هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام
ایده ی بسیار خوبیست اما:

نقل‌قول:
حالا پیش خودم فکر کردم که اگر بخواهم این کار را پولی انجام بدهم که خیلی از کاربران قدرت خرید ندارند (تازه اگر اون هایی که میخرند ، رایگان منتشر نکنند) 

به نظرم این پلاگین هم همانند پلاگین بانک طرفداران زیادی پیدا میکنه و حتی بیشتر ازآن ...

همچنین اگر سیستم دریافت آنرا مانند پلاگین بانک قرار دهید ضریب کدگشایی آن خیلی کمتر میشود.

(لایسنس و کدگذاری کدهای php)

نقل‌قول:
برای همین یک سیستم واسط ایجاد می کنم و پلاگین مطلب را به سیستم واسط و سیستم واسط مطلب را به کانال تلگرام شما ارسال می کند، در عوض این کار کاربران یک بک لینک و یک پست برای سیستم تبلیغات پاپ آپ بنده در سایت خود قرار می دهند، نظر شما چیست؟ آیا این افزونه را بسازم؟

نظر شخصی بنده: 
خیر، اگر رایگان باشد شاید استقبال شود (اونم برای انجمن هایی با بازدید کم) 
انجمن هایی با قدمت و کاربران زیاد و بازدید زیاد چنین موردی را خیلی سخت قبول میکنند به همین جهت به نظرم شما پلاگین را بسازید اما به صورت غیر رایگان منتشر کنید و شروع به رفع نواقض و مشکلات گزارش شده و انتشار نسخه های بروز و قوی کنید 

همچنین قبل از شروع پروژه به نظرم نظر سنجی داشته باشید که چه قابلیت هایی داشته باشد و ...
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطshila30 (۱۳۹۴/۱۲/۲۴، ۰۳:۲۰:۳۳ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام - توسط mypgr.ir - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۴:۴۶:۲۱ عصر
RE: ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۵:۳۷:۳۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال خودکار مطالب سایت شما به کانال تلگرام از طریق RSS mypgr.ir 0 1,342 ۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۹:۲۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: mypgr.ir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان