هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته
دوست عزیز یعنی میفرمایید از قسمت قالب ها و پوسته ها/قالب مترو/Header Templates
رو کپی کنم تو قسمت Header Templates خودم

(۱۳۹۲/۹/۱۱، ۲۱:۱۹:۰۱ عصر)firstboy000 نوشته است: متوجه نمیشم دوست عزیز.
تا جایی که فهمیدم محتوی قالب هدر رو جایگزین کنید و همچنین تصاویر مربوطه هم باید تغییر بدید.

آها خب الان که دقت کردم دیدم اون قالب از سی اس اس استفاده میکنه فکر کنم.مثل قالب های وی بی.
اگر بخوای از اون استفاده کنی باید کدهای استایل مربوطش رو هم از توی ویرایش پوسته مورد نظر و قسمت گلوبال کد هاشو پیدا کنی.
دوست عزیز یعنی میفرمایید از قسمت قالب ها و پوسته ها/قالب مترو/Header Templates
رو کپی کنم تو قسمت Header Templates خودم

جنابfirstboy000 ممنون میشم راهنمایی بفرمایید کدوم کدها رو از قسمت گلوبال باید بردارم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۰، ۲۱:۴۷:۵۸ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۰۹:۱۹:۰۷ صبح
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط K@Z3M - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۱۱:۱۶:۱۸ صبح
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۱۹:۰۹:۲۳ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۲۱:۲۸:۰۵ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۲۲:۰۵:۳۴ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۲۲:۱۹:۲۲ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۲۳:۲۴:۵۰ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۲۳:۳۰:۰۸ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط forlive - ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۲۳:۴۹:۱۴ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۰۰:۰۴:۳۱ صبح
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۰۰:۱۵:۱۸ صبح
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۰۰:۳۸:۲۶ صبح
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Gh-Moradi - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۰۴:۵۵:۲۶ صبح
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۰:۱۸:۵۰ صبح
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Gh-Moradi - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۳:۰۱:۴۱ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۶:۱۱:۳۸ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Gh-Moradi - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۷:۱۸:۱۷ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط forlive - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۷:۳۰:۴۶ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۷:۴۹:۳۷ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Gh-Moradi - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۷:۵۹:۲۶ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۸:۰۷:۵۵ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۹:۲۴:۵۳ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Gh-Moradi - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۱۹:۴۰:۰۴ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۲، ۲۱:۱۶:۱۳ عصر
RE: در خواست راهنمایی جهت تغیرات در پوسته - توسط Qasemi1985 - ۱۳۹۲/۹/۱۳، ۰۰:۵۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان