هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه] جلد سوم کتاب MyBB
نقل‌قول: خوب من به عنوان کسی که اولین نفر بود که کتاب رو خرید وظیفم میدونم ضمن تشکر از جناب بشکنی نظر خودم رو اعلام کنم 
اول اینکه واضح بود که روی کتاب کار شده و وقت گذاشته شده . تصاویر بسیار واضح و فونت ها خوانا و فایل بطور کلی ، تمیز بود . [تصویر:  biggrin.gif]
خوشحالم از اینکه کتاب مورد توجه شما قرار گرفت و همچنین از اینکه نظر خود را هم بیان کردید سپاسگذارم 

نقل‌قول:
شما میتونید با این کتاب ( البته حتما در صورت آپدیت کردن ماهانه ) درآمد بسیار بالایی داشته باشید جناب بشکنی . چون این پی دی اف فقط یک شروع برای کتاب کامل Mybb میباشد .
آپدیت ماهانه خیلی وقت گیر و ... است استقبال از آنچه که فکر میکردم کمتر است اما با گفته ی شما موافقم که فایل پی دی اف مقدمه ای برای کامل کردن کتاب است که انشالله در آینده ای نه چندان دور نسخه های متعددی از کتاب منتشر خواهد شد و مشکلات گزارش شده برطرف و در نهایت سعی بر چاپ کتاب دارم.

نقل‌قول: در نسخه های بعدی حتما فونت ها رو یکم بهتر و برای فایل حتما هدر و فوتر و یا واترمارک قرار بدید تا نقض کپی رایتش سخت تر بشه ( [تصویر:  biggrin.gif] )
در خصوص فونت بیبشتر تحقیق خواهم کرد و فونتی که معمول و رایج است را در نسخه ی بعد استفاده خواهم کرد. Wink در خصوص کپی رایت هم اگر متن و ... آن کپی شود فهمیدن آن کار سختی نیست اما با توجه به تایپیک زیر گمون نمیکنم کسی قصد کپی و ... متن های کتاب رو داشته باشه ...

نقل‌قول:
ضمن اینکه یه چیزایی رو حتما حتما به کتاب اضافه کنید . مثلا یه بخشی بذارید برای سوالات متداول و حتی میتونید پلاگینای اصلی رو معرفی کنید و لینک بدید  . 
در نسخه ی بعد اعمال خواهد شد.

نقل‌قول: حتما در نسخه بعدی تغییراتی کلی در کد های قالب ها ( مثلا چنتا کد فوتر عالی متحرک  [تصویر:  exclamation.gif] ) 
در کل اگه روش کار کنین کتاب فوقالعاده ای میشه ...
حتما ادامه بدید من خریدارم  [تصویر:  biggrin.gif] 
این مورد هم جزء آموزش محسوب میشه که قصد دارم در انتشار نسخه ی بعد بخشی (فصل) به عنوان آموزش به کتاب اختصاص دهم 

با سپاس از شما
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۶/۹، ۱۳:۳۸:۲۲ عصر) ، ANTROMEDA (۱۳۹۴/۶/۹، ۱۴:۲۲:۴۵ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۶/۲۹، ۱۹:۵۷:۳۴ عصر) ، MISTER (۱۳۹۴/۱۲/۲۹، ۱۵:۱۰:۵۰ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۶/۱۰، ۲۲:۴۷:۲۱ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
جلد سوم کتاب MyBB - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۵/۲۴، ۰۲:۵۱:۲۶ صبح
RE: کتاب MYbb [دانلود آموزش جامع و کامل MYbb (مای بی بی )] - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۶/۹، ۱۱:۲۹:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان