هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران
نقل‌قول: در مورد یک مطلب آموزشی چه راهکاری دارید. در مورد پلاگین از Demo استفاده می‌کنید، در مورد یک "راهنما" چگونه اطمینان می‌دهید که مطلب، همانی است که من می‌خواهم.
اول اینکه من از محروم شدن شما بی‌خبر بوده‌ام و محروم شدن شما نه به خواسته‌ی من بوده و نه به دست من انجام شده‌است و نه من از آن اطلاعی داشته‌ام!
برای پاسخ شما به مطلب آقا مهدی بسنده می‌کنم.
شما این مطلب را:http://community.mybbiran.com/thread-8545-post-69439.html#pid69439
هم به عنوان پلاگین درنظر بگیر هم به عنوان آموزش.
ایشان تصویر کامل را از کارایی پلاگین یا همان آموزش قرار داده‌اند.
این یعنی اینکه شما پس از انجام مراحل آموزش یا نصب پلاگین ، چنین امکانی برای شما فراهم می‌شود.
این کارایی ثابت است و مانند کفش!!! عمر استفاده و جنس ندارد.
حالا شما قسمت آیکون فیس بوک برایتان مبهم است! آیا با زدن کلید فیس بوک لایک افزوده می‌شود؟ آیا این مطلب را به فیس بوک اضافه می‌کند؟ آیا فقط برای قشنگی است؟!
خوب به سادگی هرجه تمام تر در همان تاپیک می‌نویسید جناب آقای مهدی نمکی کلید فیس بوک چه کار خاصی را انجام می‌دهد.

به نظر من با قالب من سازگار نیست. من اگر این را خریدم و در قالب بنده نمایان نشد، لطف می‌کنید راه حل مشکل را برایم بنویسید یا اینکه به شما دسترسی بدهم مشکل را برایم حل کنید؟

در ضمن امکان مقایسه‌ی کفش و پلاگین اصلاً وجود ندارد!
دو چیز تنها در صورتی می‌توانند با هم مقایسه شوند که از جنس هم باشند.

مثلاً وقتی من می‌گویم این آموزش ادیتور پیشرفته را به ویرایش سریع اضافه می‌کند یعنی چه؟
یعنی این‌که این آموزش ادیتور پیشرفته را به ویرایش سریع اضافه می‌کند و با این آموزش شما می‌توانید از ادیتور در بخش ویرایش سریع استفاده کنید. هرچند که ما آموزش غیررایگان بدون تصویر نمونه‌هم قرار نمی‌دهیم.
این دیگر از این حرف‌ها را که این آن چیزی نبود که من می‌خواستم و جنسش از چرم خالص نبود و ... ندارد.
کارایی و عملکرد آن ثابت و تعیین شده است و جنس و عمر هم ندارد!

نقل‌قول: اگر کاربری قصدهای پلید داشته باشد با این شیوه‌ای هم که شما پیش گرفته‌اید باز راه‌های دودر! کردن بسیارند.
در هر شرایطی راه‌های دور زدن زیاد است. اما این راه ، راه‌های دور زدنش کمتر است.

نقل‌قول: این نه تنها حسن نیست که فاجعه است! چرا فقط مدیران باید بتوانند این امکان را داشته باشند. اگر من هم یک پلاگین‌نویس باشم اما مدیر نباشم، تکلیفم چیست؟

شما اگر پلاگین نویس باشی یا با پیشنهاد ما به گروه افزونه نویس ها منتقل می‌شوی یا اینکه اگر دوست نداشته باشی به این گروه منتقل شوی، ما خودمان مطلب مورد نظرتان در ارسال خودتان به طور غیر‌رایگان قرار می‌دهیم.

نقل‌قول: چرا آزمون و خطا؟ همین صحبت شما نشان می‌دهد که به آینده‌ی این طرح با شک‌وتردید نگاه می‌کنید

نگاه به آینده در هر شرایط و حالتی با شک و تردید همراه است.Cool.
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۰۰:۳۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۰۳:۳۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۰:۲۴ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۷:۰۹:۵۰ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۰۱:۲۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۲۲:۳۲ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۳۳:۴۵ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۱:۰۳:۴۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۵۱:۲۶ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۵۵:۱۳ عصر
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۲:۵۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان