هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از سایت های آپلود در پیوست فایل
سلام برای دوستان توضیحاتی کاملی رو میدم شاید بدرده شما خورد

ببینید فرض کنیم شما یک فایل یک گیگی در آپلودسنتزی مثل آپلود بوی آپلود کردید و میخواید وی آی پی باشه خدمتتون عرض کنم برای مای بی بی در حال حاضر بهترین راه این هست http://community.mybbiran.com/thread-9814.html که این هم راه صددرصدی نیستش چرا چون اینکه اگر شما اون فایل آپلودی آپلود بوی رو فقط دسترسیش رو برای وی آی پی بذارید باز هم کاربر وی آی پی شما میتونه اون فایل رو کپی کنه و به صورت رایگان در اینترنت منتشرش کنه پس میشه گفت این راه هم زیاد جالب نیست کاره دیگه ای که میتونید بکنید از استفاده از پلاگین بانک جناب زنگنه هستش که شما میتونید هر پست خودتون رو بفروشید پلاگین جامع و کاربردی هست ولی باز هم کسی که خریداری کرده اگر اون فایل آپلود بوی رو قرار داده باشید برای فروش میتونه به صورت رایگان منتشرش کنه
......................................

حالا کاری که من در ویکی کره میکنم 
بنده سرور اختصاصی دارم و فایل ها رو با لینک مستقیم قرار میدم به صورت رایگان حالا فرض کنیم شما جای من قرار دارید و میخواید وی آی پی داشته باشید کافیه اسکریپت وی آی پی رو بخرید اکیدا تاکید میکنم بخرید اسکریپت های رایگان باگ های زیادی دارند بعد متصلش کنید به سرورتون بعد یک سیستم وی آی پی ایجاد کنید به هیچ وجه دیگه کسی نمیتونه فایل های شما رو به صورت رایگان منتشر کنه 
به نظر من اگر میخواید واقعا کسب در آمد کنید این بهترین راه هست
با من در تماس باشید برای توضیحات بیشتر اگر سرور اختصاصی و هاست دانلود خواستید در خدمتیم

البته این رو بگم آپلود بوی شاید در آینده ی نزدیک این امکانی که شما میخواید رو ایجاد کنه چون کاربران خیلی درخواست دادند به ساب دامین اونا منتقل بشه
[تصویر:  do.php?img=6622]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
استفاده از سایت های آپلود در پیوست فایل - توسط behnam007 - ۱۳۹۳/۸/۱۱، ۰۱:۱۸:۲۵ صبح
RE: استفاده از سایت های آپلود در پیوست فایل - توسط NickelBack - ۱۳۹۴/۳/۲۹، ۱۲:۲۰:۰۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان