هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(نظر دهی) دور شدن هدف mybbiran از هدف و بهم ریختن سایت
سلام و درود.
نگاه کنید,شما خودتون دیگه مدیران تیم هستین.دیگه میتونید پلاگین بزنید.
چرا یک کاری نمیکنید که با یک کار چند هدف داشته باشید.
آقا یکی میخواد تبلیغات کنه؟خوب روی ارسال پست میزنه.واسش پیغام میاد میگه برو 10 تا پست بده,بعد بیا تبلیغ کن.
اینطوری کاربرا وظیفه پست دهی دارند.
خودتون اشاره کردین.من با پارس عزیز صحبت کرده بودم.حالا بگیم درگیر هستند.یا جواب نمیدن.
واقا باید بگم الان firestboy  عزیز همیشه هستند و شما و یک پاسخ گوی عزیز.بقیه هیچکی نیست.اما درجات رو نگاه کنید.
تا مدیران یک چیزی رو نشان ندن,کاربرا فقط میان مشکلات میگن.اما تا زمانی که یک مدیر,یک چیزی رو راه بندازه و پیگیر باشه,کاربر جذبش میشه.
الان همین رو بذارید به عنوان ایده.اینکه طرف پست بده که بتونه سایتشو تبلیغ کنه.چرا اینو نمیتونید راه بندازید؟خوب با این کار هیچ اسپمری نمیتونه سایت رو به فنا بده.
میدونید تو این چند مدت چقدر کاربر از دست دادین؟چه چیزهایی برای تیمتون اتفاق افتاد؟
باید دودستی اگه میخوام,این تیم باشه,دودستی بچسبیم بهش.از رئیسش تا منی که کوچک جمع هستم ( فکر نکنید الان 10 سالمه ها.هم سن بابابزرگتونم ها :Big Grin )
پس دیگه یک کاری کنید که باعث جذب شه.وقتی شما یک تیم پشتیبانی هستید که پلاگین نویسید.یک پلاگین خوب برای این کار نمیشه بنویسید؟که طرف بیاد زحمت بکشه که بتونه تبلیغ سایت کنه.
ایده زیاده.اما به هرکی میگی ایده میگه پول.
داداشم,اگه میخوایم سایت پیشرفت کنه,باید کاربرپسند,طوری باشه که روی یک نفر زحمت ها نیفته و همه باهم کار کنیم.
مثلا من یک چیزی که موافق نیستم.اینکه مثلا یکی سوال میپرسه.میرن نگاه میکنن سایتشو میبینن که ورژن قدیمیه.میگن پشتیبان نمیشه.
خوب چرا نشه؟وقتی شما هم مثل سایت های دیگه دارید یک راه رو میرید,خیلی ها میرن سمت جای دیگه.فق کافیه شما مشلشونو حل کنید.همون نفر میاد چند نفر دیگه رو میاره.بعد خودش میفهمه که باید ارتقا بده.
خیلی کارها هست برای پیشرفت. Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۱۳:۰۷:۳۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۵۱ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: (نظر دهی) دور شدن هدف mybbiran از هدف و بهم ریختن سایت - توسط IeDb - ۱۳۹۵/۲/۲۳، ۱۱:۰۵:۴۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان