هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در فعال سازی افزونه عضویت ویژه (بانک ملّت | بانک سامان | بانک پاسارگاد | زرین پا
(۱۳۹۴/۱۰/۵، ۱۰:۲۱:۵۶ صبح)motorola30 نوشته است:
(۱۳۹۴/۱۰/۵، ۰۰:۳۸:۰۳ صبح)khorshidico نوشته است:
(۱۳۹۴/۱۰/۲، ۱۴:۱۴:۱۱ عصر)motorola30 نوشته است: درود
دوست عزیز

قوانین انجمن 
http://community.mybbiran.com/thread-44-...html#pid57

تا پارسی ساز این انجمن رو نصب نکنید کسی راهنمایی نمیکنه !
اگه نصب کردید اطلاع بدین راهنمایی کنم

موفق باشید

سلام
اما باز هم بعید میدونم کاری بکنید
چون وقتی برای افزونه ای پولی پرداخت کردیم کاری نکردین، حالا با یک نصب پارسی ساز کمکی کنین؟!!!
ضمنا تا همینجای افزونه رو هم کارشناسان یک انجمن دیگه و دوستان بررسی کردن مشکل از کد داخلش بود، با اصلاحش افزونه نصب شد اما باز در قسمت دیگری این خطا رو میدهد.
خواهشا زمانی دنبال درآمدزایی و پول گرفتن باشید که تواناییش رو داشته باشید

چون بنده و چند نفر دیگر که این رو خریداری کردیم نه ازش استفاده کردیم و نه از این خرید و پول دادنش راضی هستیم
پول بدون رضایت هم که فکر کنم بدونید مصداق چی هست....

درود

این افزونه رایگان نبوده که تمام مدیران بتونن به فایل اصلی دسترسی داشته باشن و به شما کمک کن

خودم 2 ساله رویه سایتم نصبه و هیچ مشکلی نداشته و اگرم داشته تویه انجمن جستجو کردم و درستش کردم

من بهتون گفتم فقط پارسی ساز نصب کنید ، نه اینکه گفتم پولی از شما میگیرم یا دنبال درآمد زایی باشم دوست عزیز

قوانین مای بی بی ایران این اجازه رو به من نمیده که برای کسانی که از پارسی ساز اینجا استفاده نمیکنن راهنمایی کنم

حالا که میدونید از ما بعیده راهنمایی کنیم منتظر پاسخگویی افزونه ساز بمانید ×

موفق باشید
سلام مجدد

پارسی ساز شما نیز نصب شد
ممنون میشم مشکل رو بررسی کنید
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشکل در فعال سازی افزونه عضویت ویژه - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۱۰/۱، ۱۹:۱۵:۴۸ عصر
RE: مشکل در فعال سازی افزونه عضویت ویژه (بانک ملّت | بانک سامان | بانک پاسارگاد | زرین پا - توسط khorshidico - ۱۳۹۴/۱۰/۵، ۱۴:۱۰:۱۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان