هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه] جلد سوم کتاب MyBB
خوب من به عنوان کسی که اولین نفر بود که کتاب رو خرید وظیفم میدونم ضمن تشکر از جناب بشکنی نظر خودم رو اعلام کنم 
اول اینکه واضح بود که روی کتاب کار شده و وقت گذاشته شده . تصاویر بسیار واضح و فونت ها خوانا و فایل بطور کلی ، تمیز بود . Big Grin
شما میتونید با این کتاب ( البته حتما در صورت آپدیت کردن ماهانه ) درآمد بسیار بالایی داشته باشید جناب بشکنی . چون این پی دی اف فقط یک شروع برای کتاب کامل Mybb میباشد .
در نسخه های بعدی حتما فونت ها رو یکم بهتر و برای فایل حتما هدر و فوتر و یا واترمارک قرار بدید تا نقض کپی رایتش سخت تر بشه ( Big Grin )
ضمن اینکه یه چیزایی رو حتما حتما به کتاب اضافه کنید . مثلا یه بخشی بذارید برای سوالات متداول و حتی میتونید پلاگینای اصلی رو معرفی کنید و لینک بدید  . 
حتما در نسخه بعدی تغییراتی کلی در کد های قالب ها ( مثلا چنتا کد فوتر عالی متحرک  Exclamation ) 
در کل اگه روش کار کنین کتاب فوقالعاده ای میشه ...
حتما ادامه بدید من خریدارم  Big Grin
با تشکر

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۴/۶/۹، ۱۱:۲۳:۵۴ صبح) ، MISTER (۱۳۹۴/۱۲/۲۹، ۱۵:۱۰:۴۵ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۶/۱۰، ۲۲:۴۶:۴۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۷/۵/۲۰، ۱۱:۲۴:۰۵ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
جلد سوم کتاب MyBB - توسط HOssE!N-B - ۱۳۹۴/۵/۲۴، ۰۲:۵۱:۲۶ صبح
RE: کتاب MYbb [دانلود آموزش جامع و کامل MYbb (مای بی بی )] - توسط ANTROMEDA - ۱۳۹۴/۶/۸، ۱۹:۵۹:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان