هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كمك به ماي بي بي ايران
من که چندوقت بیشتر نیست اومدم اینجا ولی اصلاً راضی نیستم تا حالا یه جواب درستو حسابی از پستها و مشکلاتی که داشتم نگرفتم .
سایتم با جوملا طراحی کردم تا حالا نشده یه بار مشکلی واسم پیش بیاد بی جواب بمونه واسه همین پشتیبانی های خوبش خیلیها میرن سراغش ولی مابی بی به نظرم افراد به صورت کوتاه مدت میرن سراغش بعد از مدتی به خاطر خیلی از کمبودهاش و شاید عدم پشتیبانی قوی توی ایران به VB مهاجرت می کنن.
من خودم مطمئن هستم با پیشرفت انجمن سریع به VB مهاجرت می کنم .

حالا شما چه انتظاری داری اینکه سایت آمارش افت نکنه معلومه که می کنه من معمولاً وقتی ON میشم سایتهای رو که بهشون نیاز دارم بالا نگه میدارم روزای اول مای بی بی هم همین حکم رو داشت ولی الان تو روز یه بار سر میزنم ببینم کسی جوابی داده یا نه .

در ضمن نیازی به گفتن نیست همه افرادی که اینجا فعالیت می کنن خودشون صاحب سایت هستن و مطمئناً غریب به اتفاق تولبار الکسا هم نصبه فکر نمی کنم نیازی به گفتنش باشه.

نقل‌قول: فقط مصرف كننده نباشيم كمي هم به ديگران كمك كنيم ان شا الله اين ويبولتين را با اين همه ادعاش بگيريم SmileSmileSmile
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۲ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
كمك به ماي بي بي ايران - توسط hashtbandi - ۱۳۹۰/۶/۱۱، ۰۲:۳۱:۴۲ صبح
RE: كمك به ماي بي بي ايران - توسط Doodoo - ۱۳۹۰/۶/۱۱، ۰۲:۵۱:۳۱ صبح
RE: كمك به ماي بي بي ايران - توسط محمد - ۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۳:۴۱:۰۵ عصر
RE: كمك به ماي بي بي ايران - توسط M48D1 - ۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۳:۴۵:۱۸ عصر
RE: كمك به ماي بي بي ايران - توسط محمد - ۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۳:۵۵:۱۷ عصر
RE: كمك به ماي بي بي ايران - توسط محمد - ۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۶:۴۲:۴۶ عصر
RE: كمك به ماي بي بي ايران - توسط majid1605 - ۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۹:۲۳:۱۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان