هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران
سلام آقا مدیر !! نمیدونستم وقتی ماشین نیسان میخریدم کی میتونسته واسش شیشه دودی بزنه !
جوانب کار یعنی چی ؟؟ شما داری روی مای بی بی کار میکنی پس باید به بقیه موارد مسلط باشی نه اینکه سلیقه ای پلاگین بیاد !! شما میگی کار درستیه که هم پروفایل پیشفرض تشخیص مثلا جنسیت بیاد هم پلاگین تنظیمات جنسیت توی ثبت نام ؟؟؟ اگه یکی باشه کافیه !! الان 2 نفر اومدن این هارو ساختن! شما به جای زدن توی سر من بیا ببین چی میگم !! یه انتقاد دارم آقا مدیر : شده توی موضوعی اینقدر تند برخورد نکنی به یکی ؟!؟!
مای بی بی شده این اندروید !! کیا گوشی اندروید دارن!؟؟ بیاد به من بگه چند مدل فایل منیجر وجود داره ؟؟ بالای 10 تا !!! چرا ؟؟ چون همه پا شدن برنامه ساختن! اخه فایل منیجر ساختن کپی پیست نداره! یکی دیگه اینو داره اما آدرس بار نداره! و و و !! حالا بازم شما بیا منو بزن بگو جوانب کار! بده یکی سایتش راه میوفته یکی هم نونی میخوره ؟؟ والا موندم! آقا بهروز من گفتم دستمزد بگیره که وقتش طلف نشه! شما بیا کار منو انجام بده منم از خجالتت در میام! یعنی چی موفته گردن شما ؟؟؟ شما میگی یه پشتیبانی بگیر! بعد بیا کارش رو بکون! دیدی کلک زده بگو واست سافش کنیم !!! (چرا شکلک شیطانی نداریم Big Grin )
من لامپ تاقم روشن نمیشه! شما برقکار !! اگه مشکل از سیم داخل دیوار باشه میگی به من چه ؟؟ برو برقکار ساختمون کار رو بیار ؟!؟! منظور من بازار کار باشه نه خیریه !! شما کار کن منم مزدت رو میدم! توقع داری شما هی بفروشی منم هی بخرم ؟؟ رضایت مندی رو ما ایرانی ها بلد نیستیم !! تبلیغات رو الکی میبینیم!
تبلیغه اما میگم که بدونیم !! شرکت کوکاکولا سالانه تا 90% سود سالانه اش رو میده تبلیغات !! اینقدر تاثیر داره که بابابزرگ من بعد 33 سال انتقلاب و عدم ورود کوکاکولا آمریکا به ایران بازم میگه نوشابه فقط مشکی اونم کوکا (کوکاکولا) کدوم نوشابه پاستیلش هم هست؟؟ بازم کوکا !! پاستیل نوشابه فانتا من ندیدمTongue
من تقاضا دارم یک جور محل رقابت بشه نه فروش !! فقط فروش و فروش که نشد حل مسئله !!! من توی موضوع کمک میزنم کی میتونه فلان مشکل رو حل کنه! یکی میاد حل میکنه منم از خجالتش در میام! اینجوری! خیال کردین اشتغال زایی اینکه سر چهار راه با بیل وایسی ؟؟؟ یکی مهندس برنامه نویسیه! از ما بی بی هم خوشش میاد !! اومده اینجا !! اگه دید سود داره میمونه مای بی بی نه اینکه بره دفتر بزنه واسه ساخت به قالب 50 تومن بگیره! میگی برترین فروم ساز مجانی دنیا مای بی بی هست! چرا ؟؟ چون اینکارا میکنه! جوملا از مای بی بی جون تره اما توی تمام سی دی فروشی ها دارن قالب هاشو میفروشن !! کم بی ایراد هم نیست! باز میرن ملت سمت سایت پشتیبان !!!
پشتیبانی خوبه که همراه با درآمد مفید و رضایت مندی مشتری باشه!!!
ممنون که همه رو خوندی!
میخواستم پست قبلیم رو ویرایش کنم اما دست نزدم
و ادامه حرف ها !!
شدیم ماشین ساز خودمون (اسم نمیبریم) که هر سال ماشین میزنه عیب پارسال رو بگیره! امروز ABS فردا کیسه ی هوا! چرا 7-8 سال پیش نزدی ؟؟؟ چون دوستان میگن اول بزار اجرا شه بعد تصحیح کنیم !!Dodgy
ضمنا چرا فقط مدیر بیاد پلاگین بزنه ؟؟؟ خیلی از پلاگین های ما آپدیت نیست! باور نداری یه سر به قسمت بروز رسانی پلاگین بزن! حالا من میخوام به همه انتشار پلاگین جدید رو بگم!! باید مدیر بشم ؟؟
اصلا چرا شور بزنیم !! همن الانم من نمیتونم موضوع جدیدی بدم چون صلاحیت ندارم! چون تعداد پستم پایینه ؟؟ شاید !!!Huh
به اکثر مدیر ها نامه دادم که چرا من اینجوریم اما کسی جواب نداد! مدیریت سخته ، حوصله میخواد ، وقت میخواد !! خاله بازیا چیه تا حرف میزنیم فرتی محرومیم ؟؟ توی تراوین بودم واسه یه موضوع انچنان بخث بالا گرفت که یک سایت زدیم و حقایق رو بر ملا کردیم! تا روز اخر گیم هم بن نشدیم !! خلافکار مدیر سرور بود که به بعضی ها کمک غیبی میرسوند! خیلی گنده که داور بازی خودش مقصر باشه !! میشد پست منو پاک کرد اما نشد!!!
شدم حاجی مثال زن! هی واسه هر میتینگی باید پاشم مثال بزنیم!! منه هیچی توی هوا فهمیدم داستان چیه! میخوان زیرابی هارو قطع کنن !! خیال کردیم VIP چی بود مگه ؟؟ نمیشد من بیام عضو شم بعد اونایی که پولی هست رو بفروشم به بقیه و صفا کنم؟؟؟ خدا شاهده چه من شور بزنم چه نزم آخر یه چیزی میشه اما اونایی که ادعا میکنن خیلی هستم اگه نتونستن تکلیف چیه ؟؟ هیچی! دوباره VIP برمیگرده و آقا بلند میشه میگه بی جنبه ها به بهشت نمیرن !!!
یه روزی آقای Pars میخواست مای بی بی رو با پلاگین بده بیرون !! کاری که هیشکی نکرده! چقدر اونایی که ادعا دارن استقبال کردن! من نبودم اما خوندم چی بوده! مای بی بی Ultra
کو اون چیزا !؟ خب کـــــــو ؟؟ اگر هم شده نیست دیگه!
بازم ممنون که خوندی
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۵۱:۰۳ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۱:۰۳:۴۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط pepsi - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۰۸:۲۰ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۵۵:۱۳ عصر
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۲:۵۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان