هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(نظر دهی) دور شدن هدف mybbiran از هدف و بهم ریختن سایت
Lightbulb 
سلام و درود.
والا از وقتی که سایتی وجود داره و دارم دنبال میکنم,کلا تا به امروز سایت رو به این بهم ریختگی ندیده بودم.
من یک سوال دارم.
الان اینجا منبع و مرجع mybb هستش یا اینکه تبلیغات سایت و بک لینک و روبات؟
شما یک نگاه به آمار سایت بکنید.
چرا مدیران رسیدگی نمیکنند؟جریان چیه؟من هر موقع اومدم توی سایت,یکی اومده تند تند سایت میذاره واسه تبلیغ.باز یوزرشو عوض میکنه باز چندتا تبلیغ و .....
درسته که تبلیغات خوبه.کاربر پسنده.کاربر جمع میشه.همه اینا درست.
اما این درسته که مثلا من بیام ببینم کی سوال پرسیده یا سوال من چی شد یا چیزایی جدید از mybb ببینم,فقط تبلیغات سایت ها ببینم؟

نه من,همه بچه ها.یک آماری بگیرید ببینید چقدر از بچه ها با این کار مخالف هستند.

الان والا من شک دارم اومدم سایت مرجع mybb یا اینکه سایت تبلیغاتی.

یکم بیشتر رسیدگی کنید.دوست دارم دوستان نظر بدن.والا من شخا به عنوان یکی از افراد کوچیک mybb,واقعا خجالت میکشم وقتی میام میبینم سایت مرجع مای بی بی,شده مرکز تبلیغات.
چرا الا رسیدگی نمیشه؟یک کاری کنید که طرف چندتا پست مفید حداقل 10 تا داشته باشه بعد بیاد تبلیغ کنه.نه اینکه هم عضو شد بیاد تبلیغ کنه
الان سایت منم که یک بار همینطوری شد و همه اومده بودن واسه تبلیغات
http://iedb.ir/acc/
اما جلوشونو گرفتم.
لطفا یکم به فکر سایت باشین.اگر نمیخواهید فکری کنید,مطئن باشید که تیمتون بهم میریزه.
این نصیحت برادرانه از من به شما.
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۱:۱۱:۴۱ صبح) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۱:۱۷:۰۶ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۴:۴۷:۳۹ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۲۱:۲۱:۰۹ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۲۳:۳۰:۱۵ عصر) ، MISTER (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۰۰:۱۵:۴۲ صبح) ، میدوری (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۱۲:۲۶:۴۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۱۳:۰۶:۴۲ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
(نظر دهی) دور شدن هدف mybbiran از هدف و بهم ریختن سایت - توسط IeDb - ۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۰:۱۴:۴۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان