هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ
با درود
من خودم رو زیاد درگیر این مسایل نمیکنم و چند روزی هم مشکل پشتیبانی ها رو که چندتا هستند و کی از کی دزدی میکنه ( با یک جستجوی ساده میشد به سایت مادر رفت و سره را از ناسره تمیز داد) و یا اینکه چرا چند روز است که اسپمر ها را بعنوان آمار کاربران حساب کرده ایدو در عرض دو سه روز چند هزار کاربر غیر واقعی به آمار اضافه شده (که حداقل در نظر من از اعتبار انجمن کم خواهد کرد) رو دنبال کردم و سخن زیاد داشتم ولی این کارها را زیاد مناسب نمی دانم و .... بگذریم.
اما در مورد این قالب .
البته لحن صحبت دوستمان درست نبود که " خداییش دیگه اینقدرام گاگول نیستیم " ولی برای شما که به عنوان مدیر یک پشتیبانی و بطور کلی این انجمن هستید نوشتن اینکه "پوسته رو از دیفالت کدنویسی نموده ام و کاملا اختصاصی میباشد ." کمی دور از انصاف است چون طبق لینکی که ایشون دادند و من هم دیدم طرح کلی مربوط به جای دیگری است آیا بهتر نبود می نوشتید "پوسته رو با الهام و اقتباس از (.....) درست و بهینه سازی و پارسی کرده ام"
در پایین هم نکته ی جالبی دیدم که "هرگونه کپی برداری از قالب و .... حرام است !!!! و ما به هیچ وجه رضایت نداریم !!!!! " پس اون بنده ی خدا که طرح اصلیش به باد فنا رفته به حساب نمیاد . Huh Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۳:۰۷:۱۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۳:۰۸:۱۶ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۳:۱۵:۱۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۴:۰۱:۰۸ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۰۳:۵۰:۲۳ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط Amin Yaghubi - ۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۰:۳۶:۴۰ عصر
RE: پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط firstboy000 - ۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۰:۵۳:۰۴ عصر
RE: پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط phenomenon - ۱۳۹۳/۱/۲۲، ۰۲:۰۲:۵۶ صبح
RE: پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط Gh-Moradi - ۱۳۹۳/۱/۲۲، ۰۳:۱۲:۴۸ صبح
RE: پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط mehdi13 - ۱۳۹۳/۱/۲۲، ۰۷:۱۷:۲۲ صبح
RE: پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط Amin Yaghubi - ۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۱:۳۱:۰۴ صبح
RE: پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط میدوری - ۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۳:۰۱:۰۸ عصر
RE: پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط Amin Yaghubi - ۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۴:۰۱:۰۷ عصر
RE: پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ - توسط SAEED.M - ۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۴:۱۶:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان