هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران
اقای Cancer9003 منم گفتم پشتیبانی بدون مزد ؟؟؟ من که گفتم اگه پلاگین مچ نشد بیاد یه دستمزد دیگه بگیره و بره واسش اون پلاگین رو با قالب واسش مچ کنه! میدونم تقصیر سازنده پلاگین نیست و مقصر سازنده قالب هست اما چرا نیایم درستش کنیم ؟؟ اونی که زحمت کشیده اومده یه پلاگین زده بیاد یه لطفی کنه همراه با مزد و اونی که مشکل داره رو راه بندازه !!
داستان حضرت موسی و عذاب خداوند که فرود نیامد رو نشنیدید ؟؟ درسته مسلمونیم اما باید از دیگران هم پند بگیریم! موسی خشم میگیرتش و از خدا میخواد که عذابی فرود بیاره! روز موعود هیچ طوری نمیشه! موسی میره سوال میپرسه که کو اون عذاب الهی ؟؟ خداوند میگه ببین چگونه به هم کمک میکنند ؟؟ من چگونه آنهایی که به دیگران کمک میکنند رد مورد خشم خود قرار دهم ؟؟
قبیله بنی اسرائیل اومده بودن زیر خونه های خودشون راهرو کنده بودن و به هم متصل بودن! که در روز غذاب که گویا خشک سالی بوده به هم کمک کنن و کسی از بین نره! حالا این داستان قدیمی باید به ما بگه بیایم به هم کمک کنیم بشیم رنج دوم مای بی بی! نه اینکه آقای Pars بیاد مطلب بزنه که ما سومین توی مای بی بی و ما الکی بگیم انشاالله که میریم واسه دومی! نشستی رنج الکسا خودش بالا بره ؟؟ دست همو بگیریم بالا میره! فکر ادمای قدر نشناس نباشید که اونا همیشه چون ناراضی هستن مدام بد میارن! خوبه دیگه! جک زیاد دیدم توی اینجا که طرف نتونست سوال کنه میخواست فروم بزنه! از روزی که من هاست خردیم دارم رو مای بی بی کار میکنم! یه نظر بنداز ببین من کی ثبت نام کردم اینجا و ببین فرومم الان کجاست! هر کی ندونه میگه این امروز باز شده! اما حساس بودن من باعث شده هنوز فرومم مطرح نباشه! اینا مهم نیست ! مهم اینکه بتونیم بگیم تونستیم! امضاء آقای Pars میگه : مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو
فعلا
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۰۷:۳۳ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۱:۰۳:۴۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط pepsi - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۲:۴۵:۱۵ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۵۵:۱۳ عصر
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۲:۵۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان