هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8
من پوسته را طبق دستور بروزسانی کردم، اما چند مشکل کوچک دارم.

1. عکس این سه دکمه در پست از بین رفته است.

2. در هدر یک باکس اضافی ظاهر شده است.

3. وقتی روی دکمه ویرایش می‌زنم: دو دکمه ویرایش سریع و ویرایش کامل ظاهر می‌شود. اما دکمه ویرایش کامل کار می‌کند اما دکمه ویرایش سریع کار نمی‌کند و اصلا با کلیک هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

4. جای کالرچینجر هم به هم خورده است.

جالب آن که مشکل کلیک نشدن دکمه ویرایش و سه دکمه صفحه اول حل شد.

http://talar.shandel.info/index.php

.

سه مورد یک و دو و چهار حل شد. اما مورد سوم هنوز مشکل دارم.

به خاطر اسکریپت‌ها بود. اسکریپت‌ها پس از به روزرسانی از پوسته‌ی من حذف شده بودند، و مشکل ایجاد شد. اسکریپت‌ها را دوباره در قالب پوسته‌ی خودم قرار دادم مشکل حل شد.

.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط mellat - ۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۸:۱۱:۰۱ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط sirooos - ۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۹:۴۵:۱۸ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط mellat - ۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۹:۵۷:۱۴ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط sirooos - ۱۳۹۳/۶/۱۴، ۲۰:۰۰:۳۱ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط sirooos - ۱۳۹۳/۶/۱۴، ۲۰:۰۵:۲۱ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط mellat - ۱۳۹۳/۶/۱۴، ۲۰:۰۹:۴۷ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط abolfazl1374 - ۱۳۹۳/۶/۲۸، ۰۰:۲۹:۲۳ صبح
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط abolfazl1374 - ۱۳۹۳/۶/۲۸، ۱۴:۳۹:۲۱ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط abolfazl1374 - ۱۳۹۳/۶/۲۸، ۱۴:۴۶:۱۵ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط abolfazl1374 - ۱۳۹۳/۶/۲۸، ۱۴:۴۹:۵۹ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط abolfazl1374 - ۱۳۹۳/۶/۲۸، ۱۵:۱۰:۳۸ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط mellat - ۱۳۹۳/۶/۲۸، ۱۵:۳۱:۵۰ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط abolfazl1374 - ۱۳۹۳/۶/۲۸، ۱۶:۰۴:۲۷ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲، ۱۹:۰۶:۵۹ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط hossein1 - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰، ۲۱:۲۶:۵۲ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰، ۲۲:۱۹:۵۰ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط hossein1 - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰، ۲۲:۳۲:۰۹ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰، ۲۲:۵۴:۴۹ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط hossein1 - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱، ۰۰:۴۶:۰۰ صبح
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط hossein1 - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱، ۰۴:۵۱:۲۲ صبح
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱، ۲۰:۲۳:۰۰ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط hossein1 - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱، ۲۰:۳۶:۰۸ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط +pourya - ۱۳۹۴/۲/۱۹، ۱۹:۲۸:۴۶ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط mellat - ۱۳۹۴/۴/۱۵، ۲۳:۵۹:۳۹ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط sco1385 - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸، ۰۳:۵۶:۴۰ صبح
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط sco1385 - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸، ۱۱:۴۳:۳۰ صبح
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط sco1385 - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸، ۱۵:۰۲:۳۶ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط sco1385 - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸، ۱۷:۳۳:۵۸ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط sco1385 - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹، ۱۶:۴۰:۴۸ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط Mdl - ۱۳۹۵/۸/۲۲، ۱۱:۴۶:۰۸ صبح
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط محمد محمدی - ۱۳۹۵/۸/۲۲، ۱۳:۰۶:۴۹ عصر
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط wikislo - ۱۴۰۱/۹/۲۸، ۰۰:۱۶:۵۶ صبح
RE: آموزش سازگاری پوسته های 1.6 با 1.8 - توسط firstboy000 - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷، ۲۲:۳۲:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان