هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام
با سلام خدمت کاربران عزیز ، همانطور که می دانید این روزها بازار کانال تلگرام بسیار داغ است ، و از آنجا که بنده هم برنامه نویس هستم بی مبالغه گفتم منفعت از این بازار ببرم ، حالا ایده ای دارم و اون اینکه بنده  یک افزونه ایجاد می کنم که موضوعات گروه های کاربری مورد نظر مدیریت انجمن را بصورت اتوماتیک به کانال تلگرام ارسال کند ، خب تا اینجا که قضیه حله ، حالا پیش خودم فکر کردم که اگر بخواهم این کار را پولی انجام بدهم که خیلی از کاربران قدرت خرید ندارند (تازه اگر اون هایی که میخرند ، رایگان منتشر نکنند) ، برای همین یک سیستم واسط ایجاد می کنم و پلاگین مطلب را به سیستم واسط و سیستم واسط مطلب را به کانال تلگرام شما ارسال می کند، در عوض این کار کاربران یک بک لینک و یک پست برای سیستم تبلیغات پاپ آپ بنده در سایت خود قرار می دهند، نظر شما چیست؟ آیا این افزونه را بسازم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۵:۰۷:۱۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۵:۳۱:۵۹ عصر) ، iEagle (۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۷:۴۰:۰۰ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام - توسط mypgr.ir - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۴:۴۶:۲۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال خودکار مطالب سایت شما به کانال تلگرام از طریق RSS mypgr.ir 0 1,348 ۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۹:۲۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: mypgr.ir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان