هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare
با عرض سلام

من وقتی این پلاگین رو نصب میکنم وب اصلی من هم به انجمن اضافه میشه
آدرس انجمن
http://www.freeface.gigfa.com/forum
این هم بهش اضافه میشه
http://www.freeface.gigfa.com

زمانی که پلاگین رو غیر فعال میکنم درست نمیشه

البته اینم بگم وقتی با امین وارد میشم اینطوری میشه

لطفا منو راهنمایی کنید

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط Pars - ۱۳۸۹/۵/۲۳، ۰۲:۲۶:۱۹ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط shaabani - ۱۳۸۹/۷/۸، ۱۸:۳۶:۵۳ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط carrow - ۱۳۹۰/۳/۷، ۱۵:۳۸:۴۰ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط alimasumi - ۱۳۹۰/۳/۷، ۱۶:۴۲:۵۳ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط goldten - ۱۳۹۰/۶/۲، ۰۲:۱۳:۵۴ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط goldten - ۱۳۹۰/۶/۵، ۰۲:۴۸:۱۳ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط mekziko - ۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۴:۰۹:۴۳ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط mekziko - ۱۳۹۰/۷/۱۳، ۰۳:۳۳:۳۹ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط harmoonica - ۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۸:۰۴:۳۸ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط salehkhan - ۱۳۹۰/۷/۱۵، ۰۴:۴۵:۴۲ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط salehkhan - ۱۳۹۰/۷/۱۶، ۱۹:۰۴:۴۱ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط elamto - ۱۳۹۱/۵/۱۲، ۰۶:۰۹:۱۰ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط yaser0421 - ۱۳۹۱/۱۰/۷، ۱۲:۴۲:۲۷ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط demasoni - ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۰۱:۰۹:۵۶ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط shooshoo - ۱۳۹۲/۳/۱۴، ۱۰:۲۰:۵۴ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۲/۳/۱۴، ۱۱:۱۳:۵۷ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط lord_theone - ۱۳۹۲/۵/۳، ۱۸:۱۰:۰۷ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط lord_theone - ۱۳۹۲/۵/۳، ۲۰:۳۸:۵۰ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط lord_theone - ۱۳۹۲/۵/۳، ۲۱:۳۱:۰۹ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط lord_theone - ۱۳۹۲/۵/۳، ۲۳:۱۰:۰۲ عصر
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط lord_theone - ۱۳۹۲/۵/۴، ۰۰:۲۹:۱۹ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط reus - ۱۳۹۵/۲/۶، ۱۰:۲۵:۵۷ صبح
RE: پلاگین به اشتراک گذاری موضوع ها iShare - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۲/۶، ۱۱:۱۴:۳۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان