هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log
(۱۳۹۳/۱۰/۳۰، ۱۱:۵۱:۴۴ صبح)mosafershop نوشته است: ببخشید مدیریت امکان حذف پیغام از این طریق رو دارن یعنی  اگه پیغام رو خوندن میتونن حذفش کنن یا ویرایشش کنن؟
مثل اینکه متاسفانه این امکان وجود نداره تو نسخه های قبلی فکر کنم قابلیت حذف داشت.شایدم من اشتباه میکنم.(اما ویرایش نداشت)

(۱۳۹۳/۱۱/۳، ۰۲:۱۰:۵۳ صبح)محمد محمدی نوشته است: با سلام پلاگین خراب است چرا وقتی اونو میزنی و میری یک پیامو بخونی صفحه اصلیو نمایش میده؟
تست شده و خراب نیست.از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید حتما(نسخه قدیمی هم نباشن) و همینطور منتظر باشید تا صفحه کاملا لود بشه چون از حالت جی کوئری استفاده میکنه.
از طرفی هم ممیکنه ناسازگاری با یکی از پلاگین های شما باشه
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۷/۲۸، ۱۴:۴۸:۲۰ عصر
RE: گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log - توسط mosafershop - ۱۳۹۳/۱۰/۳۰، ۱۱:۵۱:۴۴ صبح
RE: گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log - توسط محمد محمدی - ۱۳۹۳/۱۱/۳، ۰۲:۱۰:۵۳ صبح
RE: گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۱۱/۳، ۱۱:۲۴:۴۲ صبح
RE: گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log - توسط mosafershop - ۱۳۹۳/۱۱/۱۱، ۱۷:۰۹:۵۴ عصر
RE: گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log - توسط sooofar - ۱۳۹۳/۱۲/۵، ۰۹:۳۴:۳۲ صبح
RE: گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log - توسط aliii - ۱۳۹۵/۲/۲۶، ۱۲:۰۵:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان