هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران
من پریروز پست زیر را زدم:
(۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۲:۲۳:۱۶ عصر)h.d.n نوشته است: تا حالا شده اول پول چیزی را بدهید و بعد آن را تحویل بگیرید؟ اگر مطلبی که نمی توانیم آن را ببینیم و باید اول پولش را بدهیم همانی نباشد که در جستجویش هستیم، چه؟
مثل این است که شما برای فروشنده‌ی کفش، توصیفی از آنچه می‌خواهید را ارائه بدهید و بعد پول پرداخت کنید، فروشنده کفشی را در پاکت می‌کند و به شما می‌دهد، می‌رسید خانه و می‌بینید با آنچه شما خواسته‌اید از زمین تا آسمان تفاوت دارد! حتی شماره کفش به پایتان نمی‌خورد!!!
و بعد از چند دقیقه با این پیام مواجه شدم:
نقل‌قول: نام کاربری شما محروم شده است. دلیل محرومیت: آشوب در انجمن - زمینه آشوب دخالت بیجا
تاریخ پایان محرومیت: ۱۳۹۰/۱۰/۱۸, ۲۲:۲۵:۰۰ عصر
به این مدیر بی‌ادب لازم است مواردی را تذکر بدهم(دوستانه برداشت کنید لطفاً):
1. قبلاً هم چندین مورد پیش آمد و یاد آور شدم که در فروم‌ها، واقعیت کاربران از طریق شناسه‌ی کاربری آن‌ها قابل تشخیص نیست و بنابراین در لحن و رفتار بسیار باید دقیق و ریزبین بود!
جناب مدیر! آیا شما به برادر بزرگ‌تر خود هم وقتی نظری برخلاف نظر شما دارد، جسورانه از لفظ شنیعِ "دخالت بیجا" استفاده می‌کنید؟!
2. نقد، پویایی می‌آورد و نقد کننده، ادب و نقد شونده، ظرفیت می‌خواهد. انسان به تغییر نیاز دارد و تغییر به آیینه نیاز دارد. نقد، آیینه‌ای فراروی بشر است...، با کوته‌بینی که ناشی از تعجیل و برداشت نادرست، خودخواهی و... می‌تواند باشد، درهای پشرفت و بهبود را به روی خود نبندید.
3. مشکلات محرومیت در این چند روزه - که جنجال‌هایی را هم به دنبال داشت - ناشی از عدم وجود سعه‌ی صدر در بین کاربران/مدیران می‌شود. دلیل بخشی از آن شایدناشی از عدم کمال در بلوغ فکری است. از این جهت این را می‌گویم که طی مدت اخیر که در این انجمن فعال بوده‌ام، متوجه شده‌ام که طیف کثیری از کاربران و حتی پلاگین‌نویس‌ها و مدیران را در اینجا، دانش‌آموزان(دبیرستانی‌ها) تشکیل می‌دهند و بنابراین بروز بعضی این نوع رفتارها شاید به دلیل عدم بلوغ اجتماعی، قابل توجیه باشد. امید که با افزایش سن این دوستان، کیفیت مدیریتی فروم هم بالاتر خواهد رفت.
* این مبحث همین جا تمام. چون ادامه‌ی آن تاپیک را از مسیر خود منحرف می‌کند.

(۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۲:۵۰:۰۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است: 1- امکان دارد شما یک مورد شباهت کفش و پلاگین را بگویید؟!
شما از من سوال کرده‌اید. چگونه پاسخ سوال شما را بدهم در حالی که شناسه‌ی کاربری‌ام محروم شده است؟
واما شباهت کفش و [تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: از بدیهیات است، هردو کالایی هستند که به فروش می‌رسند. فروشنده و خریداری در میان است.

(۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۲:۵۰:۰۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است: مثلاً ما میگیم این پلاگین این کار را انجام می‌دهد تصویر کامل هم از آن قرار می‌دهیم اگر هم امکان باشد دموی آنلاین این کارایی قطعی و ثابت است.
بله در مورد پلاگین چنانچه دمو (و یوزر تست) حتماً قرار داده شود، قابل قبول است. اما فقط موضوع پلاگین نیست. در مورد راهنماها چه؟

نقل‌قول: بعدشم mohamad-za تو صفحه قبل گفت مطلب یا آموزشی که پولی هست توضیحاتشو مینویسند و اگه شما مایل بودی میخری نه اینکه اول بخری بعدا ببینی چیه
در مورد یک مطلب آموزشی چه راهکاری دارید. در مورد پلاگین از Demo استفاده می‌کنید، در مورد یک "راهنما" چگونه اطمینان می‌دهید که مطلب، همانی است که من می‌خواهم.

Mohammad-Za نوشته است:شما انتظار دارید کد‌های پلاگین را در اختیار شما قرار دهند بعد اگر دوست داشتید هزینه‌ی آن را پرداخت کنید؟!
اگر کاربری قصدهای پلید داشته باشد با این شیوه‌ای هم که شما پیش گرفته‌اید باز راه‌های دودر! کردن بسیارند. آیا گمان می‌کنید که متن‌باز/نرم‌افزارآزاد یعنی رایگان؟

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۶:۰۶:۰۴ صبح)pepsi نوشته است: اما مطالب ارزون باشه و کپی و دزدی هم نباشه! سالم بودن یک پلاگین شرط کمی نیست! نیام بگم خریدی که خریدی! مشکل خودت هست!
1+

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۶:۰۶:۰۴ صبح)pepsi نوشته است: قیمت ها رو منصفانه بیان کنن!
1+؛ بایستی یک اصول ثابت پیش گرفته شود. در اینجا پیشنهاد تدوین یک نرخ‌نامه را قبلاً دادم بودم.

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۱:۲۶:۵۲ صبح)yaser0421 نوشته است: عزیزم قرار نیست که همه بتونند مطلب پولی قرار بدند
فقط مدیرا و استایلر ها
این نه تنها حسن نیست که فاجعه است! چرا فقط مدیران باید بتوانند این امکان را داشته باشند. اگر من هم یک پلاگین‌نویس باشم اما مدیر نباشم، تکلیفم چیست؟

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۸:۴۳:۳۱ صبح)xman68 نوشته است: بچه ها چرا ماها قبل از اجرا داريم قضاوت ميكنيم بابا بگذاريد يه يك ماهي اجرا بشه
حتما روي اين قضيه فكر شده بيخودي كه نيومدند اينقدر وقت صرفه پلاگين نويسي كنند مديران
چرا آزمون و خطا؟ همین صحبت شما نشان می‌دهد که به آینده‌ی این طرح با شک‌وتردید نگاه می‌کنید

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۸:۴۳:۳۱ صبح)xman68 نوشته است: بگذاريد ببينيم چي از آب درمياد بعد ميشينم انتقاد ميكنيم و بهترش ميكنيم
زود جبهه نگيريد بابا شما وب مستر هستيد بايد حرفه اي رفتار و عمل كنيد
اتفاقاً نقد در این مقطع سازنده‌تر است. حداقل بسیاری از پرسش‌هایی که می‌توانست بعداً پیش بیاید و در بحبوحه‌ی کار جنجال آفرین شود، از همین حالا رو شده و مسلماً مدیران با یک پیش‌زمینه‌ی فکری درستی به استقبال آینده خواهند رفت. پاسخ بسیاری از پرسش‌های آینده در همین تاپیک از هم‌اکنون آماده شده و این مسئله روال کار را در آینده از به لکنت افتادن باز می‌دارد.

+ در مورد ایده‌ی رها شدن از دست VIP تبریک می‌گویم(قبلاً‌هم در اینجا در موردش صحبت کرده بودم)، اما در مورد اجرای شیوه‌ی جدید، بهتر است صبورانه‌تر اقدام شود چرا که عجله چه بسا یک فاجعه بیافریند. پس از رفع همه‌ی ایرادها، در گام دوم باید کاربران را نسبت به آن خوب آبدیده و آماده کرد و... تا روال کار با موفقیت پیش رود (که البته بعید می‌دانمSleepy)
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۵۱:۰۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۰:۴۰ صبح) ، Shahim (۱۳۹۱/۸/۹، ۱۷:۱۳:۴۶ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۱:۰۳:۴۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط h.d.n - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۴:۵۰:۳۳ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۵۵:۱۳ عصر
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۲:۵۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان