هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مای بی بی یا....
سلام دوستان 
من از سال 90 وب سایتی به نام دیجی دان راه اندازی کردم که ابتدا فقط انجمن بود و بعدش آپلود سنتر و گیم هم اضافه کردم اما بعد از مدتی به علت مشکلات مالی مجبور شدم بزارمش کنار تا اینکه اسفند گذشته تصمیم گرفتم دوباره بیارمش بالا
و الان شکر خدا بعد از مشکلات فراوان تو بازگردانی بالاخره از لحاظ فنی اوکی شده (بزنم به تخته تا چشم نخورده)
حالا میخوام برسم سراغ کارهایی که باید انجام بشه
برنامه من برای دیجی دان
راه اندازی قسمت های : دیجی مگ (مجله دیجیتال ) - انجمن - گیم سنتر سایت نمایش معرفی بازی و انجام بازی های انلاین - دانلود سنتر مرکز دانلود نرم افزار های ویندوز اندروید و لینوکس - آپلود سنتر مرکز اشتراک تصاویر و فایل - تلویزیون (نمایش و اشتراک ویدئو) - موزیک (پخش و دانلود موسیقی )  آگهی (نیازمندی های انلاین)

این کل قسمت هایی هست که میخوام داشته باشه
مهم ترین نکته برای من یکپارچگی این قسمت ها هست 

امروز داشتم بایه طراح صحبت میکردم گفت همه این ها رو میشه با وردپرس ایجاد کرد و پیشنهاد داد برای یکپارچگی بیشتر به جای مای بی بی از بی بی پرس استفاده کنم اما من از اول فقط با مای بی بی کارکردم و الان یکم گیج شدم تمام توضیحات رو هم سعی کردم بدم تا شما عزیزان متوجه خواسته من بشین
به نظر شما مای بی بی رو با ورد پرس هماهنگ کنم خوبه مشکلاتش چیه و مزایاش؟
یا مای بی بی رو ول کنم و منتقل کنم به بی بی پرس؟؟

درضمن انجمن مورد نظر الان فعال هست و چیزی که باید بهش توجه بشه اینه که انجمن خیلی شاخ و برگ داره ممنون میشم یه نگاه به دیجی دان هم بندازید و نظرتون رو راجع به این کار بدین

نظر شماواقعا برام مهم هست
با تشکر محمدرضا قائدی

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد
"غذا" بگوئیم "خوراک"/"نفر" بگوئیم "تعداد" و یا "تن"/"پارس سگ" بگوئیم "واق زدن سگ"
بجای " شاهنامه آخرش خوش است " بگوئیم "جوجه را آخر پائیز میشمارند"
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۲۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۵۴ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
مای بی بی یا.... - توسط mrghaedi - ۱۳۹۶/۱/۲۲، ۱۶:۴۴:۳۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان