هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB
ببخشید یه سوال :

اول بگم من یادم نیست کی بروز کردم ! چه برسه به ساعتش !! ولی به قسمت قالب ها رفتم دیدم که تغییرات خودش اعمال شده

حالا :

چرا باید من که به 1604 ارتقا دادم دوباره یه نسخه بیام عقب ؟!!

نقل‌قول: فایل ./install/lock را حذف کنید و به روزرسان را از مسیر /install/upgrade.php اجرا کنید سپس از قسمت نسخه قبلی ، 1.6.3 را انتخاب کنید.

میدونم گفتین برای قالب هستش ، ولی برای من که مشکلی در نقل قول و ... نیست !!!

بروزرسانی همون 1604 میمونه یا میاد 1603 ؟ Huh
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۳:۴۲:۴۲ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mt edition - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۴:۳۱:۳۳ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط rizesh - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۴:۳۸:۰۶ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mt edition - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۶:۲۹:۱۸ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۴:۵۲:۵۷ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط rizesh - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۵:۲۶:۵۸ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط h007 - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۵:۵۶:۰۳ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۶:۴۰:۵۴ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۷، ۱۶:۴۴:۲۱ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط goldten - ۱۳۹۰/۵/۷، ۲۰:۰۰:۵۵ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۷، ۲۰:۵۸:۴۷ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط clickcart - ۱۳۹۰/۵/۸، ۱۲:۴۷:۳۳ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط behnoom - ۱۳۹۰/۵/۸، ۱۴:۵۸:۴۰ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط rayman1366 - ۱۳۹۰/۵/۸، ۱۵:۵۷:۵۶ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Cancer9003 - ۱۳۹۰/۵/۸، ۱۶:۱۴:۰۷ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط behnoom - ۱۳۹۰/۵/۸، ۱۷:۰۹:۰۰ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۸، ۱۸:۵۸:۰۸ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۸، ۱۹:۱۵:۴۷ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط BB Baz - ۱۳۹۰/۵/۸، ۲۰:۳۱:۲۳ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۸، ۲۰:۴۵:۳۰ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط BB Baz - ۱۳۹۰/۵/۸، ۲۰:۵۲:۵۱ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط emadamoui - ۱۳۹۰/۵/۸، ۲۱:۴۷:۱۸ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط behnoom - ۱۳۹۰/۵/۸، ۲۱:۴۹:۲۵ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط emadamoui - ۱۳۹۰/۵/۸، ۲۱:۴۹:۳۶ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۰/۵/۸، ۲۲:۳۹:۰۲ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط behnoom - ۱۳۹۰/۵/۹، ۰۸:۴۲:۱۷ صبح
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط Low Battery - ۱۳۹۰/۵/۹، ۱۰:۱۱:۵۲ صبح
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط behnoom - ۱۳۹۰/۵/۹، ۱۰:۱۹:۴۶ صبح
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط BB Baz - ۱۳۹۰/۵/۹، ۱۲:۱۷:۱۸ عصر
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط K@Z3M - ۱۳۹۰/۵/۱۱، ۰۵:۳۷:۲۷ صبح
RE: وصله به روزرسانی برای نسخه 1.6.4 MyBB - توسط armin3000 - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۰:۵۰:۰۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [ویژه] وصله به روزرسانی برای نسخه 1.۸.7 MyBB HOssE!N-B 1 4,459 ۱۳۹۶/۳/۲۸، ۱۵:۳۳:۵۳ عصر
آخرین ارسال: nedass141

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان