هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین خوردن سایت
سپاس از رضای عزیز،
80 درصد حرفتو قبول دارم و درسته. به هرحال یک نوع هشدار به تازه کار هایی هست که تازه وارد دنیای وب شدن.
عصر، عصر تکنولوژی و فناوری های روز هست که آدما راحت تر کارکنن برای همین همه از گوشی های هوشمندشون استفاده میکنن و در آینده هم از گجت هایی که رونمایی شده و خواهد شد.

انجمن های تفریحی قطعا کم بازدید میشن، سایت های تفریحی و بخصوص شبکه های اجتماعی تحت وب هم تعطیل میشن به سرعت،
اما واقعیت اینه که هیچوقت تالارهای گفتگو تخصصی که مباحث مبادلات و پرسش و پاسخ و رفع اشکال بسته نمیشن، حتی به فکر راه اندازی چنین چیزی برای گوشی های اندرویدی بودیم اما دیدیم سایت هایی که تخصصی عمل میکنن دسته بندی های زیادی اگر نداشته باشند قطعا مطالب زیادی خواهند داشت که روی این گوشی ها نمیشه پیادشون کرد، اگر آموزشی باشه قطعا طولانیه و به همین دلیل کسی که به کارش مجبور باشه بعد از مدتی بخاطر خستگی بیخیالش میشه.(خستگی ذهن نسبت به دید) آخرین نتیجه ای که تیم من گرفت اینه که روی همون وب باشه و با دسکتاپ بهش دسترسی داشته باشن.

(اما خدایی باغبانی یا پرورش کفتر و کفتر شناسی انجمن تخصصی نمیخواد که، چیزایی مثل برنامه نویسی رو منظورم بود، اونا رو میتونن توی همون گروه های شبکه اجتماعی به اشتراک بذارن که قطعا به نفعشون هم هست.)

الانم اگر دیده میشه خیلیا بیخیال مای بی بی شدن به این دلیله که اکثرا انجمن تفریحی داشتن و الان یکی از بزرگتریناش که خودم حدود 4 سال پیش عضوش بودم(شایدم بیشتر) خالی از سکنه شده و کوچ کرده به گروه های تلگرامی.(مطالب کوتاه و نسبتا نو هرچند که دید کم باشه خستگی ذهن ایجاد نمیکنن بلکه بیشتر حریص برای بیشتر موندن میکنن)

امیدوارم علم بچه ها و جوونای ایرانی جوری پیشرفت کنه که برای پیشرفت خودشون و علمشون باشه، نه برای معروف شدن یا کسب و کار کوتاه مدت. اگر کارها و خدمت شیرین سربازی بعد از کار و درسم(هیچم شیرین نیست) بذارن به زودی پشتیبانی یک زبان یا فریم ورک نسبتا جدید رو راه اندازی میکنم، خیلیا میتونن ازش استفاده کنن و کارهای کوچکی رو حداقل شروع کنن. چیزیه که بین زبان برنامه نویسی توی ایران مظلوم مونده و کمتر کسی میشناسش.

به امید فردایی روشن ترHeart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۲:۳۷:۳۶ عصر) ، mohamadnasre (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۲:۴۵:۴۷ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۳:۲۰:۴۴ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۴:۰۳:۱۴ عصر) ، reza.t.gh (۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۶:۲۵:۲۸ عصر) ، Pishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۰:۵۸:۵۶ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
زمین خوردن سایت - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۱:۰۴:۰۱ عصر
RE: زمین خوردن سایت - توسط firstboy000 - ۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۱:۳۱:۴۰ عصر
RE: زمین خوردن سایت - توسط iranshahrsaz - ۱۳۹۵/۳/۱۲، ۲۳:۲۴:۳۴ عصر
RE: زمین خوردن سایت - توسط IeDb - ۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۲:۲۱:۲۱ عصر
RE: زمین خوردن سایت - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۶:۲۵:۱۸ عصر
RE: زمین خوردن سایت - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۶:۲۹:۰۰ عصر
RE: زمین خوردن سایت - توسط reza.t.gh - ۱۳۹۵/۳/۱۳، ۱۶:۳۳:۰۱ عصر
RE: زمین خوردن سایت - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۵/۳/۱۴، ۰۰:۳۴:۰۶ صبح
RE: زمین خوردن سایت - توسط iranshahrsaz - ۱۳۹۵/۳/۱۴، ۱۲:۰۸:۲۰ عصر
RE: زمین خوردن سایت - توسط Pishro - ۱۳۹۵/۳/۱۵، ۰۲:۴۴:۵۵ صبح
RE: زمین خوردن سایت - توسط محمد تی ام - ۱۳۹۵/۳/۱۶، ۰۹:۱۶:۳۵ صبح