پلاگین می نویسه یا اقای نجفی که صاحب این سایت هم هست باشه. همش که نمی شه مجانی.
اگر پلاگین خوب می خواهی باید این انگیزه در برنامه نویس ها ایجاد بشه که بشینند و پلاگین های خوب تولید کنند و الا مصرف کننده 100% باقی می مونیم.
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۳:۵۴ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۷:۰۲:۵۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۸:۵۲:۰۳ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۹:۰۷:۱۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۲۲:۳۴ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۳۴:۳۱ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۵۸:۱۳ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۹:۲۹:۰۴ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۵/۸، ۰۷:۰۶:۰۸ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۱:۰۳:۴۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط heavaz60 - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۲:۱۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۵۵:۱۳ عصر
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۲:۵۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان